Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin

Nowy album Black Sabbath w czerwcu. Strona: 1

Artykuł: Nowy album Black Sabbath w czerwcu

Nowy album Black Sabbath w czerwcu Wysłany: 2013-01-14 15:18

Fantastycznie, : )


a Jack of all trades is master of none


Wysłany: 2013-01-14 17:03

Mam nadzieję, że będzie co najmniej tak samo dobra jak The Devil You Know... :)


Co masz zrobić dzisiaj zrób jutro !! ------------------------------------------------- Ps. Jako, że koleżanka z oburzeniem stwierdziła że mój światopogląd jest odrażający i rodem ze średniowiecza myślę że będę tu pasował :P


Wysłany: 2013-01-17 01:52

ja sie kurde tak ciesze że ja nie mogę, przydał by sie jeszcze jakiś tour po europie i koncercik w polsce... mam nadzieje.


uważaj na to co 'liczy sie tu i teraz', bo zanim skończysz czytać to zdanie... będzie Ono już Przeszłością. ~moje własne


Wysłany: 2013-01-18 10:16

Niesamowita informacja :)

Fajnie, ze Brad a nie ten napierdalacz z zespołu Ozzy'iego... Ale smutno, że bez Warda :/


jam cłek wolny lec ślebodny ;)


Wysłany: 2013-01-22 13:14

Bardzo jestem ciekaw co z tego wyjdzie,obyśmy tylko nie doczekali się odgrzewanego kotleta.


Jesteś tylko kupą mięcha wprawioną w ruch, którą prędzej czy później zeżrą robaki. Twój świat upada, nieuchronnie, przez cały czas!!!


Wysłany: 2013-01-22 14:05

[quote:671360ec72="lord_setherial"]Bardzo jestem ciekaw co z tego wyjdzie,obyśmy tylko nie doczekali się odgrzewanego kotleta. [/quote:671360ec72]

No akurat odgrzewany kotlet w wykonaniu Black Sabbath smakowałby zacnie...


Wierzę w Boga, Ojca Wszechmogącego ...


Wysłany: 2013-01-22 23:16

Najlepiej atmosfere podlac krwia niewinnych. Musimy zalozyc jakies stowarzyszenie z tej okazji. Jezeli koncert sie odbedzie to i ofiary sie znajda. : )


a Jack of all trades is master of none


Wysłany: 2013-01-24 12:02

[quote:71b1456737="Benjamin_Breeg"][quote:71b1456737="lord_setherial"]Bardzo jestem ciekaw co z tego wyjdzie,obyśmy tylko nie doczekali się odgrzewanego kotleta. [/quote:71b1456737]

No akurat odgrzewany kotlet w wykonaniu Black Sabbath smakowałby zacnie...[/quote:71b1456737]

Myślę, ze odgrzewanych kotletów nie będzie.
Pytanie tylko czy podejście będzie klasycznie sabbathowskie czy bardziej współcześnie metalowe (jak ostatnie płyty Ozziego).


jam cłek wolny lec ślebodny ;)


Wysłany: 2013-01-24 13:32

[quote:3adcadef06="JancioWodnik"]Myślę, ze odgrzewanych kotletów nie będzie.
Pytanie tylko czy podejście będzie klasycznie sabbathowskie czy bardziej współcześnie metalowe (jak ostatnie płyty Ozziego).[/quote:3adcadef06]

No ja bym z miłą chęcią wciągnął odgrzewanego kotleta w postaci kolejnego "Paranoid" czy "Heaven and Hell". Przez wzgląd na zawirowania personalne, gdzie od "Heaven and Hell" praktycznie co płytę był inny skład, sam już nie wiem czego mogę się spodziewać. :)


Wierzę w Boga, Ojca Wszechmogącego ...


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło