Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów

Castle Party 2013 kolejne informacje. Strona: 1

Artykuł: Castle Party 2013 kolejne informacje

Castle Party 2013 kolejne informacje Wysłany: 2012-09-25 18:37

Wiem, że do festiwalu jeszcze kupa czasu, ale pomyślałam, aby zebrać ludzi by wałęsać się tam razem. Co Wy na to? :P



Wysłany: 2012-09-30 00:34

w sumie fajnie by było, bo ja nie mam wśród swoich znajomych fanów tego rodzaju muzyki, więc automatycznie brak mi towarzysz. smutne



Wysłany: 2012-09-30 01:46

Po tych zmianach jakie tam zaszły, również w regulaminie, nie mam zamiaru już tam jeździć. Zresztą wielu ludzi zrezygnowało z tego festiwalu z powodów finansowych i jakoś im się nie dziwię. Jakież to atrakcje? Piwo za 10 zł? Więcej zakazów? Nie chce mi się załatwiać akredytacji żeby robić zdjęcia, nawet jako posiadacz legitki prasowej, bo jadę tam dla ludzi i klimatu(zdjęcia to dodatek)-dlaczego po tylu latach ochrona będzie decydowała czy mogę wnieść aparat...buhaha świetna zdjęcia można zrobić małą LEICĄ. Jeśli też ktoś myśli że grip w aparacie świadczy o jego jakości, to nie wiem kto pisze taki idiotyczny regulamin.
Nie dziękuje, na szczęście są inne imprezy tego typu poza Polską.


"Wyrażać siebie i tylko siebie, własną unikalność, nie być baranem w stadzie szarości i schematów.."


Wysłany: 2012-10-16 16:20

[quote:dbb11a2247="DarkTom82"]Po tych zmianach jakie tam zaszły, również w regulaminie, nie mam zamiaru już tam jeździć. Jakież to atrakcje? Piwo za 10 zł? Więcej zakazów? Nie chce mi się załatwiać akredytacji żeby robić zdjęcia, nawet jako posiadacz legitki prasowej, bo jadę tam dla ludzi i klimatu(zdjęcia to dodatek)[/quote:dbb11a2247]

Dziwnie piszesz CiemnyTomaszu82. Z jednej strony sugerujesz brak atrakcji jakie może oferować festiwal, z drugiej twierdzisz że jeździsz dla klimatu i ludzi. I znowu że nie będziesz już jeździł. Czyżbyś bardziej sobie cenił tanie piwo od klimatu i ludzi?

[quote:dbb11a2247="DarkTom82"]Nie dziękuje, na szczęście są inne imprezy tego typu poza Polską.[/quote:dbb11a2247]

No jasne, najlepiej narzekać i uciekać gdzie pieprz rośnie :) Piękne masz Pan klapki na oczach !


In these days I’m breathing stone


Wysłany: 2012-10-16 17:33

Fakty sa takie, ze kiedys zagraniczne zespoły graly w europie wschodniej za poldarmo i przyzwyczily nas do tanich biletow. Koszty sa takie same jak za granica wiec bilety sa tak samo drogie. Do tego miejscowi zaczeli raz do roku robic sobie sobie skok na kase.
Jezeli w tej samej cenie co w niemczach ryzykujemy obskurna kwatere, balagan organizacyjny, dostanie w morde od miejscowych wiesniakow oraz to ze polowa koncertow sie nie odbedzie to niemieckie festiwale zaczynaja sie bardziej oplacac.


Dobra dziewica...


Wysłany: 2012-10-17 12:23 Zmieniony: 2012-10-17 12:42

Oj doprawdy porażająca argumentacja, to już nie wolno mieć własnego zdania na temat danej imprezy. Może panią zaciemnia jedynie słuszny punkt widzenia, bo pani tylko wie najlepiej?

Chodzi o pewną równowagę na która składa się ma klimat. Piwko mogę sobie wypić gdziekolwiek. Ludzi jakich tam poznałem nic nie zastąpi.(co automatycznie nie oznacza jazdy na siłe gwoli ścisłości)
Skąd więc w Pani ten jad w stosunku do osób które mają inny punkt widzenia, po zmianach jakie są na Castle Party?
Hoho mam klapki na oczach, doprawdy?
Czekam jeszcze na jaką inwektywę z Pani strony, może jestem np. ciemniakiem, burakiem i wieśniakiem bo mam inne zdanie i punkt widzenia ?
Ehhh kocham anonimowych forumowiczów, w pysku są twardzi tylko wirtualnie.


ps: Odnosi się pani nie do Castle Party-(kwestie regulaminowe,organizacyjne) tylko do mnie"ciemny" "klapki na oczach" itp...cóż za żałosna sztuczka psychologiczna i sposób argumentacji. Inne zdanie= trzeba trochę obrażać-chociaż nie jest Pani wstanie tego zrobić



Pozdrawiam i życzę więcej szacunku do zdania innych ludzi.



"Wyrażać siebie i tylko siebie, własną unikalność, nie być baranem w stadzie szarości i schematów.."


Wysłany: 2012-10-17 14:51

[quote:b3e448d700="DarkTom82"]Oj doprawdy porażająca argumentacja, to już nie wolno mieć własnego zdania na temat danej imprezy.[/quote:b3e448d700]

To tylko Pana opinia że nie wolno

[quote:b3e448d700="DarkTom82"]Chodzi o pewną równowagę na która składa się ma klimat. Piwko mogę sobie wypić gdziekolwiek. Ludzi jakich tam poznałem nic nie zastąpi.(co automatycznie nie oznacza jazdy na siłe gwoli ścisłości)
Skąd więc w Pani ten jad w stosunku do osób które mają inny punkt widzenia, po zmianach jakie są na Castle Party? [/quote:b3e448d700]

Tu muszę się sprzeciwić. Jad to za mocne słowo, wystarczy irytacja, naprawdę. A skąd irytacja? Ano wskutek całościowego wydźwięku wypowiedzi. W jakiś sposób można odnieść wrażenie że wrzucił Pan Castle Party do jednego
wora "polskie festiwale są be przez be organizatorów więc się na nie obrażę". Jasne że twórcy festiwalu bardzo często wprowadzają absurdalne zasady, tym samym zniechęcając do uczestnictwa, ale wydaje mi się że polską scenę muzyczną tworzą nie tylko organizatorzy wydarzeń, ale też sami uczestnicy-wszyscy ci ludzie którzy przyjeżdżają na imprezę, koncerty itd. Generalnie - na to czy do Polski przyjedzie Rosa Crux mają wpływ zwłaszcza "zwyczajni ludzie". Castle Party w pewnym stopniu napędza w Polsce scenę muzyczną, i chwała organizatorom za to, a to że niestety szkoda im 13 kawałków na Rosa Crux choć pewnie mają więcej zważywszy na cenę biletów to inna historia.
Moim zdaniem powinno się wspierać rodzimą scenę a nie kalać własne gniazdo.

[quote:b3e448d700="DarkTom82"]Hoho mam klapki na oczach, doprawdy?
Czekam jeszcze na jaką inwektywę z Pani strony, może jestem np. ciemniakiem, burakiem i wieśniakiem bo mam inne zdanie i punkt widzenia ?
Ehhh kocham anonimowych forumowiczów, w pysku są twardzi tylko wirtualnie.[/quote:b3e448d700]

Myślę że na klapkach poprzestanę, nie zależy mi na bezcelowym obrzucaniu się pustymi hasłami.

Natomiast nie ulega wątpliwości że forum jest właśnie od dyskusji, krytykowania, popierania, wymieniania argumentów słabszych lub lepszych etc. Tak jak ma Pan prawo ostentacyjnie obrażać się na Castle Party tak ja mam prawo ostentacyjnie je chwalić.

[quote:b3e448d700="DarkTom82"]ps: Odnosi się pani nie do Castle Party-(kwestie regulaminowe,organizacyjne) tylko do mnie"ciemny" "klapki na oczach" itp...cóż za żałosna sztuczka psychologiczna i sposób argumentacji. Inne zdanie= trzeba trochę obrażać-chociaż nie jest Pani wstanie tego zrobić [/quote:b3e448d700]

Co ja zrobię że sam Pan się nazwał DarkTom czyli CiemnyTomasz albo MrocznyTom. To pański problem, nie mój.



[quote:b3e448d700="DarkTom82"]Pozdrawiam i życzę więcej szacunku do zdania innych ludzi[/quote:b3e448d700]

A ja Panu więcej dystansu do siebie :)



In these days I’m breathing stone


Wysłany: 2013-01-30 23:13

Gwiazdy autentycznie świetnie - VNV Nation i Lacrimosa mówią same za siebie, jednak ja wciąż mam nadzieję, że i za drugim razem uda im się namówić And One i zaproszą ich na Castle Party, moooże za rok


"And I feel your warmth and it feels like home and there's someone calling on the telephone. Let's stay home it's cold outside and I have so much to confide to you. With or without words I'll confide everything." Depeche Mode - Here Is the House


Castle Party 2013 kolejne informacje Wysłany: 2013-01-31 10:18

[quote:1c2892ea68="sphinxia"][quote:1c2892ea68="Liliana2112"]Wiem, że do festiwalu jeszcze kupa czasu, ale pomyślałam, aby zebrać ludzi by wałęsać się tam razem. Co Wy na to? :P[/quote:1c2892ea68]

Eeeeeeeeeeeeeeeee, a niby jak, droga Liliano?
Większość ludzi nie ma czasu ani już ochoty, po ostatnich zmianach
Może to przesada, że jest drożej niż za granicą, ale jak tak dalej pójdzie, to faktycznie będzie.
Nie ociągają się bowiem z podnoszeniem cen.[/quote:1c2892ea68]

I termin w tym roku dziwny :/


jam cłek wolny lec ślebodny ;)


rc Wysłany: 2013-07-20 16:54

[quote:29a3cf9797="CarbonRabbit"][quote:29a3cf9797="DarkTom82"]Oj doprawdy porażająca argumentacja, to już nie wolno mieć własnego zdania na temat danej imprezy.[/quote:29a3cf9797]

To tylko Pana opinia że nie wolno


Tu muszę się sprzeciwić. Jad to za mocne słowo, wystarczy irytacja, naprawdę. A skąd irytacja? Ano wskutek całościowego wydźwięku wypowiedzi. W jakiś sposób można odnieść wrażenie że wrzucił Pan Castle Party do jednego
wora "polskie festiwale są be przez be organizatorów więc się na nie obrażę". Jasne że twórcy festiwalu bardzo często wprowadzają absurdalne zasady, tym samym zniechęcając do uczestnictwa, ale wydaje mi się że polską scenę muzyczną tworzą nie tylko organizatorzy wydarzeń, ale też sami uczestnicy-wszyscy ci ludzie którzy przyjeżdżają na imprezę, koncerty itd. Generalnie - na to czy do Polski przyjedzie Rosa Crux mają wpływ zwłaszcza "zwyczajni ludzie". Castle Party w pewnym stopniu napędza w Polsce scenę muzyczną, i chwała organizatorom za to, a to że niestety szkoda im 13 kawałków na Rosa Crux choć pewnie mają więcej zważywszy na cenę biletów to inna historia.
Moim zdaniem powinno się wspierać rodzimą scenę a nie kalać własne gniazdo.




[/quote:29a3cf9797]

Olivier "żali" się na polskich fanów, że na CP chciałaby się Rosa Crux pojawić, ale możliwości nie ma, bo fani nie głosują :< 13 kawałków to nie jest cena zawyzona, sam transport ich muzycznego sprzętu ile kosztuje...


She sleeps in her coffin in an ancient cementery.


Wysłany: 2013-07-20 19:06

Popieram pomył zebrania się w kupę następnym razem. Znajomych z klimatu znam niewielu, a i tak prawie nikt z nich się na Castle nie garnie. Razem zawsze raźniej :)


Jeżeli zrozumieliście, to znaczy, że się mylicie


Wysłany: 2013-07-21 22:47

Mało ludzi było w tym roku.


Żyj chwilą


Wysłany: 2013-07-21 22:52

Tak dość kameralnie, że tak się wyrażę.


Jeżeli zrozumieliście, to znaczy, że się mylicie


Wysłany: 2013-07-21 22:53


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło