Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin

Paradise Lost - Crucify. Strona: 1

Artykuł: Paradise Lost - Crucify

Paradise Lost - Crucify Wysłany: 2012-02-14 12:24

Kurwa, dobre w chuj ! Oj, dawno nie słysząłem ich w takiej formie !!! troche lżejsz eniż ostatni materiał, ale lepsze melodie !


.


Wysłany: 2012-02-14 12:36

Zgadzam się. Bardzo dobry album. Cieszy mnie, że poszli bardziej w gitarowe strony, fajna solówka. I podoba mi się to, w jaki sposób to argumentują:
[i:39b1d26de1]Tragic Idol jest płytą bardzo metalową. Ludzie pewnie sądzili, że pójdziemy w bardziej gotyckim kierunku, ale jest tyle zespołów, które to robią, że stało się to nieco nużące. Tak, czy owak nie chcę być pod wpływem czegokolwiek z naszego gatunku. Jedynym zespołem, który naprawdę kochałem, w wymiarze gothic metalu, był Type O Negative. Jesteśmy wszyscy ogromnymi fanami tego zespołu i nie istniał żaden inny, którego byśmy naprawdę lubili. Kiedy większość zaczyna brzmieć tak samo, nadchodzi czas żeby zrobić coś innego. Specjalnie na nowym albumie nie umieściliśmy klawiszy i damskich wokali. Jest bardziej rockowo i metalowo, dużo bardziej niż na naszym poprzedniku.[/i:39b1d26de1]


Bądź dla innych AnioŁem, dodawaj im skrzydeł, kiedy je utracą...


Wysłany: 2012-02-14 13:51

Coś pięknego.


Jesteś tylko kupą mięcha wprawioną w ruch, którą prędzej czy później zeżrą robaki. Twój świat upada, nieuchronnie, przez cały czas!!!


Wysłany: 2012-02-14 14:01

minawi (Moderator)
minawi
Posty: 6188
Poznań / Iława

Nie zawiodlam się - oby tak dalej!


"Make Foch Not War" "Nic nie może się zmarnować"


Wysłany: 2012-02-14 20:02

[quote:2a19fe586f="cellar_door"]jak dla mnie kawalek móglby śmiało znaleść się na ostatniej płycie, jest metalowo, jest klimatycznie, bez plumkania, bez rozwlekania, z jajem, bez pedalskiego zaskocznia, którego nie oczekiwałem, wsystko jest tak jak być powinno :-)[/quote:2a19fe586f]

no na ostatniej by mógł być, ale na np. Shades - stanowiłby najsłabszy punkt - dla mnie szału nie ma, ale takiej cienizny jak na In Requiem raczej nie będzie, a to już dużo


kąt padania równa się kątowi odbicia


Wysłany: 2012-02-14 20:10

Yngwie (Primogen)
Yngwie
Posty: 2293
Wrocław / Częstochowa

Przecież ten utwór to tylko jeden riff i jakaś namiastka solówki. Riff wpada w ucho, więc ujdzie, może nie popierdółka, ale kiler to też na pewno nie jest jak dla mnie.


od czasu do czasu warto wrócić do źródła


Wysłany: 2012-02-14 20:18

minawi (Moderator)
minawi
Posty: 6188
Poznań / Iława

może i tak, ale Paradise Lost to nie progressive metal, żeby od nich wymagać mega wyjechanych solówek i zmian tempa co 30 sekund. Doom metal rządzi się swoimi prawami.


"Make Foch Not War" "Nic nie może się zmarnować"


Wysłany: 2012-02-14 21:34

Yngwie (Primogen)
Yngwie
Posty: 2293
Wrocław / Częstochowa

nudziarze, hehe


od czasu do czasu warto wrócić do źródła


Wysłany: 2012-02-15 12:41

Jak dla mnie Paradise Lost nie muszą niczego udowadniać. Grają kawał świetnej muzy,mają swą renomę,są rozpoznawalni i trzymają poziom.


Jesteś tylko kupą mięcha wprawioną w ruch, którą prędzej czy później zeżrą robaki. Twój świat upada, nieuchronnie, przez cały czas!!!


Wysłany: 2012-02-15 15:09

minawi (Moderator)
minawi
Posty: 6188
Poznań / Iława

dobrze, że zdążyłam zapoznać się z kawałkiem, bo jak widzę - już jest niedostępny

wyczuwam tu ingerencję tych od ACTA...


"Make Foch Not War" "Nic nie może się zmarnować"


Wysłany: 2012-02-15 15:12

Dlatego napisałem "poszukać". To było pewne - google ma teraz lepsze algorytmy wiec nawet jak jezeli się pojawi po raz drugi to remix albo mocno obcięty. Ale zawsze mozna ściagnąć legalnie a potem dostawać tony spamu


Life is complex: it has both real and imaginary components


Wysłany: 2012-02-16 14:55

minawi (Moderator)
minawi
Posty: 6188
Poznań / Iława

podmieniłam link - można słuchać znowu :]


"Make Foch Not War" "Nic nie może się zmarnować"


Wysłany: 2012-02-16 14:59

Ciekawe jak długo podziała


Life is complex: it has both real and imaginary components


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło