Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów

ciekawi mnie co myślicie o słuchających LP 14letnich gotkach. Strona: 2

Wysłany: 2006-11-20 17:13

minawi (Moderator)
minawi
Posty: 6188
Poznań / Iława

Norwegian, nie offtopuj, proszę.


"Make Foch Not War" "Nic nie może się zmarnować"


Wysłany: 2006-11-20 17:16

Przy tego typu tematach zawsze przypomina mi się TO :D



Wysłany: 2006-11-20 17:34

Wnioskuje o zakaz pisania tak idiotycznych tematow na forum 8)

korzystajac z okazji chcialem uprzejmie oraz serdecznie podziekowac autorce tego topicu - dzieki Tobie o przemHroczna malo niezlecialem z fotela, usmialem sie i jeszcze bardziej poprawilem sobie humor .... jeszcze raz dziekuje 8)


-------------------
A.F.I.- Don't Make Me Ill


united we stand divided we fall


Wysłany: 2006-11-20 17:48

Dwudziestolatej śmieje się, że szesnastoletnia szczeniara nabija się z dziewczynynki, która ma zaledwie czternaście lat, która się wozi ze swoim stylem, bo pewnie jej się wydaje, że to ją wyróżnia od tych dziecinnych trzynastolatków... Loool. A ja myślę, że pozerswto jest trochę głupie, ale nie ma w nim nic złego, żałosne jest tylko, jeśli za tą pozą nic się nie kryje, jeśli chodzi o upodobania, sposób bycia, myślenia itp. Zgadzam się, po części przynajmniej, z przedmówcami. A dyskusja jest faktycznie mało konstruktywna...


AMO ERGO SUM / "najlepszy sposób na uniknięcie krytyki- nic nie robić i nic nie znaczyć" / "Every passing minute is another chance to turn it all around"


Wysłany: 2006-11-20 17:49

[quote:23f1983e10="NorwegianWinter"]Jak Ty Kasiu podchodzilas pod dwudzieche a jestes starsza o demnie o 4 lata to ja mialem wtedy 16 a nie 14 :P wiec prosze nie sciemniac a wiek sie nie zmienia hehe 8)[/quote:23f1983e10]

Z tego wychodzi, że to ja miałem wtedy 14 lat. :) Gdybym wtedy wiedział to co dziś to bym sobie najeżdzał na 12-latków... ale chyba nie było jeszcze żadnego forum na którym mógłbym to robić.

[quote:23f1983e10="Alec-II-Pure"]Wnioskuje o zakaz pisania tak idiotycznych tematow na forum [/quote:23f1983e10]

Jak dla mnie tez EOT. Dokończymy dyskusje przy najblizszym temacie tego typu.


Użytkowniku! Nie bój się używać linku "Zgłoś moderatorowi"! :D


Wysłany: 2006-11-20 17:54

minawi (Moderator)
minawi
Posty: 6188
Poznań / Iława

[quote:61e8b41928="Morgana"]Dwudziestolatej śmieje się, że szesnastoletnia szczeniara nabija się z dziewczynynki, która ma zaledwie czternaście lat, która się wozi ze swoim stylem, bo pewnie jej się wydaje, że to ją wyróżnia od tych dziecinnych trzynastolatków... [/quote:61e8b41928]

Nie wiem teraz o kogo ci chodzi, szczerze to bardzo chcialabym miec jesli nie 14 to choc 16 albo i 19 lat, nawet choc 23 8) Nawet za cenę sluchania HIM czy Linkin Park. Myslę, ze mój głos bylby w tej dyskusji (?) inny wówczas. Kiedys 2 lata roznicy to byla przepasc, teraz 10 lat roznicy jest tylko niegłęboką przełęczą... :wink:

Uve, widziałam już ten fi.mik na necie kiedyś - dOBRY! :twisted: Wszyscy chcą być teraz tacy "TRÓÓ" :lol:


"Make Foch Not War" "Nic nie może się zmarnować"


Wysłany: 2006-11-20 18:15

Takie tematy mają swój urok, potrafią byś zapawne ;P I cośtam zawsze w nich ciekawego zostanie powiedziane...


AMO ERGO SUM / "najlepszy sposób na uniknięcie krytyki- nic nie robić i nic nie znaczyć" / "Every passing minute is another chance to turn it all around"


Wysłany: 2006-11-20 18:19

Troche smieszy mnie temat zalozony przez Ciebie... Co z tego ze ktos ma w pokoju plakat LP ?<mysli> u mnie srodek sciany zajmowany jest przez Eminema i Him... powod : po prostu tynk odpadl i trzeba bylo czym to zawiesic :P (a nikomu remontu nie chcialo sie robic...). To, ze slucham dzisiaj slucham metalu i znajduje sie na tym forum, cala ta moja przemiana zaczela sie wlasnie od LP... Malymi kroczkami doszlam tutaj... xxsachmetxx, wydaje mi sie, ze ani Ty ani ja nie mamy prawa oceniac tych dziewczyn poniewaz za mala roznica wieku nas dzieli 8) cozzz tak jest prawda :P



Wysłany: 2006-11-20 18:26

[quote:534e819637="Endra"]u mnie srodek sciany zajmowany jest przez Eminema i Him...[/quote:534e819637]

A u mnie przez panią w bieliźnie Triumpha Kawałek widać nawet na avatarze. Mam na ścianie babę w białych majtach, ale ze mnie pozer :D

[quote:534e819637="Morgana"]Takie tematy mają swój urok, potrafią byś zapawne ;P I cośtam zawsze w nich ciekawego zostanie powiedziane...[/quote:534e819637]

...ale też szybko się wypalają i nudzą, w końcu ile można. Z mojej strony EOT



Wysłany: 2006-11-20 18:29

[color=violet:e9ff8601a0]Mam nadzieję, że nikt się nie obrazi jak wkrótce zamknę ten temat, jako nie prowadzący do niczego i podobny do setek już dyskutowanych tematów o tró, sró, kinder niespodziankach czy nie wiadomo o czym tam jeszcze. [/color:e9ff8601a0]


"Uważaj, żeby nie pomylić nieba z gwiazdami odbitymi nocą na powierzchni stawu."


Wysłany: 2006-11-20 18:34

Raczej nikt, popieram wniosek.


AMO ERGO SUM / "najlepszy sposób na uniknięcie krytyki- nic nie robić i nic nie znaczyć" / "Every passing minute is another chance to turn it all around"


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło