Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin

Castle Party 2016 - Bilety już dostępne. Strona: 1

Artykuł: Castle Party 2016 - Bilety już dostępne

Castle Party 2016 - Bilety już dostępne Wysłany: 2015-09-20 20:22

odliczam dni :)



Wysłany: 2015-09-25 08:00

Hmmm...dla De/Vision i Fields of Nephilim warto byłoby... :)


Nie marudź, bo cyckiem walnę.


Wysłany: 2015-09-26 13:22

Yngwie (Primogen)
Yngwie
Posty: 2293
Wrocław / Częstochowa

Muzyka - nic w moim stylu, ale nazwy kapel mi się podobają, więc może światopoglądowo bliżej, obadam temat.

Strój - Wy goci macie dziwne wymagania, ale może czarna bluza lub koszula w białe gitary, czarno-białe rękawiczki rowerowe i czarne górskie podgumowane spodnie przeciwdeszczowe założone na lewą stronę się sprawdzą :-)

Logistyka - nie wiem jak będę stał z kasą i czasem i musi mi się zbilansować też energia psychiczna spożytkowana na przyjazd, tzn. czy jest sens.

Ludzie - chciałbym mieć zdjęcia z kilkoma darkplanetowiczami do albumu "rodzina i znajomi".
Jedyne moje zdjęcie dziadka ze znajomymi
Więc może spotkałbym moją siostrę z mężem, Amorphousa z Teuflem, Garbatego z żoną. Cromm ma blisko z Wrocka. Jeśli Cromm i ja to może też Minawi, ale nie wiem czy wyrwie się z Poznania tylko po to, a tym bardziej HardKill ze Szczecina... poza tym może Gwendoline, a jeśli nie nadepniemy sobie z Devon na odciski to też byłoby fajnie:-)... może kogoś pozna się przy okazji.

Póki co głośno myślę...


od czasu do czasu warto wrócić do źródła


Wysłany: 2015-09-26 15:02

Gamorrin (Bicz)
Gamorrin
Posty: 90
Posen / Drossen

Co do stroju, Yng, to "oj tam oj tam". Nie ma wymagań - ja dla przykładu na CP 2014 byłem w białej hawajskiej koszuli (ale dla ścisłości - z czarnymi motywami ), więc dowolność pełna.

Za to odnośnie poznawania ludzi - jakoś specjalnie zbyt wielu nie poznałem, bo na takie festiwale jadę raczej dla muzyki i szeroko rozumianego klimatu, a nie ludków. Ale sąsiadki miałem w porządku, i to wystarczy. :)

Logistyka / finanse - tu akurat warto planować sporo wcześniej... zwłaszcza, jeśli zamierzasz wynająć jakieś lokum na czas trwania imprezy - wtedy i pół roku przed festiwalem warto już działać.


Prawdziwa siła człowieka tkwi nie w uniesieniach, lecz w niewzruszonym spokoju.


Wysłany: 2015-09-26 15:48

Yngwie (Primogen)
Yngwie
Posty: 2293
Wrocław / Częstochowa

[quote:78087c27d6="Gamorrin"]Co do stroju, Yng, to "oj tam oj tam". Nie ma wymagań - ja dla przykładu na CP 2014 byłem w białej hawajskiej koszuli (ale dla ścisłości - z czarnymi motywami ), więc dowolność pełna. [/quote:78087c27d6]
No wiem, że to najmniejszy problem, tak sobie zażartowałem :-) Trochę bym się jednak postarał dopasować :-)

[quote:78087c27d6="Gamorrin"]Za to odnośnie poznawania ludzi - jakoś specjalnie zbyt wielu nie poznałem, bo na takie festiwale jadę raczej dla muzyki i szeroko rozumianego klimatu, a nie ludków. Ale sąsiadki miałem w porządku, i to wystarczy. :)[/quote:78087c27d6]
No ja w tym roku byłem na zamku Ogrodzieniec i było non stop disco Gustavo Lima czeczerecze :-) Raz, że taka muzyka nie pasuje do mnie to nawet do samego zamku też nie bardzo :-) Dopiero z ludkami od wspinaczki skałkowej trochę pogadałem i wszedłem na zamek od tyłu :-)

[quote:78087c27d6="Gamorrin"]Logistyka / finanse - tu akurat warto planować sporo wcześniej... zwłaszcza, jeśli zamierzasz wynająć jakieś lokum na czas trwania imprezy - wtedy i pół roku przed festiwalem warto już działać.[/quote:78087c27d6]
No domyślam się, szukanie lokum i dodatkowe wydatki odstraszają najbardziej :-/ Ale i tak pomyślę...


od czasu do czasu warto wrócić do źródła


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło