Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów

Jak spędzacie wolny czas?. Strona: last

Jak spędzacie wolny czas? Wysłany: 2006-11-28 16:42

Z WYKLUCZENIEM SŁUCHANIA MUZYKI I BUSZOWANIA W DARKPLANET BO TO OCZYWISTE...


"Niech Mrok bedzie z Wami"


Wysłany: 2006-11-28 16:45

opier*** sie az milo 8)

--------------
Front Line Assembly - Low Life


united we stand divided we fall


Wysłany: 2006-11-28 16:47

FAJNIE... TAK TEZ MOZNA...


"Niech Mrok bedzie z Wami"


Wysłany: 2006-11-28 16:49

Alec-II-Pure Napisał:
opierdalam sie az milo 8)

Dosyć często to samo :lol: Ale tak to gram na gitarze albo ide do knajpy z dziewczyną. Czasem zapraszam dziewczyne do siebie i gram sobie dla niej w jej towarzystwie...tez jakiś sposób spedzania czasu, heh.


"God made me a cannibal to fix problems like you."


Wysłany: 2006-11-28 16:53

Wolny czas... ehhhh.... pamiętm, że kiedyś jak jeszcze chodziło sie do szkoły to coś takiego zdarzało sie mieć...


"Uważaj, żeby nie pomylić nieba z gwiazdami odbitymi nocą na powierzchni stawu."


Re: Jak spędzacie wolny czas? Wysłany: 2006-11-28 16:53

minawi (Moderator)
minawi
Posty: 6188
Poznań / Iława

[quote:cfdaeecb95="Xymox"]Z WYKLUCZENIEM SŁUCHANIA MUZYKI I BUSZOWANIA W DARKPLANET BO TO OCZYWISTE...[/quote:cfdaeecb95]

Kurde, ale ja nic innego nie robię :!: 8O

No dobra, czasem na piwo pojdę...


"Make Foch Not War" "Nic nie może się zmarnować"


Wysłany: 2006-11-28 17:01

[quote:8b24e5f811="Gwynbleidd"]Wolny czas... ehhhh.... pamiętm, że kiedyś jak jeszcze chodziło sie do szkoły to coś takiego zdarzało sie mieć...[/quote:8b24e5f811]
Gwyn, No co Ty? Pracocholikiem jesteś? To co Ty robisz, że czasu ni masz? No żona moja to z obowiązku siedzi bo gdyby nie ona to by tam nawaliła ta cała redakcja DePe :wink: Nie prawdaż Minawi :?:


"God made me a cannibal to fix problems like you."


Wysłany: 2006-11-28 17:07

minawi (Moderator)
minawi
Posty: 6188
Poznań / Iława

nie przesadzaj, Mieszku :P


"Make Foch Not War" "Nic nie może się zmarnować"


Wysłany: 2006-11-28 17:11

Dla mnie czas wolny to taki, który nie jest zaplanowany i właściwie nie ma się co z nim zrobić i trzeba go jakoś zabić... takim czymś nie dysponuje nigdy.
A jeśli wezmę pod uwagę czas "wolny od pracy" to : czytam, gram w Go, na rolkach śmigam, czytam, czytam, czytam gram czasem na kompie, spotykam się ze znajomymi... generalnie nie nudzę się nigdy, ostatnio zdaarzyło mi się może w podstawówce (i czasem w pracy oczywiście).


"Uważaj, żeby nie pomylić nieba z gwiazdami odbitymi nocą na powierzchni stawu."


Wysłany: 2006-11-28 17:34

I siedziesz na DePe :twisted: i zamykasz zbedne fora :twisted:

P.S.: Ty jeździsz na rolkach? Wiele sytuacji potrafie sobie wyobrazić...ale tej jakoś nie :)


"God made me a cannibal to fix problems like you."


Wysłany: 2006-11-28 19:22

Jak juz ten wolny klimat mam, to grafikuje i czytam ogromne ilosci ksiazek. Albo ide "w miasto".


To nie moje są słowa, to legenda ludowa.


Wysłany: 2006-11-28 19:52

Wolny czas najczęściej spędzam przed kompem... gram albo buszuję po necie no i musowo słucham przy tym muzyki... ale ogólnie też raczej żadko spotykam się ze zjawiskiem "wolnego czasu". Tak już mam. Zawsze sobie nawale tyle zajęć, że nie ma kiedy "taczki załadować" :P



Wysłany: 2006-11-28 23:08

Nie wiem co to wolny czas, już jak o tym myślę, to w jakiś sposób go zapełniam... Taki bez obowiązków? Khe khe, nie ma. XD Ale taki, kiedy olewam je, by zająć się sobą (innymi) to na spacerach, imprezowaniu, rozmowach, tańcu, różnego rodzaju tworzeniu i podziwiania tego, co prze innych/naturę zostało stworzone... Wolne chwile lubię odawać przyjaciołom, komus więcej... I ciągle myślę... Oraz słucham muzyki.

Pozytywne uczucia, poznawanie i odkrywanie piękna - to daje mi radość.

Dodatkowe rozrywki? Również jazda na rolkach (a mnie sobie Kostuszku wyobrażasz? :P) Spędzanie czasu i relacje ze zwierzalami ^.^, raz na dłuższy czas też film/manga/anime... Jak się zastanowić, to lista byłaby dłuuuuga, tylko chyba nie ma sensu jej robic. A jeszcze przypomina mi się jedno zdanie, czytając wypowiedzi Gwynbleidda nasuwa mi się ta dygresja: "Inteligentny człowiek nigdy się nie nudzi. Wystarczają mu jego własne myśli".

Pozdrawiam.


AMO ERGO SUM / "najlepszy sposób na uniknięcie krytyki- nic nie robić i nic nie znaczyć" / "Every passing minute is another chance to turn it all around"


Wysłany: 2006-11-30 14:56

gram,słucham,czytam, oglądam..


"Żyj tak, aby twoim znajomym zrobiło się nudno gdu umrzesz"


Wysłany: 2006-12-01 17:43

Wychodze z przyjaciolmi i znajomymi na spacery i imprezy, ogladam filmy, czytam ksiazki, slucham muzyki, siedze na DP i fotce oraz gg xP - w skrocie moj wolny czas



Wysłany: 2006-12-01 20:16

Różnie bywa. Zależy od mojego humoru.
Chodze na rózne koncerty, imprey, czasem do kina, oglądam filmy na DVD, czytam różne gazety i książki, słucham muzyki, gram na gitarze elektrycznej, gadam ze znajomymi przez gg, czasem śpiewam. :D


"Kuka voi itsensa voitaa, ei koskaan havia..."


Wysłany: 2006-12-01 23:54

smith666 (Bicz)
smith666
Posty: 437
ogród_śmierci

wolny czas ...... sięgam po Smith'a :twisted:


Przychodzi zawsze nocą Porywa mnie przez sen To postać jest złych mocy Przerywa piękny sen Bezbronna jestem gdy Próbuje opętać mnie Więc nawet juz nie krzyczę Oddając mocy ciało swe.


Wysłany: 2006-12-02 00:10

spacerki po lasach,robienie biżuterji makramkowej.picie :lol:


nic sie nie dzieje bez powodu


Wysłany: 2006-12-03 18:29

Siedzę na DP. pogrywam na gitarze, czasem czytam, od swięta gdzies wyjdę. A muzyka mi towarzyszy najczęsciej przez cały czas aktywności, nie tylko w czasie wolnym :D


"You gotta put your faith in a loud guitar..."


Wysłany: 2006-12-12 21:20

Mnie ostatnio bierze, na czytanie opowiadań [ a zwłaszcza o wampirach i elfach, mojej kumpeli ], pisanie opowiadań i wierszy oraz malowanie...


"Kuka voi itsensa voitaa, ei koskaan havia..."


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło