Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin
Muzyka :

Metalowe Zwierzaki 12

Metalowe Zwierzaki, Moanaa, My Secret Haven, Oink, 2019.

22 listopada w warszawskim klubie Chmury odbędzie się 12 edycja imprezy Metalowe Zwierzaki. Zagrają Moanaa, My Secret Haven, Oink. Tym razem, w ramach charytatywnego koncertu, będą zbierane fundusze na rzecz psów dla Psygarnij.pl - Nie kupuj przygarnij.

 

Zespół Moanaa powstał w Bielsku Białej w 2008. Pierwszy koncert odbył się w marcu 2009. W tym też roku skład zespołu ostatecznie się uformował. Kapela wykonuje muzykę, która obraca się w klimatach post-metal, psychodelic, post-rock, sludge. Zespół ma na koncie dwie płyty: Descent i Passage oraz EP Moanaa.

My Secret Haven to wrocławski zespół wykonujący progresywny rock/metal. W 2019 roku wydał debiutancki album Maladjusted, który obecnie promuje koncertując.

Oink to warszawska grupa alt-rockowa, która w swojej twórczości łączy funk z psychodelią, okraszoną noise'owym brzmieniem lat dziewięćdziesiątych. Muzyka Oink opiera się na groove’owej sekcji rytmicznej, schizofrenicznie brzmiących gitarach oraz melodyjnych partiach wokalnych. Oink właściwą działalność rozpoczął w styczniu w 2017 roku wraz z wydaniem debiutanckiej płyty o tym samym tytule.

 

22.11.2019 – Warszawa, Chmury

Bilety: 30 zł – do nabycia przed wejściem na koncert.

Więcej informacji o wydarzeniu na stronie organizatora:

https://www.facebook.com/events/2230429583954529

Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły