Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin

Ensiferum - Unsung Heroes. Strona: 1

Artykuł: Ensiferum - Unsung Heroes

Ensiferum - Unsung Heroes Wysłany: 2012-09-27 10:41

Bardzo słaby materiał,zawiodłem się na całej linii.


Jesteś tylko kupą mięcha wprawioną w ruch, którą prędzej czy później zeżrą robaki. Twój świat upada, nieuchronnie, przez cały czas!!!


Wysłany: 2012-09-27 13:46

Aghast (Bicz)
Aghast
Posty: 36
Wrocław/ Warszawa

Tak moim skromnym zdaniem to Ensiferum zaczęło się psuć od Dragonheads. Tej płyty da się jeszcze słuchać, ale dalej jest tylko gorzej. Zespół trzymał poziom jak był w nim Jari Mäenpää. Dalej, dziękuję. Gwiazdka Petri Lindroos sobie nie bardzo radzi.


"We are all singing, all dancing crap of the world." - T.D. Ja tänne sitä jallua.


Wysłany: 2012-09-27 17:09

Dokładnie,w pełni się z Tobą zgadzam. To już nie ten sam zespół,wyczuwa się wyraźnie zaniżenie poziomu.


Jesteś tylko kupą mięcha wprawioną w ruch, którą prędzej czy później zeżrą robaki. Twój świat upada, nieuchronnie, przez cały czas!!!


Wysłany: 2012-09-28 14:29

O tak. Ensiferum skończyło się na Kill'Em All A tak na poważnie, jeżeli wam się już nie podoba, to nie rozumiem po co słuchać czegoś na siłę?


"Nie wtrącaj się do czegoś czego nie rozumiesz"


Wysłany: 2012-09-28 14:33

[quote:0724c9ea36="_Pantherinae_"]O tak. Ensiferum skończyło się na Kill'Em All A tak na poważnie, jeżeli wam się już nie podoba, to nie rozumiem po co słuchać czegoś na siłę? [/quote:0724c9ea36]

Bo jak ktos ma swoje ulubione zespoły, to słucha nowych wydawnictw nawet jesli są słabsze. Dream Theater tez sie skończył gdzies na etapie SFAM, a mimo to słucham i wyczekuje każdej ich płyty. Tak po prostu jest :)


.


Wysłany: 2012-09-28 14:55

No to świetnie, ale jak np dla mnie słabą płytką jest Final Frontier Maidenów, to nie słucham jej na siłę tylko jak już piosenki, które mi się tam spodobały, tak samo z innymi zespołami. Jak jakieś płyty wydają mi się już nie w moim guście, to po prostu słucham tych, które lubię :) To,że komuś nie podoba się dalsza działalność zespołu to nie znaczy,że SKOŃCZYLI SIĘ, tylko wyszli z czyjegoś gustu. Śmieszą mnie po prostu teksty typu "*nazwa zespołu* skończyli się na *nazwa płyty* + hejt hejt hejt". Można powiedzieć,że coś się skończyło patrząc na Guns N' Roses np bo oni to się skończyli ale z innych powodów niż słabe granie(chociaż według mnie nie ma o czym gadać bo i tak mi się nie podobała ich gra)przez kutasinę Axla ale nie bo zaczęli grać inaczej. Zespół może skończyć z graniem bardziej metalowo,bardziej rockowo,bardziej nie wiem jak ale nie można od razu mówić o skończeniu się bo nigdy nic nie będzie wszystkim pasować :)


"Nie wtrącaj się do czegoś czego nie rozumiesz"


Wysłany: 2012-09-28 15:24

Aghast (Bicz)
Aghast
Posty: 36
Wrocław/ Warszawa

To jest Twoje zdanie, Słonko i tego się trzymajmy. Wiele zespołów ma ostatnio jakieś dziwne problemy i załamania - zaczynają iść w innym kierunku i po nich. Nie wszyscy, ale sporo. Plus, nie wiem czy zdajesz sobie sprawę, każdy zespół ma za zadanie poniekąd wypracować sobie jakąś markę i pewien styl. Ok, zagorzałym fanom zawsze wszystko będzie się podobać. Są zespoły na które i ja nie dam powiedzieć złego słowa, ale czasem się nie da. I tu z mojej strony: zarzucasz hejterstwo? Licz się z tym, że ktoś może mieć inne zdanie, plus rzucanie się, że coś-tam łeee... buu... są super, nie masz racji.. co, podświadomie wiesz, że to jest racja? Jak coś jest dobre to obroni się bez poklasku i internetowych wojowników, a jak nie.. to nie. Amen.


"We are all singing, all dancing crap of the world." - T.D. Ja tänne sitä jallua.


Wysłany: 2012-09-28 16:00

Nie jestem Twoim Słonkiem, to tak na początek i tego się trzymajmy I niestety bądź stety musisz pamiętać,że także tylko waszym zdaniem Ensiferum skończyło się kiedykolwiek TA-DAAAM! Zaczynają iść w innym kierunku i po nich? Nie zauważyłam,żeby chociażby Metallika czy Anthrax przestali istnieć :) "Nie wszyscy ale sporo" Nie interesuje mnie co dzieje się z zespołami, których nie słucham, może po prostu nie mają pomysłu na siebie i dlatego kończą karierę bo nie wiem, albo problemy osobiste WHO KNOW,NOT YOU :) Nie wiem czy zdajesz sobie sprawę,że napisałam,że mogą stać się mniej metalowi czy rockowi dajmy banalny przykład Linkin Park, który kiedyś był całkiem nieźle wykonany rockowo a teraz zmierza ku masowej popowacji NIE WIEM CZY ZDAJESZ SOBIE SPRAWĘ, ŻE TAK SIĘ MOŻE STAĆ,ŻE ZESPÓŁ ZMIENI TROCHĘ STYL : D "Zagorzałym fanom zawsze wszystko będzie się podobać" NOPE :)Mogą to tolerować i nie zwracać na to uwagi ale to nie znaczy,że będzie im się podobać. Nie ma kryteriów zagorzałego fana. A nie.. zaraz..ostatnio wszystko ma kryteria bo znajdują się ludzie, którzy uważają,że wiedzą najlepiej i mają prawo mówić kto jaki powinien być,żeby być fanem Nie zarzucam, ALE jeżeli coś się komuś nie podoba, nie znaczy,że musi mówić od razu,że ZESPÓŁ jako całość SKOŃCZYŁ SIĘ :D "coś-tam łeee... buu... są super, nie masz racji.." Nie zauważyłam,żebym napisała gdzieś,że nie masz racji, nie wiem gdzie napisałam,że coś jest super i o co Ci chodzi więc nie wiem co mam na to odpisać więc po prostu się uśmiechnę i zaproponuję nie dopowiadać sobie bo to prowadzi do niezrozumienia i jak ktoś sobie dopowiada to dalsza dyskusja nie ma sensu :) Wydaje mi się,że ktoś ma tu problem ze zrozumieniem,że ja także daję tylko swoje zdanie na temat tego, co uważam o od razu skreśleniu zespołu,że skończył się bo ojej komuś się płyta nowa nie spodobała. Nie wiedziałam,że to takie trudne do zrozumienia. Ja tylko tutaj napisałam uwaga..teraz przeczytaj dokładnie S W O J E Z D A N I E, które jak widać nadal zostaje zjeżdżane, bo nie jest takie samo bo nie napisałam,że się skończyli :<
Nie jestem od dawania rad czy przemądrzania się, ale "Nie czytasz dokładnie, nie pisz", i tyle, bo to nie temat "Jak radzić sobie z ludźmi nieumiejącym dyskutować na dany temat, nie czyjatąc co piszesz a wypowiadając się" tylko o Unsung Heroes, a ja nie chcę odbiegać więcej od tematu, a czasem nie mogę powstrzymać się jak widzę jakiś dziwny zarzut i dopieprzenie się o coś czego nie robię, gdyby ktoś miał jeszcze jakieś wątpliwości co do mojej osoby po co w ogóle to napisałam : D Pozdrowienia dla Harlequin-a, który jako jedyny skomentował to z rozumem :D To na tyle. Enjoy :)


"Nie wtrącaj się do czegoś czego nie rozumiesz"


Wysłany: 2012-09-28 22:41

Magia internetu. Na żywo pewnie byście się bardziej zrozumiały. Nie ma co się napinać...

Wracając do materiału to on autentycznie jest słaby. Było to moje pierwsze zetknięcie z ensiferum. Z ciekawości przesłuchałem dla porównania pierwszą płytę i ona nawet brzmieniowo była o niebo lepsza. Gdzie popełnili błąd? nie wiem... Ewolucja? Rozwój? Nie w mym mniemaniu. Oby dalej było lepiej.



Wysłany: 2012-09-29 18:26

Yngwie (Primogen)
Yngwie
Posty: 2293
Wrocław / Częstochowa

Napisać negatywną recenzję płyty jednego z ulubionych zespołów, pożreć się z dziką panterą na jej temat i dostać za to kilkanaście piątek - Misiostwo Świata

Ja tam aż tak nie narzekam na tą płytę, zgadzam się z recenzją, ale gdyby wszyscy tak szlifowali swoje płyty tylko po to, żeby dobrze wyglądały na półkach sklepowych i żeby je wypromować to nie byłoby miejsca na chęć i radość z grania. Amorphis też wydaje przeciętne jakościowo płyty, ale klimatu jakoś nie brak.


od czasu do czasu warto wrócić do źródła


Wysłany: 2012-09-29 19:25

Aghast (Bicz)
Aghast
Posty: 36
Wrocław/ Warszawa

Kiitos, Kulta. :) I nie żrę się. Nawet nie czytam trollowych spamów, bo mi się nie chcę. :)Wystarczy, że zgrzytałam pisząc to, bo poza prywatnym zatargiem z jednym z członków, muzykę Ensiferum lubię bardzo.


"We are all singing, all dancing crap of the world." - T.D. Ja tänne sitä jallua.


Wysłany: 2012-09-29 19:37

Yngwie (Primogen)
Yngwie
Posty: 2293
Wrocław / Częstochowa

[quote:a1a4b4a730="Aghast"]Kiitos, Kulta. :)[/quote:a1a4b4a730]
haha, dobre, ale ja się nie dam aż tak sprowokować

znasz ich osobiście? vad kul!


od czasu do czasu warto wrócić do źródła


Wysłany: 2012-09-29 21:28

Aghast (Bicz)
Aghast
Posty: 36
Wrocław/ Warszawa

Dobra, może tak: ja całe życie wszystkim słonkam, rybkam, zdrabniam imiona itd. Taka moja uroda i sposób rozmowy.

I taa.. długa historia.. ;]


"We are all singing, all dancing crap of the world." - T.D. Ja tänne sitä jallua.


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło