Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów

Nowe znajomości?. Strona: 3

Artykuł: Nowe znajomości?

Wysłany: 2013-09-22 20:58

[quote:cda7a5e34d="Ceiphied"]Jeśli z netem będą kłopoty techniczne, pozostaje ewentualnie telefon -[/quote:cda7a5e34d] iinternet mobilny rozwiazuje takie problemy :)


`„Nie ma nic bardziej nieefektywnego, niż robienie efektywnie rzeczy, których nie powinno się robić w ogóle” P. Drucker


Wysłany: 2013-09-22 20:59

Mi akurat zawsze lepiej się rozmawiało przez priv lub komunikatory niż telefonicznie. Łatwiej zebrać myśli i zawsze mamy Backspace :)


Suffer the pain of discipline or suffer the pain of regret!


Wysłany: 2013-09-22 21:04

Ceiphied (Bicz)
Ceiphied
Posty: 1556
Nowa Sól - Zielona Góra

Przez komunikator masz pewność ,że odpisze .


''Sztylet rani ciało, słowo - umysł.'' - Menander


Wysłany: 2013-09-22 21:09

Yngwie (Primogen)
Yngwie
Posty: 2293
Wrocław / Częstochowa

Ceiphied - no nie wiem, chciałabyś żeby np. facet był z Tobą z przyzwyczajenia czy dlatego, że cały czas macie coś ciekawego i sensownego do robienia razem?

helann - z internetem mobilnym też bywają problemy techniczne :-)

Cromm - ja też właśnie wolę komunikatory, a telefon najchętniej tylko z osobami, które dobrze znam i lubię. Ale jak ktoś dzwoni z każdą pierdołą i uważa że jego pierdoły są akurat ważniejsze od innych to zdarza mi się tracić cierpliwość. W mailu czy przez komunikator łatwiej coś dokładniej wyjaśnić i z większym spokojem.


od czasu do czasu warto wrócić do źródła


Wysłany: 2013-09-22 21:20

Ceiphied (Bicz)
Ceiphied
Posty: 1556
Nowa Sól - Zielona Góra

Yangwie - Stronka nie jest dla mnie czymś tak ważnym elementem w życiu jak mój zwiazek . Bywam tu bo lubię i sie przyzwyczaiłam. Poczytam, popiszę, posłucham i jest ok.


''Sztylet rani ciało, słowo - umysł.'' - Menander


Wysłany: 2013-09-22 21:43

Yngwie (Primogen)
Yngwie
Posty: 2293
Wrocław / Częstochowa

Spoko, w prywatne sprawy się nie wtrącam . Pozwoliłem sobie na takie porównanie, bo to temat "Nowe znajomości" i raczej chodzi o ludzi właśnie niż o nowe forum do przesiadywania i tracenia czasu.

Ja mam jednak większe wymagania co do dyskusji i też się najczęściej rozczarowuję (to nie do Ciebie Ceiphied, tylko do ogółu).

I jeszcze zanim mi ktoś napisze, że jak mi się coś nie podoba, to zawsze mogę zmienić forum albo założyć własne, to od razu dodam, że gdzie indziej nie jest lepiej i to raczej ogólny problem internautów :-/


od czasu do czasu warto wrócić do źródła


Wysłany: 2013-09-22 21:51 Zmieniony: 2013-09-22 21:55

Ceiphied (Bicz)
Ceiphied
Posty: 1556
Nowa Sól - Zielona Góra

Ja tylko dodam, że nie tracę tutaj czasu, czasami mogę z kimś popisać, przy okazji dowiedzieć się wiele ciekawych informacji. (nie zawsze , oczywiście!)


''Sztylet rani ciało, słowo - umysł.'' - Menander


Wysłany: 2013-09-23 20:34

Yngwie (Primogen)
Yngwie
Posty: 2293
Wrocław / Częstochowa

[quote:dcb1dcb807="leprosy"]Szkoda, ze najbardziej interesujacy mnie topic jest praktycznie martwy.[/quote:dcb1dcb807]
[quote:dcb1dcb807="Alpha-Sco"]A, jeśli można zapytać, który to temat jest dla Ciebie najciekawszy?[/quote:dcb1dcb807]
[quote:dcb1dcb807="leprosy"]Mozna.
http://www.darkplanet.pl/forum/posts/4857/Kacik-Oldschoolowego-Deathmetalowca/page:1
Z tych ktore jeszcze nie powstaly to pewnie "Cycki Forumowiczek"[/quote:dcb1dcb807]

Coś ostatnio słabo Wam się temat rozwija, może przydałaby się jakaś reklama, np.:
1) - Jakie znasz kąty - pyta nauczyciel na lekcji matematyki
- To łatwe, no więc tak: prosty, rozwarty, ostry i Kącik Oldschoolowego Deathmetalowca :-)
2) - Znowu ciągnąłeś koleżankę z włosy?! Chcesz iść do kąta?!
Kącik Oldschoolowego Deathmetalowca :-)
3) - Żeby tu przetrwać, musisz znać KOD?
- A co to takiego?
- Kącik Oldschoolowego Deathmatalowca :-)

Wiem, słabe ale na początek może wystarczy :-/


od czasu do czasu warto wrócić do źródła


Wysłany: 2013-09-23 21:26

Nie prawda, zwłaszcza ten pierwszy świetny :D



Wysłany: 2013-09-24 09:34

Zwazywszy, że DP od dawien dawna znane jest z cycków mrocznych użytkowniczek oraz z kociarzy, to nie widze sensu roztrząsania KODu na forum, tym bardziej, że co poniektórych miłosników tego typu grania oraz w ogóle osób, z którymi mozna porozmawiać o SZEROKO POJĘTEJ muzyce PRAWIE juz nie ma na tym forum. Te, które są i sie udzielają nawet nie próbują zakładac tematów okołomuzycznych preferując jakies egzystencjalne, mniej lub bardziej pierdolenie o szopenie.

Mnie sie już nie chce nawet tutaj pisać. Nie ma dla kogo. Jest garstka osób, która to czyta i jeszcze mniejsza, która w jakikolwiek sposób się do tego ustosunkuje. Równie dobrze mogę pogadac poza forum lub przy piwie.


.


Wysłany: 2013-09-24 12:05

Ceiphied (Bicz)
Ceiphied
Posty: 1556
Nowa Sól - Zielona Góra

[quote:9dba308f73="Harlequin"]
Mnie sie już nie chce nawet tutaj pisać. Nie ma dla kogo. Jest garstka osób, która to czyta i jeszcze mniejsza, która w jakikolwiek sposób się do tego ustosunkuje. Równie dobrze mogę pogadac poza forum lub przy piwie.
[/quote:9dba308f73]

Z tego co zauważyłam, to większość już odpadła .
A tak na marginesie - no właśnie, Harlequin odezwałbyś się kiedy znów w końcu . ;D


''Sztylet rani ciało, słowo - umysł.'' - Menander


Wysłany: 2013-09-24 12:14

Yngwie (Primogen)
Yngwie
Posty: 2293
Wrocław / Częstochowa

Ale to wtedy byłby offtop od tematu 'Stare Znajomości'.


od czasu do czasu warto wrócić do źródła


Wysłany: 2013-09-24 12:19

[quote:f92cc54edc="Harlequin"]Zwazywszy, że DP od dawien dawna znane jest z cycków mrocznych użytkowniczek oraz z kociarzy, to nie widze sensu roztrząsania KODu na forum, tym bardziej, że co poniektórych miłosników tego typu grania oraz w ogóle osób, z którymi mozna porozmawiać o SZEROKO POJĘTEJ muzyce PRAWIE juz nie ma na tym forum. Te, które są i sie udzielają nawet nie próbują zakładac tematów okołomuzycznych preferując jakies egzystencjalne, mniej lub bardziej pierdolenie o szopenie.

Mnie sie już nie chce nawet tutaj pisać. Nie ma dla kogo. Jest garstka osób, która to czyta i jeszcze mniejsza, która w jakikolwiek sposób się do tego ustosunkuje. Równie dobrze mogę pogadac poza forum lub przy piwie.

[/quote:f92cc54edc]
Nie udzielam się, ale czytam. Dzięki Tobie poznałem trochę ciekawej muzy.


Suffer the pain of discipline or suffer the pain of regret!


Wysłany: 2013-09-24 12:31

Ceiphied (Bicz)
Ceiphied
Posty: 1556
Nowa Sól - Zielona Góra

[quote:af287cc19a="CrommCruaich"][quote:af287cc19a="Harlequin"]Zwazywszy, że DP od dawien dawna znane jest z cycków mrocznych użytkowniczek oraz z kociarzy, to nie widze sensu roztrząsania KODu na forum, tym bardziej, że co poniektórych miłosników tego typu grania oraz w ogóle osób, z którymi mozna porozmawiać o SZEROKO POJĘTEJ muzyce PRAWIE juz nie ma na tym forum. Te, które są i sie udzielają nawet nie próbują zakładac tematów okołomuzycznych preferując jakies egzystencjalne, mniej lub bardziej pierdolenie o szopenie.

Mnie sie już nie chce nawet tutaj pisać. Nie ma dla kogo. Jest garstka osób, która to czyta i jeszcze mniejsza, która w jakikolwiek sposób się do tego ustosunkuje. Równie dobrze mogę pogadac poza forum lub przy piwie.

[/quote:af287cc19a]
Nie udzielam się, ale czytam. Dzięki Tobie poznałem trochę ciekawej muzy.[/quote:af287cc19a]

Jak widać, nie tylko można poznać ludzi ale , przede wszystkim nową nutę , więc nie ma co narzekać .


''Sztylet rani ciało, słowo - umysł.'' - Menander


Wysłany: 2013-09-24 13:25

[quote:52c7e6c95e="Harlequin"]
Mnie sie już nie chce nawet tutaj pisać. Nie ma dla kogo. Jest garstka osób, która to czyta i jeszcze mniejsza, która w jakikolwiek sposób się do tego ustosunkuje. Równie dobrze mogę pogadac poza forum lub przy piwie. [/quote:52c7e6c95e]

Piwo to dobry pomysł. Chętnie ale chetnie poznam tez kogoś nie koniecznie by zaraz umówić się w realu.
Muzyka metalowa wogole mnie nie interesuje więc im mniej tym lepiej. Tendencja jest dobra


Karpia zjem


Wysłany: 2013-09-24 21:10

[quote:20601fb0ed="sphinxia"]Leprosy, może zamiast narzekać sam coś napisz w tym kąciku oldjakigośtam deathmetalowca?


[/quote:20601fb0ed]
No dobra, przelamie sie i zamieszcze tam swoj pierwszy post.



Wysłany: 2013-11-01 20:04

no nie wierzę trafiłam w końcu do ludzi :) pozdrawiam wszystkich


Brak, nie jest mi do niczego potrzebne.


Wysłany: 2013-11-01 20:05

tzn. na ludzi hehe od kąt tu jestem rzadko kiedy mogłam nawiązać z kimś jakikolwiek kontakt


Brak, nie jest mi do niczego potrzebne.


Wysłany: 2013-11-02 13:08

Kto z Poznania, okolic lub z chęciami, niech wbija na SMOGa w przyszłą sobotę.
https://www.facebook.com/events/642780629100647/?fref=ts


"You need chaos in your soul to give birth to a dancing star."


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło