Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin

nieaktywni użytkownicy. Strona: last

nieaktywni użytkownicy Wysłany: 2012-06-12 15:47

Witam,
Temat dotyczy jak powyżej określone nie aktywnych od dawna kont i tych, które zostały od razu opuszczone.
Nie uważacie, że tego jest już stanowczo za dużo?
Czy nie można by zrobić czegokolwiek z kontami, które powstały dawno i ostatnie często pierwsze logowania miały nawet rok temu?
Fakt, są konta stare opuszczone, ale które wniosły cokolwiek do społeczności i przeciwko takim nic nie mam, ale zastanówcie się nad tym jaki sens jest istnienia kont, które tworzą tylko jeden wielki śmietnik.
Mam nadzieję, że zwróci ktoś na to uwagę.


‎"...gdy powrót do życia nie wywołuje entuzjazmu, sen niewiele może pomóc." - Maciej Przepiera


Wysłany: 2012-06-12 15:50

Dokładnie,w pełni się zgadzam i popieram zdanie poprzedniczki. Takich kont jest stanowczo za dużo na Naszym portalu i uważam,że administracja powinna coś z tym zrobić by rozwiązać owy problem.


Jesteś tylko kupą mięcha wprawioną w ruch, którą prędzej czy później zeżrą robaki. Twój świat upada, nieuchronnie, przez cały czas!!!


Wysłany: 2012-06-14 22:26

Niestety nie da sie stwierdzic, które konta są opuszczone. Zwykle jezeli ktos przestaje uzywac serwisu to konto usuwa. Zdaza sie ze ludzie reaktywuja sie po 3 i wiecej latach nie widze powodu by im tego zabraniac. W zakladce uzytkownicy:

http://www.darkplanet.pl/users

konta sa posortowane po aktywnosci wiec tych malo uzywanych i tak nie widac.


Life is complex: it has both real and imaginary components


Wysłany: 2012-06-16 17:43

Co do licznika postów to już zwracałem na to uwagę i problem miał zostać naprawiony. Co do znajomych to ta kwestia również miała zostać rozwiązana.


Jesteś tylko kupą mięcha wprawioną w ruch, którą prędzej czy później zeżrą robaki. Twój świat upada, nieuchronnie, przez cały czas!!!


Wysłany: 2012-06-16 19:34 Zmieniony: 2012-06-16 20:14

Ja od jakiegoś czasu nie odnotowuję tego problemu, chociaż wcześniej ewidentnie był.

O, przepraszam, nie zwróciłam uwagi, że to nie o tym problemie temat. Odwieczny problem nieaktywnych użytkowników powraca jak bumerang :)



Wysłany: 2012-06-20 23:42

Niestety jest mnóstwo kont, które ostatnie logowanie miały w dniu założenie lub zaraz kilka dni po nim,


‎"...gdy powrót do życia nie wywołuje entuzjazmu, sen niewiele może pomóc." - Maciej Przepiera


Wysłany: 2012-06-22 10:58

Doprawdy nie wiem w czym wam przeszkadzaja te konta


Life is complex: it has both real and imaginary components


Wysłany: 2012-06-22 20:26

minawi (Moderator)
minawi
Posty: 6188
Poznań / Iława

[quote:e8e6a88d2e="amorphous"]Doprawdy nie wiem w czym wam przeszkadzaja te konta [/quote:e8e6a88d2e]

zapewne w tym, że D(armowy) P(odryw) do nieaktualnych kont może być nieskuteczny


"Make Foch Not War" "Nic nie może się zmarnować"


Wysłany: 2012-07-01 22:36

Mi żaden podryw nikogo akurat nie potrzebny.


‎"...gdy powrót do życia nie wywołuje entuzjazmu, sen niewiele może pomóc." - Maciej Przepiera


Wysłany: 2014-01-27 11:45

Ok.


Life is complex: it has both real and imaginary components


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło