Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów

klawiszowiec/synteziarz poszukiwany. Inni muzycy też.. Strona: last

klawiszowiec/synteziarz poszukiwany. Inni muzycy też. Wysłany: 2012-05-25 17:31

Poszukuję ludzi zainteresowanych tworzeniem muzyki w okolicach post-punk, rock gotycki, shoegaze, synthpop, industrial, ebm, dream pop itd. Przede wszystkim brakuje nie-weselnego klawiszowca, bądź kogoś obsługującego syntezatory. Ale jak ktoś gra na czymkolwiek innym, chciałby i może się taką twórczością zająć, to także zapraszam.



Wysłany: 2012-08-14 09:09

chetnie pogram jesli to jeszcze aktualne. jestem gitarzysta przedewszystkim ale uwielbiam tez na pianinie


"Nie wolno się bać, strach zabija duszę Strach to mała śmierć, a wielkie unicestwienie. Stawię mu czoło Niech przejdzie po mnie i przeze mnie. A kiedy przejdzie, odwrócę oko swej jaźni na jego drogę. Którędy przeszedł strach, tam nie ma nic"


Jeżeli chodzi o zabawę Wysłany: 2012-08-14 10:45

to proszę sprawdź moje zabawy z strony którą zamieściłem ,nawiązałbym w pierwszej kolejności kontakt korespondencyjny i może dogrywanie tła lub/też podkładów (dreamscape/soundscape/background drone)możemy potworzyć na początek ,tak jak już nadmieniłem korespondencyjnie


"Do what thou wilt shall be the whole law" oczywista oczywistość


Wysłany: 2012-08-16 03:25 Zmieniony: 2012-08-16 03:25

priv.


Surrealizm światów współistniejących, jest odyseją na granicy wyobraźni. Quelque chose de divin et de bestial.


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło