Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów

Anonse towarzyskie :). Strona: 1

Wysłany: 2012-07-03 00:51

To forum poświęcone muzyce, nie róbmy z tego eDarling :)


"God made me a cannibal to fix problems like you."


Wysłany: 2012-07-03 08:35

Mnie nie przeszkadza.


Life is complex: it has both real and imaginary components


Wysłany: 2012-07-03 09:09

Uważam ,że dobry pomysł:)


"Dobry uczynek rzuć w fale rzeki i nie chwal się nim"-przysłowie japońskie.


Wysłany: 2012-07-03 09:21

"stary, mroczny piwożłop, pozna mroczna czikę w celach matrymoninialnych"


.


Wysłany: 2012-07-03 09:37

Hehe... Trzeba będzie rozbudować wyszukiwarke użytkowników o parę opcji :)


Suffer the pain of discipline or suffer the pain of regret!


Wysłany: 2012-07-03 12:39

Niech ludzie robią, co chcą. To jest tworzenie sztucznych problemów, lepiej skupmy się na notorycznie pojawiających się problemach technicznych tego forum.


Nie marudź, bo cyckiem walnę.


Wysłany: 2012-07-03 13:42

Może i to forum muzyczne, a nie r-darling, ale za to łatwiej poznać kogoś w klimacie :)

Uśmiechnięty thrashowiec pozna zmysłową kobitkę :D


Myśl


Propozycja... Wysłany: 2012-07-03 13:50

Witam.
Wystarczy przy wypełnianiu profilu i wyszukiwarce dodać nową opcję: "Stan cywilno-duchowy:" i do wyboru "zajęta/ty po wieki" (dla tych co mają drugą połówkę), "Wieczny/na singiel/ka" (dla tych co wolą być wolni aż po grób), "Wolna, wolny do opętania" (Dla ludzi chcących wpaść w okowy miłości).
Pozdrawiam.


A robię co chcę ! No, prawie co chce :)


Wysłany: 2012-07-03 15:03

[quote:8fa6215861="Sebastian_P"]Może i to forum muzyczne, a nie r-darling, ale za to łatwiej poznać kogoś w klimacie :)
[/quote:8fa6215861]
Na pewno szybciej. Szczególnie, że znając życie - portale randkowe są opanowane przez zwykłych erotomanów, a ludzie, którzy szukają naprawdę drugiej połówki, pewnie stanowią malutki procent


Wolę żałować, że coś uczyniłam, niż żałować całe życie, że tego nie zrobiłam.


Wysłany: 2012-07-03 18:16

minawi (Moderator)
minawi
Posty: 6188
Poznań / Iława

Tylko wtajemniczeni wiedzą, że alternatywne rozwinięcie skrotu DP to "Darmowy Podryw"


"Make Foch Not War" "Nic nie może się zmarnować"


:-P Wysłany: 2012-07-03 18:19

Faktycznie, znane portale randkowe to jedna wielka lipa (mam ponad 10 letnie doświadczenie w tej materii). Można tam poderwać "towar" na jednorazową "przygodę". Kogoś "wartościowszego" trzeba szukać z gromnicą... Sklep z dewocjonaliami stoi przed samotnymi otworem.
Za to, im "dziwaczniejsze" miejsce tym ciekawsze osoby można "odkryć". Także jestem "za" opcją "cyfrowego, mrocznego swatania".


A robię co chcę ! No, prawie co chce :)


Wysłany: 2012-07-03 19:16

Yngwie (Primogen)
Yngwie
Posty: 2293
Wrocław / Częstochowa

Nie no, jednak lepiej, żeby DP się trzymało z dala od takich pomysłów. Nie dość, że mało kto ma tu normalne zdjęcia i normalne zainteresowania, to jeszcze bardzo łatwo jest osobom trzecim przechwycić dane, np. rozmowy na zbyt prywatne tematy itp.

Ja jestem bardziej za tym, żeby raczej zawężać ogólną tematykę na forum DP niż ją rozszerzać, a już na pewno nie w tym kierunku.


od czasu do czasu warto wrócić do źródła


:) Wysłany: 2012-07-03 19:58

Wydaje mi się, że ten portal jest "hermetyczny". Niewielu ludzi z "realnego" życia zna D.P. Nawet będąc w "jego klimatach". Poza tym zmiany dotyczące "anonsów" (choć to na wyrost określone) powinny być subtelne. Raczej nikt tu nie chce wysypu jakiś małoletnich "emo"(?), "scene" czy po prostu "różowych laseczek" oraz młodych "dziurkaczy". Od tego jest gotyk.pl (Czy ta strona ma cokolwiek wspólnego ze swoją nazwą?). Ten temat trzeba potraktować na miękko jako kolejną, drobną fazę rozwojową portalu. Bez rozmachu.


A robię co chcę ! No, prawie co chce :)


Nieeeee! Wysłany: 2012-07-03 21:01

Dla mnie DP jest stroną, na której mogę znaleźć informacje o tym, co ciekawego dzieje się w mieście i w kraju w klimatach, które mnie interesują, żeby wiedzieć gdzie iść i ewentualnie poznać kogoś na żywo :) Zresztą jak ktoś już wyżej zauważył, da się przecież oglądać profile użytkowników DP i jak się wypatrzy kogoś fajnego, nic nie stoi na przeszkodzie, by zagadać na PW :) Dark Planet w obecnym kształcie jest świetny! Nie ma sensu psuć go jakimiś bzdetami.



Wysłany: 2012-07-03 21:32

Forum poświęcone muzyce? W dużym stopniu -owszem, ale już nie bądźmy tacy grubokreskowi - na forum istnieje wiele działów i tematów wcale nie muzycznych :) Zgadzam się z Tomem - kwestię można potraktować miękko i nie stroszyć się od razu

Jedni piszą "dla mnie ta strona jest...." inni piszą "a dla mnie czym innym" - bo każdy szuka tu czego innego ale większość użytkowników jednak łączy coś, czego nie ma na portalach randkowych (chyba, ale podeprę się wypowiedzią bardziej doświadczonego w tej materii użytkownika :) ). Nie widzę nic złego w tym, by poświęcić temat anonsom. Przecież nikt nie każe nikomu zaglądać w tematy, które go nie interesują. Jeśli ktoś ma odwagę - niech się ogłasza, jeśli nie - niech przegląda profile :)

Poza tym z tym przeglądaniem profili wcale nie jest tak łatwo - jeśli przeczyta się interesujący anons, to przynajmniej wiadomo, że można próbować zagadać a w innym razie to jest bardzo trudne.

Tylko proponuję otworzyć topik jakiś świeży, albo posprzątać istniejący, by faktycznie anonse w nim były, i chyba wrzucić do działu ogłoszeń (?)



Wysłany: 2012-07-03 21:37

[quote:9c554abaff="Harlequin"]"stary, mroczny piwożłop, pozna mroczna czikę w celach matrymoninialnych" [/quote:9c554abaff]
E tam zaraz matrymonialnych


Life is complex: it has both real and imaginary components


Wysłany: 2012-07-03 21:38

[quote:9a4661fdce="ankh111"]proponuje aby admini ufundowali pierwszej parce gołąbeczków z DP Randki jakis pobyt na Castleparty, albo chociaż bilecik na Dead Can Dance.. W przypływie ułańskiej fantazji moze być Majorka i udział w programie 'Pamietniki z wakacji'[/quote:9a4661fdce]
Super ale pierwsi drudzy trzeci mi znani juz sie dawno ochajtali. Co wiecej są już pierwsze rozwody


Life is complex: it has both real and imaginary components


Wysłany: 2012-07-03 22:29

E, "Randki w ciemno" oklepane. Już lepiej "Randki w Ciemności" albo "Ranki w Mroku" :)



Wysłany: 2012-07-03 22:49

Heheh pomysl dobry :) Moze to co nizej napisze dla plci pieknej wyda sie chamskie ale mniejsza z tym.
Otoz swojego czasu gdy bawilem sie na koncie fotka.pl byly tam zapisy na imprezy typu Woodstock. Znajdowalem tam jakies 2 miesiace przed impreza, ladne dziewczyny i nawiazywalem znajomiosc, dochodzilo do wymiany tel, wieczornego wydzwaniania, zdobywania zaufania. Zazwyczaj jechalem na woodstock z 6,7-mioma nr-ami do fajnych lasek. Z takiej puli ladowaly w namiocie conajmniej 2. Nie klamie i nie przechwalam sie. Zaraz posypia sie pewnie gromy z jasnego nieba ale wiem ze dziewczyny z Bialej Podlaskiej raczej nie liczyly na trwaly zwiazek tylko dobra zabawe :) Takze to moze dzialac w dwie strony... W poprzednim roku bylem juz z jedna stala partnerka i w tym jade rownierz z nia :) Aaa i nie poznalem jej przez portale ani na woodstocku :) Powodzenia chlopaki zycze!! Przeciez wyrwac laske nie jest takie trudne heh one tez maja potrzeby... chocby przytulania sie. Troche odwagi, komplementow i juz!!


Niepuszczone baki cofaja sie do mozgu i stad sie biora posrane pomysly... :P


Wysłany: 2012-07-03 23:19

[quote:10aa75470d="Alpha-Sco"]E, "Randki w ciemno" oklepane. Już lepiej "Randki w Ciemności" albo "Ranki w Mroku" :)[/quote:10aa75470d]
Albo po prostu Dark Randki, trzymając się nazwy


Wolę żałować, że coś uczyniłam, niż żałować całe życie, że tego nie zrobiłam.


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło