Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów

Crippled Black Phoenix, Poznań (8.11.2011). Strona: 1

Artykuł: Crippled Black Phoenix, Poznań (8.11.2011)

Crippled Black Phoenix, Poznań (8.11.2011) Wysłany: 2011-11-23 23:24

XQWZSTZ (Bicz)
XQWZSTZ
Posty: 69
Spychowo/Poznań

Hmmm koncert zacny, zwłaszcza 'wywołanie' zespołu na bisy zrobiło na mnie bardzo sympatyczne wrażenie. Poza nagłośnieniem to chyba najsłabszym punktem wieczoru był support. Mimo, że generalnie lubię różne sludge/post/wtf dziwactwa, Obscure Sphinx jakoś mnie nie przekonują. Ot, tak męczybuła.


Nigdy nie rób tego, co może zrobić ktoś inny


Crippled Black Phoenix, Poznań (8.11.2011) Wysłany: 2011-11-24 08:14

[quote:9db43c92e8="XQWZSTZ"]Poza nagłośnieniem to chyba najsłabszym punktem wieczoru był support.[/quote:9db43c92e8]

chyba z byka spadłes ;| Moim zdaniem Obscura Sphinx zaprezentował sie bardzo dobrze - wokalistka o mocnym głosie i bardzo dużej expresji scenicznej, muzycznie bardzo klimatycznie.

W moim odczuciu najsłabszym punktem wieczoru był frontman CBP. O ile muzycznie zespoł zaprezentował sie bardzo dorbze, tak wokalista miotał się po scenie jak dziecko z autyzmem, tak słabego frontmana nie widziałem dawno.

W ogólnym rozrachunku wrażenia po wystepie bardzo średnie, przy czym support podobał mi się bardziej niz gwiazda :)


.


Crippled Black Phoenix, Poznań (8.11.2011) Wysłany: 2011-11-24 09:23

[quote:868d71d2a2="Harlequin"]
W ogólnym rozrachunku wrażenia po wystepie bardzo średnie, przy czym support podobał mi się bardziej niz gwiazda :)
[/quote:868d71d2a2]
bo Zosia to fajna frontwomenka jest, a na polskiej scenie to trudno o babki, które grają w ekstremalnych zespołach i dają radę - ona daje.


pozamieniałam się z amebą na rozum.


Wysłany: 2011-11-24 12:21

XQWZSTZ (Bicz)
XQWZSTZ
Posty: 69
Spychowo/Poznań

[quote:3a8d53c579]chyba z byka spadłes Moim zdaniem Obscura Sphinx zaprezentował sie bardzo dobrze - wokalistka o mocnym głosie i bardzo dużej expresji scenicznej, muzycznie bardzo klimatycznie. [/quote:3a8d53c579] Ok, wcale nie krytykuje umiejętności wokalistki (ani reszty składu), tylko dziele się moim subiektywnym wrażeniem. Nawet jeżeli nie mógłbym zaprzeczyć ww. argumentom, to nic nie poradzę na to , że mi się po prostu nie podobało.


Nigdy nie rób tego, co może zrobić ktoś inny


Wysłany: 2011-11-24 14:26

Wg mnie wokal to jedyne co w OC zasługuje na uwagę, reszta.. hmm niezbyt mnie przekonała.


Człowiek jest jedyna istotą, która nie godzi się być tym czym jest.


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło