Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin

Satyricon - przedsprzedaż nowego albumu. Strona: 1

Artykuł: Satyricon - przedsprzedaż nowego albumu

Satyricon - przedsprzedaż nowego albumu Wysłany: 2013-08-12 10:20

To już nie ten sam zespół co kilka lat temu,choć nie ukrywając czekam na nowy album i jestem ciekaw rezultatu. Może zostanę pozytywnie zaskoczony w co niestety wątpię.


Jesteś tylko kupą mięcha wprawioną w ruch, którą prędzej czy później zeżrą robaki. Twój świat upada, nieuchronnie, przez cały czas!!!


Wysłany: 2013-08-12 10:40

Po kawałku, który niedawno dali do odsłuchu nie spodziewam się po nowej płycie niczego specjalnego. Trochę to nudne i na jedno kopyto. I pewnie taki bedzie niestety cały album.



Wysłany: 2013-08-12 12:06

Zawsze mnie zastanawialo co takiego wybitnego jest w tej kapeli, ze tyle osob sie nia jara, przeciez w w tym gatunku funkcjonuja/funkcjonowaly o wiele ciekawsze bandy.



Wysłany: 2013-08-12 14:50

Nie wracam do zadnej ich płyty. Z perspektywy czasu względnie lubie jedynie Rebel Extravaganza.


.


Wysłany: 2013-08-12 15:45

[quote:73df7e2a8b="leprosy"]Zawsze mnie zastanawialo co takiego wybitnego jest w tej kapeli, ze tyle osob sie nia jara, przeciez w w tym gatunku funkcjonuja/funkcjonowaly o wiele ciekawsze bandy.[/quote:73df7e2a8b] Może dobra muzyka...


Krótki opis, nie mający powiązania z Właścicielem profilu;)


Wysłany: 2013-08-12 16:13 Zmieniony: 2013-08-12 16:29

Yngwie (Primogen)
Yngwie
Posty: 2293
Wrocław / Częstochowa

Też mam wrażenie, że to kapela która lepiej zna się na marketingu niż na muzyce, np. trzymali się blisko innych gwiazd i to wykorzystywali, poniżej Dan Eggen ex-stoper Norwegii w piłce nożnej.


Gdzieś na Roadkill Extravaganza też się pojawia jadąc czarnym kabrioletem w słoneczny dzień po fjordach i zapuszczając Satyricon, ale nie pamiętam dokładnie, pewnie gdzieś na YT też jest.

edit:
Aha, i przypomniało mi się, że we Wrocku grali kiedyś w typowym klubie disco i zaraz po koncercie właśnie wszedł DJ z disco/techno.


od czasu do czasu warto wrócić do źródła


Wysłany: 2013-08-12 20:58

A co maja do swej muzy dopłacać? Skoro potrafią to świetnie podać, a są tacy, co za to zapłacą, w czym problem?


Krótki opis, nie mający powiązania z Właścicielem profilu;)


Wysłany: 2013-08-12 21:35

Yngwie (Primogen)
Yngwie
Posty: 2293
Wrocław / Częstochowa

Oprócz tego, że są muzykami o określonym światopoglądzie, są też normalnymi zjadaczami dorszy i łososi, więc nie ma się w sumie co czepiać.

A jazdę po fjordach w słoneczny dzień polarny słuchając metalu sam polecam. Ha det bra


od czasu do czasu warto wrócić do źródła


Wysłany: 2013-08-12 21:44

[quote:53f5305f1a="Yngwie"]Oprócz tego, że są muzykami o określonym światopoglądzie, są też normalnymi zjadaczami dorszy i łososi, więc nie ma się w sumie co czepiać.
[/quote:53f5305f1a] Otóż to.


Krótki opis, nie mający powiązania z Właścicielem profilu;)


Wysłany: 2013-08-14 13:04

Mimo wszystko mając niby to określone poglądy i grając tak niszową muzykę jaką jest BM powinni się nieco pilnować.


Jesteś tylko kupą mięcha wprawioną w ruch, którą prędzej czy później zeżrą robaki. Twój świat upada, nieuchronnie, przez cały czas!!!


Wysłany: 2013-08-14 20:23

[quote:5e770bb0a4="zsamot"]Może dobra muzyka...[/quote:5e770bb0a4]
Dla gimbusow na bank.
Co to znaczy dobra muzyka? Podaj mi definicje dobrej muzyki nawet na przykladzie tej czerstwej kapeli.



Wysłany: 2013-08-16 08:14 Zmieniony: 2013-08-16 08:25

Gimbusiara stara sie namieszac w teamcie swoimi z dupy wypowiedziami, swietne.
Skoro jestes taka obeznana w temacie to udowodnij, ze Satryricon jest wybitna i nieszablonowa kapela a swoj sukces zawdzieczaja kompozycjom a nie komercji ktorej sie sprzedali. Czy po prostu chcesz kreowac sie na znawce i smakosza black metalu nie majac o tym gatunku zielonego pojecia.
Widac wakacje sie jeszcze nie skonczyly .



Wysłany: 2013-08-16 19:51 Zmieniony: 2013-08-16 19:52

Nie jestes w stanie nic udowodnic, wyrazilem opinie na temat Satyricon a ty nagle wyskoczylas ze swoim biadoleniem na temat moich wywodow z dupy ktorych nie jestes w stanie obalic.
Miotasz sie i ciskasz a jestes banalna i nudna, wyjdz z piaskownicy i zacznij pisac o muzyce bo takie wojenki mnie smiesza.
Tak jest pierdyliard kapel ale nie o nich traktuje ten temat, chyba latwo zatrybic.
Gdzie ja ciebie obrazilem, chyba, ze uwazasz sie za gimbusiare to tym bardziej mi przykro.



Wysłany: 2013-08-16 20:18 Zmieniony: 2013-08-16 20:23

Tamten to informacja o koncercie ten to nadejscie nowej plyty, skoro jednak byl to tym bardziej zastanawiajace dlaczego sie wypowiadasz, lubisz pisac nie na temat?
Byc moze ktos mial ochote poinformowac o nowej plycie ktora wychodzi i rozpoczela sie dyskusja tak ciezko zrozumiec?
Odpal kolejny i przeanalizuj ich dyskografie, moze w koncu napiszesz cos sensownego.

Nie interesuje mnie za kogo sie uwazasz, ile masz lat i o czym nawijali twoi znajomi 10 lat temu. To temat o nowej plycie Satyricon a ty nudzisz coraz bardziej. Nie lubie nudy zwlaszcza gdy dyskutuje o muzyce.
Bye.



Wysłany: 2013-08-16 21:55 Zmieniony: 2013-08-16 21:57

Interesuje mnie zespol ktory znam od pierwszej plyty i tym bardziej ubolewam, ze skonczyli tak marnie. Ja to tak widze
dlatego swoja opinie umiescilem w tym temacie, zabolalo, ze mam inna?
Widze, ze nadal wylewasz gorzkie zale jakobym to ja mial byc zacietrzewiony na ciebie. Zupelnie cie nie dostrzegalem, odpowiedzialem bo sama pierwsza sie ciskalas na moj post a teraz zgrywasz pokrzywdzona. Potrafisz dyskutowac, nie wiesz, ze zdania moga byc rozne?
Gdzie tutaj masz hejterstwo, chamstwo czy nienawisc. Dawno takich bredni nie czytalem ale przynajmniej pojawilo sie cos o samej kapeli, to jakis progres.
Nie znam Kwejka czy musze zejsc do poziomu twojego IQ aby polubic, rozpisuja sie tam o nowym Satyricon czy to miejsce spotkan dla placzliwych i ograniczonych nudziar?

Istnieje cos takiego jak fenomen tej kapeli, pierwsze slysze. Moze chodzi o Darkthrone?

Behemoth na jedno kopyto, zero momentów czy pomysłów na cokolwiek wykraczającego poza łupankę?
Wlasnie obrazilas ludzi ktorzy mienia sie ich fanami.
Ile w tobie zacietrzewienia, zachowujesz sie jak hejterka nienawidzaca wszystkich dla zasady, naucz sie dyskutowac...



Wysłany: 2013-08-16 22:06

Srogie info, czyli byli pionierami drugiej fali BM zacniejszymi od Immortal, Mayhem, Enslaved, Emperor oraz kapel sceny francuskiej czy greckiej, ze ich postawili obok Darkthrone i Burzum?



Wysłany: 2013-08-17 19:52

Chłopaki, proszę o konkrety! Przedsprzedaż biletów na koncert to widzę, gdzie jest, a co z przedsprzedażą albumów? Jak ktoś chce to przez internet ma się o album starać, zamawiać czy jak?


Nie marudź, bo cyckiem walnę.


Wysłany: 2013-08-17 20:04

W końcu cos sie dzieje na form, bo ostatnio martwicą wiało. Co do Satyricona, to widziałem ich na metalmanii w 2008 i podobało mi sie. Na scenie wygąda to naprawde dobrze. Niemniej jednak nie jest to kapela w sferze moich zainteresowań, nie jade.


.


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło