Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów

Czy ktoś słyszał Tower?. Strona: 1

Wysłany: 2006-11-30 19:23

hm po pierwsze powinen byc topic : Czy ktos slyszal Tower
;]

Mowa o Tower , ktory wydal w sumie dwie plyty i dwa demo? Ostatnia plyta to bodaj '99 rok?

Bo oni byli z tego co pamietam z Lidzbarka Warmińskiego


To nie moje są słowa, to legenda ludowa.


Wysłany: 2006-11-30 20:31

hmm czyli mowimy o tym samym Tower, a co do Lidzbarku, pozwole sobie na podanie pewnego linku. Dobrze mowilem ze mi sie to miasto kojarzylo, co nie zmienia faktu, ze moze to blad
http://www.metal-archives.com/band.php?id=8225


To nie moje są słowa, to legenda ludowa.


Wysłany: 2006-11-30 21:31

O kiedyś miałam ich CD :) i pamiętam że mi się bardzo podobali :)


Szalona, wariatka, marzycielka, romantyczka, ciepła, chodź i pyskata. Jestem wielkim kontrastem ^^


Wysłany: 2006-11-30 23:42

I wszystko jasne.
Mialem kiedys ich plyte, i zdaje mi sie ze slyszalem demo to drugie.
Calkiem, calkiem granie


To nie moje są słowa, to legenda ludowa.


Wysłany: 2006-12-01 21:45

Slyszalem jedynie "Mercury", ale nie zrobilo to na mnie wrazenia ;/


.


Wysłany: 2006-12-02 06:01

eIcILipse (Bicz)
eIcILipse
Posty: 346
miasto magiczne

[quote:a193a6644b="Harlequin"]Slyszalem jedynie "Mercury", ale nie zrobilo to na mnie wrazenia ;/[/quote:a193a6644b]


ech powinieseś posłuchać "The Swan Princess" moim zdaniem dużo lepsza, taka "liryczniejsza" , coś w sobie ma

Tower - oj odległe to czasy... :roll:


Facet z moich marzeń pieści tak, że przestałam szukać ziemskich kochanków. ;D


Wysłany: 2006-12-24 15:35

mi Tower bardzo przypadł do gustu.... wiecie może czy jest jakakolwiek szansa na dostanie CD albo mp3, albo cokolwiek. Naprawdę z miłą chęcią posłuchałbym "the swan princess", ale nie mogę nigdzie znaleźć, ani kupić... jeśli coś wiecie, dajcie znać...



Wysłany: 2006-12-24 20:55

Samurai (Anciliae)
Samurai
Posty: 282
Dąbrowa Górnicza

słyszał ktoś płytke mercury :D faaajne kawalek forgotten mnie zmiazdzył :D


"umysł jest jak spadochron, działa tylko wtedy gdy jest otwarty"


Wysłany: 2006-12-24 21:12

[quote:4be5aa1538="red_zary"]mi Tower bardzo przypadł do gustu.... wiecie może czy jest jakakolwiek szansa na dostanie CD albo mp3, albo cokolwiek. Naprawdę z miłą chęcią posłuchałbym "the swan princess", ale nie mogę nigdzie znaleźć, ani kupić... jeśli coś wiecie, dajcie znać...[/quote:4be5aa1538]

na allegro powinienes polowac - co jakis czas sie pojawia :) i to za calkiem przyzwoita cene 7-15 zł :)


.


Wysłany: 2006-12-25 00:06

FAFAL (Anciliae)
FAFAL
Posty: 1330
Piekary Śląskie

Moim zdaniem bardzo dobry zespół kupiłem obydwie płyty ich dośc dawno temu i są eleganskie


Wódki nie pij, trawy nie pal, słuchaj tylko HEAVY METAL


Wysłany: 2007-01-06 23:55

Ja słyszałam. Nawet jestem w posiadaniu "The Swan Pricess" i "Mercury". Są bardzo przyjemne dla ucha, chociaż zostały niedocenione przez szersza publikę.
Parę lat temu można było kupić te płyty na wyprzedażach w Media Markt za 14 i 3 zł.



Wysłany: 2007-01-07 08:21

Tia, ale "przejadł" mi się kilka lat temu Najbardziej muzycznie odpowiadał mi kawałek "Silent scream", kiedy to dośpiewałam sobie do niego damski wokal hahaha (stanowczo brakuje tam jednej ścieżki) ;D Obie płyty przyjemne, ale nic szczególnie ambitnego



Wysłany: 2007-01-07 11:01

bardzo dobry zespolik szkoga ze sie rozpadl, ale tak juz bywa w polsce ze zespoly tego typu nie sa doceniane

byl jeszcze fajny zespolik qou vadis ze szczecina i rowniez sie rozpadl ale coz, zycie



Wysłany: 2007-01-07 14:01

ostatnia plytke Quo Vadis wypuscil w 02', pozniej bodajze, mieli wspolny projekt z Moonlightem, czy tylko jego wokalistka, ale dlaczego mieliby sie rozpasc? Stronka nadal funkcjonuje, chlopaki koncertuja.



Wysłany: 2007-01-08 18:18

eIcILipse (Bicz)
eIcILipse
Posty: 346
miasto magiczne

Pamiętam, jek przytaskłam do domu Believera, Nocturnala i Towera. Trzy płytki , które słuchałam na okrągło.. Mama moja skomentowała,że słysząc 2 pierwsze wyobraża sobie, że chodzą za nią jakieś czarne kozły.. (takie dźwięki dziwne na nich były). Za to "The Swan Princess" tak się spodobała, że słuchała jej sobie nawet gdy nie bywalam w domu :)

A swoją drogą. Kojarzy ktoś Believera, bo nazwa Nocturnala gdzieś mi no forum już błysła ???


Facet z moich marzeń pieści tak, że przestałam szukać ziemskich kochanków. ;D


Wysłany: 2007-01-08 18:22

Believer to ten techniczny thrash ? A chodzi ci o Nocturnusa czy nocturnala ?


.


Wysłany: 2007-01-12 05:28

eIcILipse (Bicz)
eIcILipse
Posty: 346
miasto magiczne

Tak, tak właśnie o tego Believera chodzi :) , Harlequin jestem w szoku, że kojarzysz ten zespół..! Słyszałam tylko jedną płytkę ale bardzo mi sie podobała :) (stare, piękne czasy :) A drugi zespół to Nocturnal, Nocturnusa nie słyszałam.. Kiedyś znałam wiele osób zakochanych w Nocturnalu, teraz jakoś mało się o nim wspomina. Zresztą na forum np., króluje Electro :twisted:
Serdecznie pozdrawiam istotkę o przeogromej metalowej wiedzy !!!! :)


Facet z moich marzeń pieści tak, że przestałam szukać ziemskich kochanków. ;D


Wysłany: 2007-01-25 12:41

Nocturnala nie znam , a Believer nie przypadł mi specjalnie do gustu ... w ogóle za thrashem jakoś ja tak ... tak od miski :wink:


.


Wysłany: 2007-01-27 19:03

Ja odkryłam Tower w liceum i przez długi długi czas nie wyjmowałam kasety (hehehe co za archaizm teraz) z odtwarzacza. Szczególnie "The Swan Pricess" przypadła mi do gustu. "Mercury" jakoś tak mniej i po tej płycie przestałam śledzić dalsze losy kapeli.

Bardzo chciałam wybrać się na ich koncert, nawet 2 razy poszłam, ale niestety w obu przypadkach ich występ został odwołany bez podania powodów (raz to było w Gdańsku podczas trasy z Artrosis i Anathema).



Wysłany: 2007-01-30 10:52

Eno nie przesadzajmy, Believer jakos specjlanie nieznany nie jest. Chociaz podobala mi sie tylko plyta Dimensions.

A o Noctrunal, to ktorym mowa? Bo znam 3. Jeden z Polski, ten taki blackowy, chyba z Gliwic, ale glowy sobie uciac nie dam.


To nie moje są słowa, to legenda ludowa.


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło