Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów

Łzy Anioła. Strona: last

Artykuł: Łzy Anioła

Łzy Anioła Wysłany: 2006-11-25 11:20

Rosis6669 (Bicz)
Rosis6669
Posty: 1
Giżycko-mentalnie, Olsztyn-fizycznie

jak to przeczytałam...to normalnie ..ach... To jest piękne opowiadanie....super się je czyta....naprawdę mi się bardzo podoba:) uwielbiam czytać takie rzeczy... jeśli masz coś więcej ze swojej twórczości to proszę o jakieś namiary gdzie to znaleźć:)


człowiek jest bardziej głupi niż mu się wydaje


Wysłany: 2006-11-28 12:32

<zawstydzony> :D Wielkie dzięki... Miło słyszeć takie słowa:) Sorki, ze odpowiadam dopiero teraz, ale zamiesciłam to opowiadanie strasznie dawno temu i do tej pory nikt go nie komentował- dlatego nie spodziewałam sie niczego teraz. Zajrzałam na forum przypadkiem i tutaj taka niespodziewajka:P Milo mi strasznie.
Wiesz mam sporo opowiadań, jednak w większości na papierze, musialabym je przepisać a niestety nie mam na to czasu Jednak na pewno jeśli cos sie pojawi to najpredzej na DP:)

Pozdrawiam serdecznie


Bad Girls Have More Fun ]:->


Wysłany: 2008-02-28 01:33

Fajne :) Tylko szkoda, że dialogi zapisane są tak dziwnie... Przez ten zapis się trochę pomieszało mi na początu

A jeśli chodzi o treść... Początkiem jestem zachwycona, ale koniec...
Jakoś tak nie czuję się spełniona ;] innymi słowy.. Gdzie mroczne zakończenie??



Wysłany: 2009-02-15 13:55

HappyLily (Diabolista)
HappyLily
Posty: 59
Zamość/Warszawa

Genialne :) naprawdę bardzo mi się podobało. Zgadzam się z poprzednikami - powinnaś dodać jeszcze oś ze swych zbiorów xDD


better 'oops' than what if


Wysłany: 2011-09-05 22:38

evanescence (Bicz)
evanescence
Posty: 49
Tam gdzie diabeł mówi dobranoc...

świetne opowiadanie, spodobało mi się i jak widać nie tylko mi


Samotność jest czymś pięknym


Wysłany: 2011-09-06 00:37

anonim123 (Primogen)
anonim123
Posty: 40
Lublin/ mój własny świat

piękne opowiadanie. przyznam, że spodziewałam się innego zakończenia, ale z drugiej strony jaki sens miałoby czytanie opowiadania, kiedy od początku wiadomo by było jak się skończy.

nie pozostaje mi nic innego jak dołączyć się do pozostałych i czekać na kolejne opowiadania


Co Cie nie zabije to Cie wzmocni


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło