Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów

Jedyny koncert Lacuna Coil w Polsce. Strona: 1

Artykuł: Jedyny koncert Lacuna Coil w Polsce

Jedyny koncert Lacuna Coil w Polsce Wysłany: 2012-07-18 23:27

No wreszcie !!! Nasza "zielona wyspa" od lat jest z premedytacją omijana przez koncertujące kapele i tylko nieliczni decydują się tu z rzadka zawitać. Wina leży zapewne po stronie organizatorów, którzy muszą dużo zarobić i jak nie sprzedadzą wszystkich biletów w przedsprzedaży to koncert jest odwoływany. Druga sprawa to często pustki na sali a nikt nie lubi grać do pustej widowni........ludzie nie siedźcie w domach !!! Polecam Lacune "na żywo", bardzo efektowne występy z dużą dozą ekspresji popartej profesjonalizmem. Ja zapewne i tak pojadę do Berlina bo zwyczajnie mam bliżej.


I am me, and that's what I will be...........


Wysłany: 2012-07-19 10:50

W końcu zdecydowali się Nas odwiedzić. Bardzo dobra wiadomość,z chęcią o ile tylko fundusze pozwolą wybiorę się na koncert do Progresji.


Jesteś tylko kupą mięcha wprawioną w ruch, którą prędzej czy później zeżrą robaki. Twój świat upada, nieuchronnie, przez cały czas!!!


Wysłany: 2012-07-20 17:20

cHrzanek (Bicz)
cHrzanek
Posty: 46
Wrocław / Środa Śląska

Bardzo miło wspominam ich koncert w katowickim Spodku, z chęcią bym ich znowu zobaczył.



Wysłany: 2012-07-25 19:36

Nie wiedziałam, że u nas grają. Też by się chętnie poszło.



. Wysłany: 2012-11-09 22:18

Jutro Lacuna Coil w Berlinie. Jakby kto chciał jechać z okolic Zielonej Góry to mam dwa miejsca w aucie. Telefon do mnie : 660571951. Kierunkowy to oczywiście 666 z każdego miejsca na ziemi.


I am me, and that's what I will be...........


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło