Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin

Nowe znajomości?. Strona: 1

Artykuł: Nowe znajomości?

Nowe znajomości? Wysłany: 2013-08-24 01:19

Jednak ktoś tu jeszcze żyje :D



Wysłany: 2013-08-24 10:33

Tak. Ktoś tu żyje i ma się całkiem dobrze xD


"Świat jest teatrem, aktorami ludzie, którzy kolejno wchodzą i znikają." William Shakespeare; "Wszystkie drogi prowadzą do ludzi." "Mały Książę", rozdział XX


Wysłany: 2013-08-24 11:35

Wspaniale. Zatem mamy już dwie osoby ;D
Poznać się i pogadać to nie problem.
O ile dobrze pamiętam, gdy byłem tutaj lata temu, to zawsze można było kogoś porządnego spotkać z kim można było dogadać się na wiele tematów.
Nie wiem jak jest teraz bo niedawno tu wróciłem, ale witaj serdecznie w naszym gronie



Wysłany: 2013-08-24 16:43

Wszyscy sie na fejsy poprzenosili


Life is complex: it has both real and imaginary components


Wysłany: 2013-08-24 22:00

Tak też w pierwszej kolejności pomyślałem, bo pamiętam zdecydowanie więcej aktywnego społeczeństwa tutaj.
Ale tak czy inaczej, każde forum da się rozruszać z odpowiednimi chęciami.



Wysłany: 2013-08-24 23:21

Witam Cieszy mnie takie podejście do sprawy. Można się poznać, ale tak naprawdę nikt nic o sobie nie powiedział więc jak to jest ?


Bla bla bla bla bla bla


Wysłany: 2013-08-25 12:05

Niby racja. Sam administruję forum i wiem jak ciężko skupić uwagę ludzi. Z czasem trzeba coś zmienić by ich zainteresować i przyciągnąć.
Z drugiej strony nie ma chyba sensu robić z DP drugiego Facebook'a.

P.S. Tak swoją drogą koleżanka, która założyła ten temat zaraz się zagubi bo się totalny off-top zrobił



Wysłany: 2013-08-25 20:25

[quote:5856255089="arpad"]Nie mówię o "drugim fb", ale po prostu pójściu do przodu, przebudowanie tak, by było to faktycznie używalne miejsce W tej chwili niestety jesteśmy gdzieś na początku rozwoju idei web 2.0 z DP (gdzieś na etapie lat 2006/2007), i co widać - ludzie już tego dawno nie oczekują od serwisów, chcą czegoś więcej niż profilu do wypełnienia z pięcioma polami, możliwością wrzucenia zdjęć (które nie są usuwane przy wyrejestrowaniu z portalu co narusza nasze polskie prawo, ale kto by się przejmował :P) i dyskusji na forum. No ale przecież "DarkPlanet nie jest serwisem społecznościowym", "DarkPlanet to DarkPlanet." [/quote:5856255089]

Sporo w tym prawdy, ale nie zapominajmy, że wszystko zależy od samych ludzi.
Ewentualnie można zrobić burzę mózgów na forum z pomysłami na rozruszanie społeczności, choć nie wierzę, że przez tyle lat już nie było takich akcji.



Wysłany: 2013-08-25 21:11 Zmieniony: 2013-08-25 21:17

Oj były już nie jedne takie akcje, teraz jest znacznie spokojniej, no chyba że ponownie zawita do nas jakiś troll, wtedy aż wrze na forum :-) hehehehe, przy okazji witam serdecznie koleżankę Shaggy na tej mhrocznej planecie *_* a pro po fejsa oczywiście że tam jestem, ale to DP jest moim "domem" *_* i oby DP nigdy nie stał się tym, czym jest facebook



[img:ea037b2dd0]http://www.clanofxymox.com/images/xydial.gif[/img:ea037b2dd0]


Kochaj bliskich twemu sercu,tak szybko odchodzą...


Wysłany: 2013-08-25 22:40

nie jest tak żle , siła nie w ilości a w jakości najważniejsze ,że forum istnieje wielkie dzięki dla redaktorów za ich czas


Kropla drąży skałę


Wysłany: 2013-08-25 23:00

Jestem tu już 6ty rok *_* mam nadzieję że wytrzymacie ze mną przynajmniej kolejne 6lat hehehe, bo dopiero się rozkręcam :-) hehehe

[img:b81c75fcfc]http://www.clanofxymox.com/images/xydial.gif[/img:b81c75fcfc]


Kochaj bliskich twemu sercu,tak szybko odchodzą...


Wysłany: 2013-08-26 01:42

A ja jakoś ostatnio tu odżyłam Długi czas niewiele się tu działo...


+Non Omnis Moriar+


Wysłany: 2013-08-26 18:32

Mnie również podoba się to, że jest spokojnie i nie krzykliwie. Sporo osób poznałem przez forum ale pośrednio - bardziej przez prywatne wiadomości. Wolę by miejsce to takim zostało - wolnym od małolatów


Karpia zjem


Wysłany: 2013-08-27 09:12

[quote:0b6560726b="amorphous"]Wszyscy sie na fejsy poprzenosili [/quote:0b6560726b]

Lepiej. Pięknie kwitną w świecie rzeczywistym


Wierzę w Boga, Ojca Wszechmogącego ...


Wysłany: 2013-08-27 14:47

[quote:f412aad61b="amorphous"]Wszyscy sie na fejsy poprzenosili [/quote:f412aad61b]

I kij im w oko ;P


jam cłek wolny lec ślebodny ;)


Wysłany: 2013-08-27 17:24

To mi wygląda na dobry temat do pierwszego posta na forum. Sam jestem człowiekiem fb (wiem, wiem, nie jestem tru) a tutaj miałem się zapisać wcześniej ale jakoś nie było czasu myśleć o takich pierdołach między uczelnią a pracą.
Coś humorystycznego w temacie fb:



Wysłany: 2013-08-27 18:41

A ja fb nie mam i,o dziwo,żyję


Jeżeli zrozumieliście, to znaczy, że się mylicie


Wysłany: 2013-08-27 21:12

Tu nie chodzi o to by oceniać, czy ktoś kto ma konto na FB jest fajny, czy nie. Kto chce ten ma. Jak ktoś używa go z głową a nie po to by natrzepać 800 znajomych i natrzaskać durnych zdjęć, to proszę bardzo.
Fb może być ciekawym centrum informacji na temat rzeczy które nas interesują.
A tutaj pewnie było tak, że ludzie się zapoznali i po czasie grupami na Facebook'a uciekli.
Jednak na świecie ludzi jest sporo i zawsze można przyciągnąć nowych jeśli starzy się znudzili.



Wysłany: 2013-08-27 23:35

Pewnie,fajnie gdyby ludziska tak to traktowali. Aczkolwiek przez ten facebookowy szał zaczynam popadać w irytację. Spotykam się ze znajomymi,a oni pieprzą o pierdołach z fb. To już dla mnie przesada.
Tak jak mówisz,trzeba z tego mądrze korzystać i znać granice.


Jeżeli zrozumieliście, to znaczy, że się mylicie


Wysłany: 2013-08-28 02:25

Mam wielu znajomych korzystających z FB i są to całkiem normalni ludzie. Co więcej, korzystają z FB głównie jako centrum informacji właśnie, bądź też jako reklamę dla swoich projektów. Ale jednak zdarza się ten mały odsetek ludzi ktory faktycznie gada nawet na żywo o Fb. Słuchać tego nie sposób.

Dlaczego w ogóle tak to zeszło na rozmowę o Facebook'u? :D



Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło