Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów

Wiadomo już kto pojawi się na Castle Party 2007. Strona: 1

Artykuł: Wiadomo już kto pojawi się na Castle Party 2007

Wiadomo już kto pojawi się na Castle Party 2007 Wysłany: 2006-11-12 15:42 Zmieniony: 2006-11-12 18:39

Kapela ze wsi Warszwa??!!!!!!!!!!!!!!!! Normalnie kpina z uczestnikow :evil: Az sie zagotowalem...... :evil:


"Tonight's the night..."


Wysłany: 2006-11-12 16:02

Aniol (Bicz)
Aniol
Posty: 158
Poznań * *Loża nr 1 ;)* *

Za to Diary Of Dreams brzmi bardzo apetycznie <ostrzy pazurki>



"Bela Lugosi nie zyje, ja zreszta tez.."


...


Wysłany: 2006-11-12 21:42

ale kicha, jestem zdegustowany, jak kurva jade to graja jakies pierdy (no pare dobrych rzeczy bylo :wink: ) jak jechac nei zamierzam do od razu DOD i Diorama i SC na dokladke .... fvck ... trzeba bedzie pomyslec, chociaz ochoty najmniejszej nie mam tam jechac :evil:

---------------
Sevendust-Denial


united we stand divided we fall


Wysłany: 2006-11-12 21:57

[quote:f7639afd3a="Alec-II-Pure"]ale kicha, jestem zdegustowany, jak kurva jade to graja jakies pierdy (no pare dobrych rzeczy bylo :wink: ) jak jechac nei zamierzam do od razu DOD i Diorama i SC na dokladke .... fvck ... trzeba bedzie pomyslec, chociaz ochoty najmniejszej nie mam tam jechac :evil:

---------------
Sevendust-Denial[/quote:f7639afd3a]

A czemuż to? JA chcę być koniecznie, tym razem na całości, bo ostatnio musiałam na pogrzeb jechać... Zestaw nie jest idealny, ale parę kapel... Mrrrr! A nie można zapomnieć o atmosfezrze... Gdzie indziej można ię tak fajnie mroczych, ghocić, ghotować i festiwalować w Polsce?


AMO ERGO SUM / "najlepszy sposób na uniknięcie krytyki- nic nie robić i nic nie znaczyć" / "Every passing minute is another chance to turn it all around"


Wysłany: 2006-11-12 22:40

W ogole to jestem baaaardzo happy.....tak się zbierałam na Bolków już kilka razy i zawsze coś było nie tak :cry: Mam hope, że teraz mi się uda pojechać.....tym bardziej, że Diary of dreams, Diorama i Suicide......masakra!!!!Nie przepuszcze :twisted:



Wysłany: 2006-11-12 22:47

[quote:ce5f5ac14d]A nie można zapomnieć o atmosfezrze... Gdzie indziej można ię tak fajnie mroczych, ghocić, ghotować i festiwalować w Polsce?[/quote:ce5f5ac14d]
No wlasnie dlatego :wink: jakos nie specjalnie chce mi sie jechac na pokaz mody i festival lansu :wink:


-------------------
Placebo-36 Degrees[/code]


united we stand divided we fall


Wysłany: 2006-11-13 00:16

[quote:7501c557f3="Alec-II-Pure"][quote:7501c557f3]A nie można zapomnieć o atmosfezrze... Gdzie indziej można ię tak fajnie mroczych, ghocić, ghotować i festiwalować w Polsce?[/quote:7501c557f3]
No wlasnie dlatego :wink: jakos nie specjalnie chce mi sie jechac na pokaz mody i festival lansu :wink:


-------------------
Placebo-36 Degrees[/code][/quote:7501c557f3]

Coś w tym jest, ale to jednak możliwość poznania wielufajnych osób z klimatu... Nie tylko zabawy podczas wieczoru w gotyckim stylu, ale przeżycia kilku dni, jakby w innym świcie - gdzie zamiat hip-hopu żądzi mroczna muzyka, zamiast różu - czerń... Sama atmosfera festiwali mi się podoba - pewna otwartość, zgranie, jak wszyscy myślą i żyją tym samym przez kilka dni... Do tego dużo muzyki i mniejszych imprez... CP to możliwość spędzenia miło tygodnia, nawet, jeśli to oznacza bycie jak na balu przebierańców...


AMO ERGO SUM / "najlepszy sposób na uniknięcie krytyki- nic nie robić i nic nie znaczyć" / "Every passing minute is another chance to turn it all around"


Wysłany: 2006-11-13 00:57

Oooo swietnie kapela ze wsi warszawa bedzie i SC, to pojade;D Szkoda tylko, ze wciaz przyjezdzaja te same zespoly,a znajac zycie-w nastepnym roku beda chcieli jeszcze wiecej za wejsciowke Oo' i gdzie tu sens :roll:


zla niedobra okrutna straszna msciwa zimna suka.dla niektorych mila, ale trzeba sobie zasluzyc;> nie ma cudowniejszej Ksiezniczki pod sloncem.


Wysłany: 2006-11-13 01:32

Dla tych, którzy na tym zarabiają, z pewnością jest...


AMO ERGO SUM / "najlepszy sposób na uniknięcie krytyki- nic nie robić i nic nie znaczyć" / "Every passing minute is another chance to turn it all around"


Wysłany: 2006-11-13 07:27

Po tegorocznym CP tak sie z Freyą rozmarzyliśmy, że miło by było jakby w przyszłym było Diary of Dreams... no i po prostu mówisz i masz Już się doczekać nie mogę :twisted:


"Uważaj, żeby nie pomylić nieba z gwiazdami odbitymi nocą na powierzchni stawu."


Wysłany: 2006-11-13 11:09

Pamiętam, ze wsrod pozostalych nad ktorymi sie rozmarzalismy byl m.in. Deine Lakaien i XIII Stoleti...Ciekawe jak bedzie z realizacja.... :wink:



Wysłany: 2006-11-13 11:21

Może zdarzenia wyprzedzą marzenia... :)


"Uważaj, żeby nie pomylić nieba z gwiazdami odbitymi nocą na powierzchni stawu."


Wysłany: 2006-11-13 14:39

Oj Deine Lakaien to bym sobie z wielką chęcią zobaczyła live..... 8)



Wysłany: 2006-11-14 10:41

Nie Ty jedna. Będzie darkplanetowo na następnym CP i w ogóle biorąc pod uwagę raknig tej imprezy i zadowolenie z poprzedniej, to... będzie się działo! :twisted:


AMO ERGO SUM / "najlepszy sposób na uniknięcie krytyki- nic nie robić i nic nie znaczyć" / "Every passing minute is another chance to turn it all around"


Re: Wiadomo już kto pojawi się na Castle Party 2007 Wysłany: 2006-11-16 15:48

Foxy (Bicz)
Foxy
Posty: 117
Włocławek

[quote:c0e8952721="Phantom"]Kapela ze wsi Warszwa??!!!!!!!!!!!!!!!! Normalnie kpina z uczestnikow :evil: Az sie zagotowalem...... :evil:[/quote:c0e8952721]

Dla mnie jest jo jedna z najlepszych wiadomości. :)
Jeszcze czekam czy pan Rakowski potwierdzi Covenanta i będę super happy.
Kapela to jest to!
Naprawdę dają nieźle czadu. A ktoś kto ich nie słyszał (zbyt dobrze) niech nie rzuca takich tekstów.
Czemu mamy zamykać się wyłacznie na elektro harchy? Oby jak naj różnorodniej :) Przecież otwieranie na róznorodną muzykę i sztukę rozwija.


I can't look it in the eyes Seconal, Spanish fly, absinthe, kerosene... Cherry flavored neck and collar I can smell the sorrow on your breath, The sweat, the victory... and sorrow The smell of fear, I got it.


Wysłany: 2006-11-17 01:32

minawi (Moderator)
minawi
Posty: 6188
Poznań / Iława

Ja bym chciała Icon Of Coil 8)


"Make Foch Not War" "Nic nie może się zmarnować"


Re: Wiadomo już kto pojawi się na Castle Party 2007 Wysłany: 2006-11-17 03:11 Zmieniony: 2006-12-31 00:43


Wysłany: 2006-11-17 07:09

Nie wiem co to za kapela .. ale ja na CP 2007 pojawie sie na 40 % a byla bym 1 raz :? no ale wkoncu jest jeszce duzo czasuu...


"Nie ma nieba, wielkiej jasności, i piekła w którym smażą sie grzesznicy. Tu i teraz jest nasz dzień panowania. Tu i teraz jest dzień naszej radości. Tu i teraz jest nasza okazja. "


Wysłany: 2006-11-17 12:03

gothic_girl (Bicz)
gothic_girl
Posty: 366
Skierniewice/Warszawa

Ja w 100% procentach sie pojawie w na cp2007 :) Już żyje myslą o festivalu :P


...pójść na wrzosowisko i zapomnieć wszystko...


Wysłany: 2006-11-17 13:27

Ja wlasnie tez nie bardzo mam z kim jechac .. ale zawazą mnie rodzice , chyba wezme jakąś kolezanke ze sobą bo co mam zrobic, ..A tak wogole to gdzie jest to Bolkowo ???


"Nie ma nieba, wielkiej jasności, i piekła w którym smażą sie grzesznicy. Tu i teraz jest nasz dzień panowania. Tu i teraz jest dzień naszej radości. Tu i teraz jest nasza okazja. "


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło