Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów

Testament - Dark Roots Of Earth. Strona: 1

Artykuł: Testament - Dark Roots Of Earth

Testament - Dark Roots Of Earth Wysłany: 2012-05-16 11:19

Czekam czekam czekam :D Pełen nadziei al i obaw. Jestem niezmiernie ciekaw.


If i can`t be my own i feel better dead.


Wysłany: 2012-05-16 11:30

Trzeba będzie kupić wersję z DVD.


Krótki opis, nie mający powiązania z Właścicielem profilu;)


Testament Wysłany: 2012-05-16 11:37

No ba :D bezapelacyjnie :D


If i can`t be my own i feel better dead.


Wysłany: 2012-05-16 12:18

I ja czekam!:D Jak już wspomniałem, w tym roku szykuje się ciekawa walka między Overkillem, Testamentem i Exumerem:).


Wszystko się kiedyś kończy


Wysłany: 2012-05-16 16:57

jedno jest pewne bedzie to mocny album,w końcu jeden z pierwszych moich thrashowych killerów lat młodzieńczych obok/Slayer,Overkill,Altillery Megadeth,Mety,Exodusa, Mekong Delta,Sodom/.Lata leca ,ale na szczęscie mimo prozy zycia pewne zespoły cały czas elektryzuja.Wilczy pajak pokazał nie tak dawno co to znaczy metal w sercu'napierdalac'kto był w blue nocie zrozumie,cudny klimat,koncert


Kropla drąży skałę


Wysłany: 2012-05-16 18:37

Oł jeeee, koncert Wilczego Pająka był super :)

co do testament - posłucham zapewne, ale jakoś nie mam wypieków na myśl o tym materiale :)


.


Wysłany: 2012-05-16 18:56

Jestem dość sceptycznie nastawiony ale mam małą nadzieję,że zostanę pozytywnie zaskoczony. Również zamierzam się zaopatrzyć w wersję z DVD.


Jesteś tylko kupą mięcha wprawioną w ruch, którą prędzej czy później zeżrą robaki. Twój świat upada, nieuchronnie, przez cały czas!!!


Testament Wysłany: 2012-05-18 17:06

"Formation of Damnation" to bardzo przeciętny album. Z jednej strony dobrze, ze Chuck Billy zrezygnował z growlowania (poza utworem tytułowym), ale z drugiej strony nie ma na nim ani jednego wyróżniającego się utworu. A jeszcze nawet na "Ritual" i "Low" były takie, chociaż tym albumom daleko do pierwszych czterech.

Na nowy album czekam jednak z niecierpliwością, a najbardziej na Testamentowe wersje "Powerslave" i "Animal Magnetism".


http://pablofrompoland.blogspot.com/


Wysłany: 2012-06-27 19:43

Na sieci udostepniono jeden numer. Jak dla mnie bida po całosci. Takie w stylu poprzedniej płyty, nic odkrywczego a i pazura mi brakuje :/ Billy w ogole jakos dziwnie brzmi, riffy bez szału, tylko solo fajne, ale też chyba bez fajerwerków :/


.


Wysłany: 2012-06-30 16:07

Nawet nie przesłuchałem w całości tego kawałka, taka nuda.


http://pablofrompoland.blogspot.com/


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło