Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin

Zdjęcia. Strona: last

Zdjęcia Wysłany: 2011-12-12 12:40

Jak tu się wrzuca fotki do galerii?


"W imię zasad" "śmierć frajerom"


Wysłany: 2011-12-12 16:56 Zmieniony: 2011-12-12 16:56

http://www.darkplanet.pl/Galeria-DarkPlanet-33646.html


Life is complex: it has both real and imaginary components


Wysłany: 2011-12-12 16:56

minawi (Moderator)
minawi
Posty: 6188
Poznań / Iława

Twój Profil->Galeria->Galeria->Dodaj Galerię->Dodaj zdjęcia

zawsze myślałam, że to dość intuicyjne, hmm ;]


"Make Foch Not War" "Nic nie może się zmarnować"


Wysłany: 2011-12-15 23:08

Ok. Temat zamknięty.


Life is complex: it has both real and imaginary components


Wysłany: 2013-04-29 22:13

Dlaczego ładowanie nowych zdjęć jest takie powolne i żmudne? Inne rzeczy na forum były odpicowywane, a zdjęcia załącza się coraz wolniej...To zniechęca do tworzenia nowych galerii i potem nie ma się co dziwić, że ludzie zmieniają zdjęcia raz na rok lub rzadziej, nawet jak mają nowe fajne.


Nie marudź, bo cyckiem walnę.


Wysłany: 2013-04-29 23:12

Jezeli zdjecia wysylane sa w takiej wielkosci jak wyswietlaja sie na stronie (600x) to dodawanie jest szybkie. Jezeli dodawane pliki sa wieksze dluzej sie wczytuje i musza byc przeskalowane co dluzej trwa. Mozna wrzucac kilka zdjec na raz do galerii (spakowane jako zip / rar) wtedy nie trzeba ich wrzucac po kolei co przyspiesza proces.


Life is complex: it has both real and imaginary components


Błąd dodawania zdjęć. Wysłany: 2014-09-02 21:00

Od jakiegoś czasu podczas dodawania zdjęcia ukazuje mi się informacja o błędzie. Czy da się coś z tym zrobić ?



Wysłany: 2016-01-23 21:45

Wysyła mnie w kosmos, jak chcę usunąć komentarz w galerii, pokazuje się, że jest jakiś błąd i nie mogę w ogóle usuwać komentarzy w mojej galerii, o co chodzi?


Nie marudź, bo cyckiem walnę.


Wysłany: 2020-09-08 14:41

Yngwie (Primogen)
Yngwie
Posty: 2293
Wrocław / Częstochowa

Właściwie to nic do admina darkplanet nie mam. Blogspot, z którego najczęściej wrzucałem tu zdjęcia poblokował możliwość wyodrębniania linków do konkretnych zdjęć, a youtube wymusza upgrade do nowszej wersji studia, z której ja nie mam w ogóle kontroli nad ustawieniami prywatności filmów, więc przestałem wrzucać też linki do swoich kompozycji, a czyichś i tak wrzucałem coraz mniej - takie tam mało znaczące info.


od czasu do czasu warto wrócić do źródła


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło