Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów

Vital Remains - Forever Underground. Strona: 1

Artykuł: Vital Remains - Forever Underground

Wysłany: 2011-12-20 08:31 Zmieniony: 2011-12-20 08:33

"Forever underground" i "dawn of the apocalypse" są ok, choc akurat VR n igdy do mnie nei trafiało. A 'Dechrystianize" to gówno - tak uważałem w chwili wydania i tak uważam teraz :)

aż se dzis po pracy posłcuham "Forever underground" i zobacze jak sei broni po kilku latach niesłuchania :)


.


Wysłany: 2011-12-20 15:28

Dechristianize to jedna z najlepszych płyt wogóle jakie są. Tam są tak zajebiste hity, tyle niesamowitych momentów instrumentalnych, tak wysoki poziom muzyczny przez całą płytę.
Polecam swoją recenzję Icons Of Evil, którą wysyłałem na początku swojego pisania tutaj i poszła na bloga i tam jej nikt nie widział.Tam piszę o tym.

http://www.darkplanet.pl/Vital-Remains-Icons-Of-Evil-43599.html



Wysłany: 2011-12-20 15:38 Zmieniony: 2011-12-20 16:17

[quote:a01cd428c6="WUJAS"]Dechristianize to jedna z najlepszych płyt wogóle jakie są. Tam są tak zajebiste hity, tyle niesamowitych momentów instrumentalnych, tak wysoki poziom muzyczny przez całą płytę.
Polecam swoją recenzję Icons Of Evil, którą wysyłałem na początku swojego pisania tutaj i poszła na bloga i tam jej nikt nie widział.Tam piszę o tym.

http://www.darkplanet.pl/Vital-Remains-Icons-Of-Evil-43599.html[/quote:a01cd428c6]

W życiu nigdy!!! Nadęte, patetyczne granie z kartonowym brzmieniem, jednowymiarowym schematem kompozycyjnym i jednorodnymi solówkami.

Pewnie, że zagrane jest to szybko i biegle technicznie, ale kompozycyjnie mam wrazenie, że mam do czynienia z jednym, powielonym kawałkiem dla mnie kiszka na maxa

ale szanuje Twoje zdaniem :)

a co do recki Icons of evil - wez ją skopiuj i wyslij jako recenzje, przynajmneij ktoś do tego zajrzy :)


.


Wysłany: 2011-12-20 16:47

co do kartonowego brzmienia się zgadzam, co do w.w monotonnych wokali Bentona również się zgadzam. Nie mniej jednak dechristianize jak i icons to chwytliwy materiał i w małych ilościach mogę posłuchać. Na dłuższą już niestety nie...
a swoją drogą to tytułowe numery z obu płyt są bliźniaczo podobne,co budzi lekki niesmak.


Człowiek jest jedyna istotą, która nie godzi się być tym czym jest.


Wysłany: 2011-12-20 16:58

[quote:82bd896f37="Harlequin"]
a co do recki Icons of evil - wez ją skopiuj i wyslij jako recenzje, przynajmneij ktoś do tego zajrzy :)[/quote:82bd896f37]

On była wysłana jako Recenzja tylko na początku jak jakaś recenzja się powtarzała to szła na bloga. Są tam jeszcze Rhapsody i Arcturus. Mam to wysłać jeszcze raz?



Wysłany: 2011-12-20 18:02

[quote:1857bc969d="WUJAS"][quote:1857bc969d="Harlequin"]
a co do recki Icons of evil - wez ją skopiuj i wyslij jako recenzje, przynajmneij ktoś do tego zajrzy :)[/quote:1857bc969d]

On była wysłana jako Recenzja tylko na początku jak jakaś recenzja się powtarzała to szła na bloga. Są tam jeszcze Rhapsody i Arcturus. Mam to wysłać jeszcze raz?[/quote:1857bc969d]

Wyedytowałem Twoje recenzje i teraz są w dziale recenzje. Weź przejrzyj swój profil i zobacz czy nie ma juz tam żadnych recenzji jako blog :)

i jedna uwaga: jeśli płyta nie jest nowością to nie idzie na główną :)


.


Wysłany: 2011-12-20 19:34

OK, dzięki. To już wszystko.



Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło