Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin

Sabaton - 40:1 po polsku. Strona: 1

Artykuł: Sabaton - 40:1 po polsku

Sabaton - 40:1 po polsku Wysłany: 2013-08-03 23:21

Yngwie (Primogen)
Yngwie
Posty: 2293
Wrocław / Częstochowa

gjorde ganska väl och även mycket bra, fantastiskt!
A z tych polskich artystów to słyszę tam wokalistkę Crystal Viper.


od czasu do czasu warto wrócić do źródła


Wysłany: 2013-08-04 08:04

Zgadza się Yngwie.
Poza Martą udział w wykonaniu mieli również: Piotr Wiwczarek z zespołu Vader, Konrad Ramotowski z zespołu Hate oraz Tomasz Struszczyk z zespołu Turbo.


"Ja wybierając los mój, wybrałem szaleństwo."


Wysłany: 2013-08-04 12:14

Muzycznie słabo. Grupa robi karierę na szerzeniu lokalnych nacjonalizmów. Najpierw gloryfikuje polskie wojsko potem wermacht. Czekam na piosenke o SS... ale to pewnie na kolejnej płycie.


Karpia zjem


Wysłany: 2013-08-04 13:13 Zmieniony: 2013-08-04 13:15

Yngwie (Primogen)
Yngwie
Posty: 2293
Wrocław / Częstochowa

[quote:cabf22ca96="SatansLittleHelper"]Zgadza się Yngwie. Poza Martą udział w wykonaniu mieli również: Piotr Wiwczarek z zespołu Vader, Konrad Ramotowski z zespołu Hate oraz Tomasz Struszczyk z zespołu Turbo.[/quote:cabf22ca96]
A jak ktoś czyta szwedzką prasę, to wie też, że wydają DVD, w tym z materiałem z Woodstocku z PL - Sabaton släpper ny live-DVD

[quote:cabf22ca96="amaroid"]Muzycznie słabo. Grupa robi karierę na szerzeniu lokalnych nacjonalizmów. Najpierw gloryfikuje polskie wojsko potem wermacht. Czekam na piosenke o SS... ale to pewnie na kolejnej płycie.[/quote:cabf22ca96]
Nie no, gdyby tylko tak na to patrzeć, to Running Wild powinni zostać oskarżeni o popieranie XVIII-wiecznego piractwa, a Malmsteen siedzieć w więzieniu za współudział w zbrodniach Wikingów.

Co nie zmienia faktu, że masz sporo racji, niektóre teksty są zbyt prowokacyjne a z tematyką wojenną z XXw. jeszcze sobie Europa nie poradziła :-/


od czasu do czasu warto wrócić do źródła


Wysłany: 2013-08-04 15:55

[quote:a5d82de377="Yngwie"]
A jak ktoś czyta szwedzką prasę, to wie też, że wydają DVD, w tym z materiałem z Woodstocku z PL - [URL=http://www.metalcentral.net/nyheter/13487-sabaton-slaepper-ny-live-dvd]Sabaton släpper ny live-DVD[/URL[/quote:a5d82de377]
Nie trzeba się porywać aż z motyką na Szwecję. Wysarczy czytać angielskie strony internetowe żeby to wiedzieć Mnie to wystarcza np.


"Ja wybierając los mój, wybrałem szaleństwo."


Wysłany: 2013-08-05 10:33

Mi osobiście się podoba,chociaż zespół zaczyna grać na tzw "jedną modłę" ciągle powtarzając już raz użyte pomysły. Na dłuższą metę zaczyna by to nudne,męczące i monotonne.


Jesteś tylko kupą mięcha wprawioną w ruch, którą prędzej czy później zeżrą robaki. Twój świat upada, nieuchronnie, przez cały czas!!!


Wysłany: 2013-08-07 02:06

Taka stylistyka, dosyć hermetyczna. A utwór bardzo fajny. Taki hymn pod piwo .


Krótki opis, nie mający powiązania z Właścicielem profilu;)


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło