Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów

Cesaria Evora nie żyje... Strona: 1

Artykuł: Cesaria Evora nie żyje..

Cesaria Evora nie żyje.. Wysłany: 2011-12-18 00:18 Zmieniony: 2011-12-18 00:22

Z muzyków? Artystów? Znanych ludzi? Nikogo. Nie czuję potrzeby zobaczenia i posłuchania na żywo. Nikogo.

Życie oduczyło mnie martwić się śmiercią obcych mi osób. Niezależnie od tego, kim byli i co tworzyli.

Ona odeszła, muzyka pozostała.



Wysłany: 2011-12-18 00:27 Zmieniony: 2011-12-18 00:37

Kogo bym chciał zobaczyć nim odejdą...hmm...? może tak:

CLAN OF XYMOX,PROPAGANDA, AND ONE, WITHIN TEMPTATION, CAMOUFLAGE, KRAFTWERK, PSYCHE, THE FROZEN AUTUMN, STATIC MOVEMENT, MESH . COVENANT, EDGE OF DAWN,WOLFSHEIM,LAIBACH, CHINA CRISIS, HELIUMVOLA, TWICE A MAN, OPPOSITION, BEL CANTO, MERGE, FAITH ASSEMBLY, SEABOUND, DE/VISION, BACKLASH, DIARY OF DREAMS, SPEKTRALIZED, DUST OF BASEMENT, DURAN DURAN, ULTRAVOX, JAPAN, DEPECHE MODE, HUMAN LEAGUE, IRIS, SILENCE, THE SISTERS OF MERCY, ONETWO, DISMANTLED, OMD, LOWE, BRONSKI BEAT i inne...JOY DIVISION, NEW ORDER, STOA, LACUNA COIL, RATIONAL YOUTH, RED FLAG, SONO, GARY NUMAN, IMATEM, THE PRESETS, CASSANDRA COMPLEX, GIRLS UNDER GLASS, VNV NATION, OMEGA, THIS MORTAL COIL, DECLASSE, DARK ORANGE, THE DREAMSIDE, VANGELIS, JON ANDERSON, PINK FLOYD, MIDGE URE, KIRLIAN CAMERA, SPECTRA PARIS, CLOSTERKELLER, EGOamp, THE KILLERS, TELEFON TEL AVIV, STANDEG, LACRIMOSA, L'ame Immortalle, 7éme Discours, Advanced Art, Bal Pare, Blood And Roses, Blutengel, Brotherhood Of Pain, D'ARCHANGEL, Collection D'Arnell-Andrea, Dark Sanctuary, Derniere Volante, Der Prager Handgriff, Derriere Le Miroir, Die Form, Fortification 55, Kirlian Camera, Kitchens Of Distinction, Opera Multi Steel, Patenbrigade Wolff, Pavillon 7B, Plastic Noise Experience, Position Parallele, Pro Memoria, Sanguis Et Cinis, Soil & Eclipse, Sopor Aeternus, The Associates, The Cruxshadows, The Force Dimension, Trisomie 21, Claire Voyant, Klangstabil, Fever Ray, Little Nemo, Babel 17, Asylum Party, Killing Joke, 1984, Vendemmian, Balkan Electrique, Bella Morte, Noyce TM, Yazzo, Kraemer und Zimmermann, F.A.Q, Faith and the Muse, Lola Angst, Hearts Of Black Science, White Door, Absurd Minds, Oberer Totpunkt, Cyme In Bloom, Dunkelwerk, Z-Effektor, Handful of Snowdrops, Rise and Fall of a Decade, Zentriert ins Antlitz, Destroid, Lowlife, Stalingrad, XrayOK, Monosex, Mind.Area, Sleep Slid iN, Amesoeurs, Parade Ground, And Also The Trees, Lestat, Lament Cube, White Pain, Dernière Nuit, Other Day, BC, Pitch Yarn of Matter, Peter Bjärgö, Phantom Commando, Baron von Wulfenberg, Pleasant Fiction, Fakir, Dance Or Die, Genetic Variation, Acretongue, Secret Discovery, Feu Ma Mere, Carol Tatum, Lady Besery's Garden, Panic On The Titanic, Tommi Stumpff, Sleeping Dogs Wake, Placebo Effect, Birmingham, Revenge of Nephthys, Axordy, The Awakening, The Merry Thoughts, The Wake, Oppenheimer Analysis, In The Nursery, Children On Stun, Subterfuge, Elusive, Merciful Nuns, Paralysed Age, Canis Lupus, Morbid Poetry, Tammuz, Batzz In The Belfry, Funhouse, Sleepless, Soil and Eclipse, The Machine In The Garden, Violet Tears, Cold In May, Voices of Masada, Solemn Novena, Weimar Gesang, Alexander Veljanov, Indochine, How To Destroy Angels, Endraum, The Durutti Column, Swans of Avon, The Tors of Dartmoor, Siderartica, God's Own Medicine, Trance To The Sun.

Ale to tylko skromna część wykonawców których chciałbym zobaczyć i usłyszeć nim odejdą z tego świata ,nie których wykonawców z tej skromnej listy pewnie już nie zobaczę,bo są już w chmurkach,a ja o tym nie wiem :)

[img:36f0427b26]http://www.clanofxymox.com/images/xydial.gif[/img:36f0427b26]


Kochaj bliskich twemu sercu,tak szybko odchodzą...


Wysłany: 2011-12-18 00:33

To się doczekałeś odpowiedzi, Ankh, z jednej skrajności w drugą



Wysłany: 2011-12-18 00:37

Zephirus (Bicz)
Zephirus
Posty: 71
Za siedmioma cmentarzami

Joy Division to chyba raczej nie zobaczysz....


"I will sing my worst southamerican song at your funeral"


Wysłany: 2011-12-18 00:38 Zmieniony: 2011-12-18 00:43

No pewnie nie i wieli innych pewnie też nie ale pomarzyć można :)

[img:33601b2cb4]http://www.clanofxymox.com/images/xydial.gif[/img:33601b2cb4]


Kochaj bliskich twemu sercu,tak szybko odchodzą...


Wysłany: 2011-12-18 00:53

Zephirus (Bicz)
Zephirus
Posty: 71
Za siedmioma cmentarzami

Wracając do tematu chciałbym jeszcze raz uslyszeć Daeth In June, po czwartkowym koncercie mam niedosyt :)


"I will sing my worst southamerican song at your funeral"


Wysłany: 2011-12-18 00:56

Do tego życzenia także się dołączam :)

[img:9dd104bc19]http://www.clanofxymox.com/images/xydial.gif[/img:9dd104bc19]


Kochaj bliskich twemu sercu,tak szybko odchodzą...


Wysłany: 2011-12-18 11:19 Zmieniony: 2011-12-18 11:43

Śmierć jest jak przewrócenie ostatniej strony i zamknięcie książki, wtedy jej słowa milkną. Lecz Cesaria nie umilkła wraz z końcem swojej książki.

Jeśli swoją muzyką sprawiła, że ten świat jest chociaż odrobinę lepszy, zostawiła po sobie najwspanialszą rzecz, jaką człowiek może pozostawić. A myślę, że sprawiła, bo to była dobra muzyka.

I nie mam tu na myśli "dobra gatunkowo", jeśli rozumiesz o co mi chodzi, chociaż, oczywiście, taka też jest :)



Wysłany: 2011-12-18 15:13

[quote:207ce48359="Zephirus"]Joy Division to chyba raczej nie zobaczysz....[/quote:207ce48359]


natomiast SOPOR AETERNUS - nie koncertuje, największe szanse masz z Dead Can Dance :P - nie wiem jak Cie to kształtowało, ale myślę że czas coś poczytać, żeby się dokształcić

[quote:207ce48359="Alpha-Sco"]Z muzyków? Artystów? Znanych ludzi? Nikogo. Nie czuję potrzeby zobaczenia i posłuchania na żywo. Nikogo.

[/quote:207ce48359]

a to mnie zaskoczyło bardzo!!!!!!!!!!!!

mam wprost przeciwnie do Ciebie - nie wyobrażam sobie nie usłyszeć na żywo coś co cenie :)


I'm always wanting more Anything I haven't got Everything I want it all I just can't stop Planning all my days away But never finding ways to stay Or ever feel enough today Tomorrow must be more ...


Cesaria Evora nie żyje.. Wysłany: 2011-12-18 17:23

[quote:d0e25fed67="Alpha-Sco"]Z muzyków? Artystów? Znanych ludzi? Nikogo. Nie czuję potrzeby zobaczenia i posłuchania na żywo. Nikogo.
Ona odeszła, muzyka pozostała. [/quote:d0e25fed67]

A ja mam tak samo


Life is complex: it has both real and imaginary components


Cesaria Evora nie żyje.. Wysłany: 2011-12-19 14:49

[quote:4f5e33ea54="amorphous"][quote:4f5e33ea54="Alpha-Sco"]Z muzyków? Artystów? Znanych ludzi? Nikogo. Nie czuję potrzeby zobaczenia i posłuchania na żywo. Nikogo.
Ona odeszła, muzyka pozostała. [/quote:4f5e33ea54]

A ja mam tak samo [/quote:4f5e33ea54]

Łeee... a już myślałam, że jestem taka nietuzinkowa



Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło