Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin

Slavland - Tarcza Swaroga. Strona: 1

Artykuł: Slavland - Tarcza Swaroga

Slavland - Tarcza Swaroga Wysłany: 2012-02-22 08:24

Wujeszku Wujeszku, obczaj sobie w takim bądź razie Thy Worshiper :)


.


Wysłany: 2012-02-22 08:55

Vammp (Diabolista)
Vammp
Posty: 843
Wszedzie i nigdzie

Popieram :D


Czasami warto uciec od zycia...


Wysłany: 2012-02-22 12:40

Vammp (Diabolista)
Vammp
Posty: 843
Wszedzie i nigdzie

Nie tylko na tej płycie Slavland nie brak klimatu, wszystkie są powiedzmy szczerze na tym samym równie dobrym poziomie, mnie osobiście najbardziej do gustu przypadł album "Gęstwiny Dróg Zapomnienia", chodź i wspominany tu Thy Worshiper nie jest gorszy, a nawet powiedziałbym lepszy


Czasami warto uciec od zycia...


Wysłany: 2012-02-22 19:39

Thy Worshiper kojarzę z trzech kawałków, które były kiedyś na składance Morbid Noizz. Naprawdę zajebiste, zawsze mi się podobały. Ale nic więcej nie znam, nie natknąłem się nigdy na płytę ani kasetę.



Wysłany: 2012-02-22 19:53

Vammp (Diabolista)
Vammp
Posty: 843
Wszedzie i nigdzie

Signum jest chyba najłatwiej znaleźć


Czasami warto uciec od zycia...


Wysłany: 2012-02-22 19:59

[quote:b288f4fb3f="WUJAS"]Thy Worshiper kojarzę z trzech kawałków, które były kiedyś na składance Morbid Noizz. Naprawdę zajebiste, zawsze mi się podobały. Ale nic więcej nie znam, nie natknąłem się nigdy na płytę ani kasetę.[/quote:b288f4fb3f]

"Popiół" wyszedł do tej pory tylko na MC, generalnie nie tak łatwo to dorwać (nota bene chyab właśnie Morbid Noizz to wydawał). "Signum" wyszło na kompakcie


.


Wysłany: 2012-02-22 20:43

Vammp (Diabolista)
Vammp
Posty: 843
Wszedzie i nigdzie

Na MC wyszły również dema Winter Dream oraz Tym z krainy cieni, na CD demo Opowieść Jednej Nocy w tamtym roku i aktualnie czekamy na komplety album Wschód. Do tego jest jeszcze teledysk do utwóru Kresy. Ja miałem szczęście zhakować niezatytuowane ani nigdzie nie wydane demo Thy Worshiper :)


Czasami warto uciec od zycia...


Wysłany: 2012-02-23 08:07

[quote:64d6db4953="Vammp"]Na MC wyszły również dema Winter Dream oraz Tym z krainy cieni, na CD demo Opowieść Jednej Nocy w tamtym roku i aktualnie czekamy na komplety album Wschód. Do tego jest jeszcze teledysk do utwóru Kresy. Ja miałem szczęście zhakować niezatytuowane ani nigdzie nie wydane demo Thy Worshiper :)[/quote:64d6db4953]

Tez dorwałem to niepublikowane demo ,ale szczerze przyznam, że akurat ten materiał podszedł mi najmniej.


.


Wysłany: 2012-02-23 08:17

Vammp (Diabolista)
Vammp
Posty: 843
Wszedzie i nigdzie

Pytałem co z tym demem, ale takie wyszło bo tylko cześć zespołu sie zaangażowała w jego stworzenie


Czasami warto uciec od zycia...


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło