Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin

Konto założone przez bota. Strona: last

Konto założone przez bota Wysłany: 2012-09-19 21:38

Nie mogę znaleźć, gdzie zgłaszać takie sprawy więc daję tutaj.
Właśnie dostałem taką wiadomość od użytkownika z datą założenia konta 19-09-2012, prawdopodobnie jakiś bot:


Od: miskazim
Data: 2012-09-19 20:33:20
Tytuł: jenetkazim12@yahoo.com
jenetkazim12@yahoo.com

Nazywam się Jenet widzę dzisiaj swój profil i stał się zainteresowany i mieć dobrą przyjaźń z tobą, mam nadzieję, że przyjmiecie mój wniosek przyjaźń, powiem Ci więcej o mnie i wysłać moje zdjęcia do ciebie, jak tylko odpowiedzieć na moim mail, a to jest mój adres e-mail (jenetkazim12@yahoo.com) Wierzę odległość i kolor nie ma znaczenia, nawet nasz różnica wieku i będzie czekać na Twój reagować szybko, bo mam coś bardzo ważnego do powiedzenia. (jenetkazim12@yahoo.com) Jenet.
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

jenetkazim12@yahoo.com

My name is Jenet i see your profile today and i became interested to have a good friendship with you, i hope you will welcome my friendship request, I will tell you more about me and send my pictures to you as soon as you reply to my mail and this is my email address (jenetkazim12@yahoo.com) i believe distance and colour will not matter even our Age difference i will be waiting for your respond soon because i have something very important to tell you.(jenetkazim12@yahoo.com) Jenet.


Ten tekst staje się mrocznym łacińskim motto kiedy nie patrzysz.


Wysłany: 2012-09-20 17:17

Dzieki. Zbanowane.


Life is complex: it has both real and imaginary components


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło