Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów

Dobry wieczór ^^. Strona: last

Dobry wieczór ^^ Wysłany: 2012-11-13 21:35

Nie wiem, czy zaliczyć się do kategorii "newsów" (no w sumie jestem nowa, mimo, że konto mi działa od jakiegoś czasu :]), fusów, czy przedstawić się w 'śmietniku' (choć to trochę nieelegancko ;>), niemniej jednak chciałam się przywitać, zaznaczyć swoje istnienie, oznajmić wszystkim, jak miło mi się tu znaleźć i ich poznać i życzyć miłego wieczoru :)

Pokrótce powiem, że jestem Sal, mam 23 lata i należę do któregoś z gatunków zamieszkujących podwarszawski las.
Studiowanie na UW zmusza mnie niestety do opuszczania leśnych ostępów bladym świtem i kierowaniu się ku cywilizacji, co odbija się na mojej dzikiej, spragnionej snu duszy, ale na pewno będę dzięki temu bardziej empatycznym psychologiem

Lubię fotografię (popełniać i pozować), stylizowanie do fotografii, malowanie do fotografii, obrabianie fotografii, oglądanie fotografii. Lubię konie (oglądać i jeździć na nich), średniowieczne rekonstrukcje historyczne, dziwne książki, filmy historyczno-kostiumowe, grać na skrzypcach, słuchać skrzypiec, oglądać skrzypce, głaskać skrzypce, czyścić skrzypce. Stroić nie lubię, bo nie umiem. Lllllubię alternatywną modę. Odczuwam nieodpartą moc tworzenia i chęć projektowania ^^ jak na razie - robię biżuterię, i tysiące innych niepotrzebnych rzeczy, jakie można robić ręcznie, włącznie z figurkami Kelpii i elfickich jelonków.

W kwestii muzyki to chyba potrzebny będzie osobny post ^^

Jeśli coś zaśmieciłam - przepraszam, piszę tu po raz bodajże drugi (jeśli nie pierwszy) i nie zauważyłam innego adekwatnego miejsca do przywitania się. Może poza śmietnikiem.



Wysłany: 2012-11-13 21:53

Witamy ciebie Salieria w gronie DP

[img:fb762cda89]http://www.clanofxymox.com/images/xydial.gif[/img:fb762cda89]


Kochaj bliskich twemu sercu,tak szybko odchodzą...


Wysłany: 2012-11-13 22:07

Dobry wieczór :) Zapowiada się ciekawie :)



Dobry wieczór ^^ Wysłany: 2012-11-18 19:37

[quote:bdf1525a93="Salieria"]Nie wiem, czy zaliczyć się do kategorii "newsów" (no w sumie jestem nowa, mimo, że konto mi działa od jakiegoś czasu :]), fusów, czy przedstawić się w 'śmietniku' (choć to trochę nieelegancko ;>), niemniej jednak chciałam się przywitać, zaznaczyć swoje istnienie, oznajmić wszystkim, jak miło mi się tu znaleźć i ich poznać i życzyć miłego wieczoru :)

Pokrótce powiem, że jestem Sal, mam 23 lata i należę do któregoś z gatunków zamieszkujących podwarszawski las.
Studiowanie na UW zmusza mnie niestety do opuszczania leśnych ostępów bladym świtem i kierowaniu się ku cywilizacji, co odbija się na mojej dzikiej, spragnionej snu duszy, ale na pewno będę dzięki temu bardziej empatycznym psychologiem

Lubię fotografię (popełniać i pozować), stylizowanie do fotografii, malowanie do fotografii, obrabianie fotografii, oglądanie fotografii. Lubię konie (oglądać i jeździć na nich), średniowieczne rekonstrukcje historyczne, dziwne książki, filmy historyczno-kostiumowe, grać na skrzypcach, słuchać skrzypiec, oglądać skrzypce, głaskać skrzypce, czyścić skrzypce. Stroić nie lubię, bo nie umiem. Lllllubię alternatywną modę. Odczuwam nieodpartą moc tworzenia i chęć projektowania ^^ jak na razie - robię biżuterię, i tysiące innych niepotrzebnych rzeczy, jakie można robić ręcznie, włącznie z figurkami Kelpii i elfickich jelonków.

W kwestii muzyki to chyba potrzebny będzie osobny post ^^

Jeśli coś zaśmieciłam - przepraszam, piszę tu po raz bodajże drugi (jeśli nie pierwszy) i nie zauważyłam innego adekwatnego miejsca do przywitania się. Może poza śmietnikiem.[/quote:bdf1525a93]

Witam, co rozumiesz pod pojęciem "dziwne książki"?pozdro


Nie marudź, bo cyckiem walnę.


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło