Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin

Hunter nagrywa płytę w nietypowym miejscu. Strona: 1

Artykuł: Hunter nagrywa płytę w nietypowym miejscu

Hunter nagrywa płytę w nietypowym miejscu Wysłany: 2012-07-11 11:33

Słyszałem już o nagrywaniu płyt po piwnicach (i to przez światowe bandy), magazynach, tunelach i innych tego typu miejscach w celu uzyskania "brudnego brzmienia", ale stodoła, to dla mnie kompletna nowość i egzotyka hahahahahahahah:D


"Wolność, Prawda, Stal"


Wysłany: 2012-07-11 12:30

Eee tam, Budgie swój debiut też nagrywali w stodole. Dla mnie żadna nowość


Wszystko się kiedyś kończy


Wysłany: 2012-07-11 14:26

Hunter to chuj nie muzyka szczerze mówiąc więc jak dla mnie to mogą nagrywać nawet w kościele,tudzież w komendzie głównej policji. :D


Jesteś tylko kupą mięcha wprawioną w ruch, którą prędzej czy później zeżrą robaki. Twój świat upada, nieuchronnie, przez cały czas!!!


Wysłany: 2012-07-11 20:32

Yngwie (Primogen)
Yngwie
Posty: 2293
Wrocław / Częstochowa

Chyba Bad Religion też mieli studio w stodole. I przy okazji bardziej strawną muzykę.


od czasu do czasu warto wrócić do źródła


Wysłany: 2012-07-12 10:24

Szmytu (Matuzalem)
Szmytu
Posty: 765
Rumia/Wejherowo

Ja również nie lubię Huntera. Kiedyś coś tam słuchałem, ale dawno mi przeszło. Słuchając ich muzyki człowiek zamiast się naładować, jest nienajedzony i rozładowany. A co do stodoły - Nie rozumiem zjawiska. Czy nie stać ich na zwykłe studio? Teledyski sobie można kręcić nawet w kurniku, ale muzykę chyba lepiej tworzyć w bardziej profesjonalnym miejscu. To nie są czasy początków szwedzkiego death metalu i wydaje mi się, że nie trzeba już nagrywać płyt gdzie popadnie


Noc jest ciemna i pełna strachów.


Wysłany: 2012-07-12 20:52

Zapewne tym zabiegiem chca powalic na kolana prowincje! :)



Wysłany: 2012-07-13 11:17

a może chcą cofnąć się do starych dobrych czasów i nagrać coś na miarę requiem??


Czasami trzeba po prostu byc nikim, by cokolwiek znaczyć...


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło