Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin

Testament zagra 16 listopada w krakowskim Studio. Strona: 1

Artykuł: Testament zagra 16 listopada w krakowskim Studio

Testament zagra 16 listopada w krakowskim Studio Wysłany: 2012-08-02 11:45

No,no. Zapowiada się wyjątkowo ciekawa jesień.


Jesteś tylko kupą mięcha wprawioną w ruch, którą prędzej czy później zeżrą robaki. Twój świat upada, nieuchronnie, przez cały czas!!!


Wysłany: 2012-08-02 11:47

Widziałem ich 2 razy, więc raczej do krakowa nie wybiorę sie :) choc nie powiem - na żywo brzmią fajnie :)


.


Wysłany: 2012-08-02 20:21

Gdyby grali gdzieś na północy, to pewnie bym się wybrał, bo nowy album bardzo dobry.


http://pablofrompoland.blogspot.com/


Wysłany: 2012-08-02 20:30

[quote:fcb34ea474="Pablo69"]Gdyby grali gdzieś na północy, to pewnie bym się wybrał, bo nowy album bardzo dobry.[/quote:fcb34ea474]

Aż musze posłuchać, bo po 2 numerach, które wyszły przed premierą byłem załamany :/


.


Wysłany: 2012-08-02 22:01

A ja zamówiłem ostatnio tylko czekam aż przyjdzie, a potem może coś o niej skrobnę


Wszystko się kiedyś kończy


Wysłany: 2012-08-03 17:06

[quote:ba8af11083="Harlequin"]Aż musze posłuchać, bo po 2 numerach, które wyszły przed premierą byłem załamany :/[/quote:ba8af11083]

Ale akurat "Native Blood" to jeden z lepszych utworów. Do "True American Hate" też w sumie się przekonałem, ale dalej uważam, że to jeden ze słabszych.

Wg mnie to najlepszy album od czasu "Souls of Black", z tym że pod względem produkcyjnym znacznie przebija pierwsze cztery albumy. Natomiast od późniejszych jest znacznie lepszy pod względem kompozytorskim. "Demonic", "The Gathering" czy część utworów z "Low" jest dla mnie zupełnie niesłuchalna ze względu na growl. Na "Formation of Damnation" nie było żadnego utworu, który czymś by się wyróżniał - na nowym albumie większość się wyróżnia, a najbardziej tytułowy i "Cold Embrace". Ten drugi to pierwsza ballada od czasu "Trail of Tears" z "Low". Jednak w porównaniu z dawnymi balladami jest znacznie mocniejsza.


http://pablofrompoland.blogspot.com/


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło