Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin

Satiricon zagra w Polsce. Strona: 1

Artykuł: Satiricon zagra w Polsce

Satiricon zagra w Polsce Wysłany: 2013-06-25 12:16

Jak dla mnie Satyricon skończył się wydając "Volcano". Stracili na przekazie,mocy,klimacie i agresji.


Jesteś tylko kupą mięcha wprawioną w ruch, którą prędzej czy później zeżrą robaki. Twój świat upada, nieuchronnie, przez cały czas!!!


Wysłany: 2013-06-25 12:17

w Jaworznie wypadli całkiem dobrze


Kropla drąży skałę


Wysłany: 2013-06-25 22:15

Swietny frost pruli w tamtych latach,no i mieli KVELDULVa w ekipie.



Wysłany: 2013-06-27 11:06

Moim zdaniem kultowego "Nemesis Divina" nie przebiją już nigdy gdyż całkowicie zmienili klimat i przekaz. Ano skończył,skończył i nie tylko ja tak twierdzę. Jeśli zaś twierdzisz inaczej droga Koleżanko to uzasadnij chociaż swą wypowiedź.


Jesteś tylko kupą mięcha wprawioną w ruch, którą prędzej czy później zeżrą robaki. Twój świat upada, nieuchronnie, przez cały czas!!!


Wysłany: 2013-06-27 12:07

Szmytu (Matuzalem)
Szmytu
Posty: 765
Rumia/Wejherowo

"Now, Diabolical" jeszcze jest ok, ale faktycznie przekaz i ogólnie cały klimat się mocno zmienił.

"The Age of Nero" to już jakaś pomyłka.

"Nemesis Divina" nie przebiją, bo jest to album zbyt zajebisty. "The Shadowthrone" również wymiata. Każdy zespół ma lepsze i gorsze chwile, Satyricon po prostu teraz przeżywa te gorsze

Czy definitywnie Satyricon się skończył? Nie obchodzi mnie to, bo niczego od nich nie wymagam. To co stworzyli do tej pory mi wystarcza i jak chcą to mogą sobie nawet grać reggae.


Noc jest ciemna i pełna strachów.


Wysłany: 2013-06-27 12:12

Na koncercie na pewno zagrają stare kawałki. Na żywo można dodatkowo odczuć haryzmę wokalisty, więc nawet słaba płyta może okazać się całkiem znośna.


Suffer the pain of discipline or suffer the pain of regret!


Wysłany: 2013-06-27 12:30

Jak wiadomo są gusta i guściki gdyż każdy lubi co innego. Satyr zaczął zachowywać się jak Shargath z Dimmu zgrywając wielkiego gwiazdora przez co sporo stracił w moich oczach. Muzycznie Satyricon też za bardzo przeginają z eksperymentami i elektroniką przez co stają się niemal kapelą dla zbuntowanych nastolatków.


Jesteś tylko kupą mięcha wprawioną w ruch, którą prędzej czy później zeżrą robaki. Twój świat upada, nieuchronnie, przez cały czas!!!


Wysłany: 2013-06-28 10:01

Nigdy nie mialem zajawki na black metal prezentowany przez Satyricon, sa lepsze kapele w tym nurcie.



Wysłany: 2013-06-29 10:59

Dokładnie,jest bardzo wiele dużo ciekawszych hord w nurcie Black Metalowym. To co obecnie gra Satyricon Black Metalem nazwać już nie można.


Jesteś tylko kupą mięcha wprawioną w ruch, którą prędzej czy później zeżrą robaki. Twój świat upada, nieuchronnie, przez cały czas!!!


Wysłany: 2013-06-30 19:19

...dla jednych sie skonczyl,dla innych nawet nie zaczal;},od dluzszego czasu poluje coby ich oblapic na zywca!,podobno Satir ma znowu long hairs!



Wysłany: 2013-07-01 18:45

Satyr,a nie Satir.


Jesteś tylko kupą mięcha wprawioną w ruch, którą prędzej czy później zeżrą robaki. Twój świat upada, nieuchronnie, przez cały czas!!!


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło