Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin

Mocna muzyka w Warszawie. Strona: last

Mocna muzyka w Warszawie Wysłany: 2013-01-28 13:59

Znacie jakieś godne polecenia miejsca(puby,kluby) w Wawie gdzie można posłuchać dobrej rockowej/metalowej muzyki? Mieszkam tu od niedawna i jeszcze nie dotarłam do takich miejsc,a bardzo bym chciała :)


"Zawsze na siebie zdani, swoje szczęście tworzymy sami"


Wysłany: 2013-01-28 16:30 Zmieniony: 2013-01-28 16:34

Jest wiele miejsc do ktorych mozna sie udac w Wawie. : )


a Jack of all trades is master of none


Wysłany: 2013-01-28 18:54

przyklady?


"Zawsze na siebie zdani, swoje szczęście tworzymy sami"


Wysłany: 2013-01-29 02:47

Portal zawiera wszelkie odpowiedzi na Twoje pytanie. Nalezy po prostu dokladnie przeanalizowac jego opcje. Zacznij od paska menu w ktorego asortymencie powinnas znalezc zakladke "[i:78932ebda0]WYDARZENIA[/i:78932ebda0]"... ?, ; )


a Jack of all trades is master of none


Wysłany: 2013-01-30 02:41


[quote:e68553f29e="Surion"]
[...] Klubu Progresja[/quote:e68553f29e]

Progresja to chyba najlepsze miejsce dla nowej osoby?, ; )


a Jack of all trades is master of none


Wysłany: 2013-02-09 18:06

[quote:2deda38ef7="LuthienYavetil"][quote:2deda38ef7="Vinter"]
[quote:2deda38ef7="Surion"]
[...] Klubu Progresja[/quote:2deda38ef7]

Progresja to chyba najlepsze miejsce dla nowej osoby?, ; )[/quote:2deda38ef7]

Progresja jest naprawdę ok, ale są tam głównie koncerty. Pod tym względem polecam. Imprezy też tam są, ale nie mam pojęcia jakie. Tyle tylko, że klub jest na totalnym wygwizdowie. Jeśli ktoś nie mieszka w internacie WAT lub w pobliskich dzielnicach, to aby dojechać do klubu czeka go solidna wyprawa. Szczególnie z Kabat czy Tarchomina / Białołeki solidny plecak i paszport się przyda. Na koncerty jednak warto się ruszyć.
Ja spróbowałabym z Wampiriadami. Kiedyś były w No mercy / Kotłach. Teraz zdaje się nie mają konkretnego lokalu. Trzeba sprawdzać w necie. Klimaty typowo gotyckie, choć muzyka dość przewidywalna.
Kiedyś bardzo dobre były metalowe imprezy w klubie Park na
Polach Mokotowskich. Dobra lokalizacja - w centrum miasta i
impreza typowo studencka. Fajny metalowy klimacik. Niepokoi mnie jednak to, że z czwartków przenieśli imprezy na
niedzielę. Można z tego wnioskować, że impra nieco podupada.

Ostrzejsze imprezy i gotyckie "przebierańce" zdarzały się również w Club Rock w fortach. Klub jednak przeniesiono na
Wolską i ciężko stwierdzić co teraz tam grają. Chyba bardziej
rockowo. Ale też można posprawdzać.

Dzieki wszystkim za posty powyzej. Ostatnio dlyszalam wlasnie o Metal Cave chyba sie wybiore.Ale najpierw musze przygotowac plecak i paszport,bo mieszkam na Tarchominie...daleko :D
Innych imprez klimatycznych nie kojarzę. Chyba, że jakieś okazjonalne. Zawsze w okolicach Halloween dzieje się coś bardziej mrocznego. Ale do litopada jeszcze mnóstwo czasu...
[/quote:2deda38ef7]


"Zawsze na siebie zdani, swoje szczęście tworzymy sami"


Wysłany: 2013-03-03 10:13

Vampiriady są fajne lecz to głównie muzyka elektroniczna, zależy też jaka edycja, teraz ma być - Closterkeller z gościnnym udziałem Anji więc jak lubisz to wpadnij, (na fejsie dowiesz się więcej). Wcześniej była edycja Depeche Mode... więc jeśli liczysz na mocne napieprzanie to już wolę poczekać na jakiś koncert i wybrać się do Metalcave (raczej mało znane i początkujące zespoły) lub Progresja (w pizdu daleko ale za to znane zespoły tam grywają). Możesz też wybrać się do Rock&Rolla przy stacji metro Politechnika, typowy pub z muzyką rockową. Clubrock, Stodoła ale ostatnio nic ciekawego tam się nie dzieje... Jest jeszcze Fonobar na Wawelskiej 5 też czasem coś ciekawszego tam się wydarzy, jak lubisz Christ Agony to będą tam grali 16.03.


"Lepiej być władcą w Piekle niż sługą w niebiosach"


Wysłany: 2013-03-03 13:42

Tak,tak,co do tegorocznej Vampiriady zakładałam oddzielny wątek


"Zawsze na siebie zdani, swoje szczęście tworzymy sami"


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło