Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów

Pathfinder - Fifth Element. Strona: 1

Artykuł: Pathfinder - Fifth Element

Pathfinder - Fifth Element Wysłany: 2012-03-28 18:35

Yngwie (Primogen)
Yngwie
Posty: 2293
Wrocław / Częstochowa

Tytuły są tak infantylne, że już mi się podoba :). Znowu znany cover, konsekwencja nawet w doborze okładki. Fajnie, że mają na siebie pomysł.


od czasu do czasu warto wrócić do źródła


... Wysłany: 2012-03-28 18:47

Zobaczymy co z tego wyjdzie. Życzę zespołowi powodzenia bo muzykę tworzą niebanalną, że tak powiem :)


If i can`t be my own i feel better dead.


Wysłany: 2012-03-28 18:53

Yngwie (Primogen)
Yngwie
Posty: 2293
Wrocław / Częstochowa

No, co prawda łatwo skojarzyć np. ze Stratovariusem (tu 5th Element, tam 4th Dimension), ale Pathfinder od razu na początku wydał płytę światowej jakości, a Finowie się z tym męczyli przez parę płyt i lat.


od czasu do czasu warto wrócić do źródła


Wysłany: 2012-03-29 09:46

Choc muza zupełnie nie z mojej parafii, to trzeba powiedzieć, że chłopaki rzeźbic potrafia i pisać muzykę potrafią :))

Ciekawe tylko czy angielszyzna wokalisty uległa poprawie :) bo na debiucie wyraźnie słyszalne było, że śpiewa to osoba nieanglojęzyczna


.


Wysłany: 2012-03-29 11:44

Odrobina egzotyki może być atutem


Life is complex: it has both real and imaginary components


Wysłany: 2012-03-29 17:17

Ceiphied (Bicz)
Ceiphied
Posty: 1556
Nowa Sól - Zielona Góra

Parę razy byłam na koncertach i chłopaki potrafią dać niezłego czadu .


''Sztylet rani ciało, słowo - umysł.'' - Menander


Wysłany: 2012-03-30 18:28

Yngwie (Primogen)
Yngwie
Posty: 2293
Wrocław / Częstochowa

Ta "słaba" angielszczyzna jest bardzo wyraźnym atutem. Właśnie spojrzałem na listę popularności polskich kapel metalowych (metalstorm.ee) i Pathfinder już po debiucie wskoczył do top 10. To samo z UnSun, tam też jest wyraźny polski akcent na wokalu, ale słuchaczom z zagranicy się to właśnie podoba.


od czasu do czasu warto wrócić do źródła


Wysłany: 2012-03-31 13:19

Zespół jest naprawdę świetny,oby więcej takich kapel...


Jesteś tylko kupą mięcha wprawioną w ruch, którą prędzej czy później zeżrą robaki. Twój świat upada, nieuchronnie, przez cały czas!!!


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło