Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów

Środa Rock Festival. Strona: last

Środa Rock Festival Wysłany: 2012-07-08 20:49

Temat umieściłem pierwotnie w dziale imprezy, ale tam chyba ciężko będzie liczyć na odpowiedź, więc zamieszczam tutaj:):

Witam wszystkich serdecznie. Mam pytanie do zorientowanych. Znalazłem info na stronie TSA jakoby mieli zagrać 16 sierpnia w Środzie Wielkopolskiej w ramach VI edycji Środa Rock Festival. Poza tym, niestety nie mogę znaleźć żadnych bardziej konkretnych informacji. Czy festiwal w ogóle odbędzie się w tym roku, czy jest płatny, kto zagra itp. Zależy mi na tym jako że obiecałem swojemu staruszkowi, że przy najbliższej okazji zabiorę go na koncert TSA, a że z Poznania całkiem niedaleko, to byłaby to dobra opcja. Z góry dzięki za wszelkie wskazówki :).


Motto może się zmieniać


Wysłany: 2012-07-08 21:33

Tę informację właśnie widziałem. Brakuje jednak jakichś bardziej konkretnych wiadomości na ten temat. Stąd też moje zapytanie. Nigdzie nie mogłem znaleźć informacji o tegorocznym festiwalu, o jego składzie, godzinie rozpoczęcia, organizacji, wstępie itp. Jedyne co znajduję to to, że TSA ma zagrać, ale skoro brakuje konkretów na temat samego festu, to mam pewne obawy co do tego czy w ogóle się odbędzie:)


Motto może się zmieniać


Wysłany: 2012-07-08 22:04

Ok, dzięki za info:). Gdybyś wiedziała kto ma jeszcze wystąpić i o której się to rozpoczyna to daj znać:)


Motto może się zmieniać


Wysłany: 2012-07-12 14:22

dzięki za info, być może wybiorę się tam z moim facetem, pozdro


Nie marudź, bo cyckiem walnę.


Wysłany: 2012-07-28 21:15

impreza jest dwudniowa, bezpłatna, nie wiem dlaczego narazie strona organizatorów nie działa, ale z tego co wiem na pewno gra TSA, Ira i Yelram :)


"Święci mężowie powiadają, że życie to tajemnica i wierzą w ten koncept z radosnym obliczem, lecz są tajemnice, co gryzą z wściekłości i pragną Cię dopaść wśród nocnych ciemności..."


Wysłany: 2012-07-30 16:38

Ja chyba się jednak nie pojawię - bo po koncercie pociąg byłby chyba dopiero po 3ciej w nocy...


Nie marudź, bo cyckiem walnę.


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło