Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin

M'era Luna Festival bez Closterkeller. Strona: 1

Artykuł: M'era Luna Festival bez Closterkeller

M'era Luna Festival bez Closterkeller Wysłany: 2013-05-23 14:04

Closterkeller śmiało mógłby zastąpić Desdemone...


"Zawsze na siebie zdani, swoje szczęście tworzymy sami"


M'era Luna Festival bez Closterkeller Wysłany: 2013-05-23 15:34

Nie ma się co doszukiwać spisku. Za http://agencjaklu.pl/2013/04/16/mera-luna-festival-poszukiwane-polskie-zespoly/ :

[quote:9808502f72]Który zespół będzie miał zaszczyt wystąpić na M’era Luna Festival zadecydują słuchacze oraz jury składające się z przedstawicieli niemieckich agencji managerskich oraz dwóch polskich dziennikarzy: Jarka Sobierajowicza (Eska Rock) i Artura Rawicza (cgm.pl).[/quote:9808502f72]Jury tylko częściowo było polskie, więc lokalna sława Closterkeller straciła na znaczeniu.

[quote:9808502f72]Zgłoszenie powinno zawierać:
- krótką notkę o zespole;
- link do 2 utworów zespołu do odsłuchu on-line (youtube, soundcloud itp.);
- link do galerii zdjęciowej zespołu (w galerii powinny znajdować się co najmniej 2 zdjęcia zespołu);[/quote:9808502f72]Widocznie na zdjęciach wyglądali za mało interesująco, a kawałki podlinkowali przeciętne


Krytyk ma zawsze rację.


Wysłany: 2013-05-23 16:49

Closter jak dla mnie się wypalił i zdecydowanie załoga Anji zaniżyła swój wcześniej wypracowany poziom.


Jesteś tylko kupą mięcha wprawioną w ruch, którą prędzej czy później zeżrą robaki. Twój świat upada, nieuchronnie, przez cały czas!!!


Wysłany: 2013-05-23 17:04

Trochę niefortunnie wybrali te 2 utwory (bodajże "Ogród półcieni" i "Kręgi czerwone"), które miały przedstawić zespół - zwłaszcza, że dla osób z zagranicznej części jury prawdopodobnie to był pierwszy kontakt z muzyką Closterkellera. W porównaniu ze starszymi utworami wypadają dość przeciętnie, co widać doskonale na koncertach po reakcji fanów.



Wysłany: 2013-05-23 18:47

Ja mam do Closter sentyment, moze zanizyli poziom,moze nie. Jednak Desdemony nie lubię,bo dla mnie to cienki jazgot. Nie muszę. A wypowiadam tylko swoją opinie,nie robie nie wiadomo jakiego szumu,ze nie przeszli dalej


"Zawsze na siebie zdani, swoje szczęście tworzymy sami"


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło