Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów

Thrashfest Classics 2011 - Mega Club, Katowice (09.12.11). Strona: 1

Artykuł: Thrashfest Classics 2011 - Mega Club, Katowice (09.12.11)

Thrashfest Classics 2011 - Mega Club, Katowice (09.12.11) Wysłany: 2011-12-11 20:27

Nie no, Sepa to klasyk i miejsce na tym feście im sie jak najbardziej należało. A, że zespół juz dawno powinien przestać istnieć i ośmieszac sie to druga kwestia.

I jedna uwaga do relacji: nie wiem czy określenie sepy mianem "nowoczesnego thrash metalu" jest trafne, bo ten fest miał zakładać, że gwiazdy sprzed 20 lat bedą grały materiał tylko z tamtych "klasycznych" czasów, a wtedy Sepa była liczącą sie marką i gwiazda zdecydowanie większego formatu niz którykolwiek z zespołów towarzyszących im podczas tego festu :)


.


Wysłany: 2011-12-11 21:12 Zmieniony: 2011-12-11 21:14

No właśnie dla mnie Sepultura to trochę inna liga, niż Destruction czy Exodus, gdyż oni grali trochę inny rodzaj tej muzyki, daleki od tego co prezentowały zespoły na tym gigu. Poza tym ja Sepę zawsze lokowałem bardziej po stronie death/thrash metalu niż tego co dokonywali chłopacy z Bay Area, bo ich muzyka brzmiała ciężej. Mi mimo wszystko od początku Sepa od początku tu nie pasowała, bo to tak jak umieścić np. Nile'a na grindcore'owym koncercie. Niby niewielka różnica a jednak coś by tu nie grało. Wspomniany Annihilator byłby dla mnie jak znalazł na tym feście


Wszystko się kiedyś kończy


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło