Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin

Coroner jednak wystąpi w Polsce. Strona: 1

Artykuł: Coroner jednak wystąpi w Polsce

Coroner jednak wystąpi w Polsce Wysłany: 2011-11-21 22:42

Tzn. jeśli dobrze rozumiem, chłopaki z Knockoutu przychodzą z pomocą, a przy okazji ratują się sami, bo w ten sposób Coroner i Obscure Sphinx wystąpią zamiast Septic Flesh i As I Lay Dying. Tak to jest czy gdzieś się w tej historii pogubiłem?


Krytyk ma zawsze rację.


Wysłany: 2011-11-21 22:58

minawi (Moderator)
minawi
Posty: 6188
Poznań / Iława

no chyba tak dokładnie to jest - nowa moda tylko w Polsce - teraz wszędzie będą tzw. "koncerty łączone" - dla picu zapraszamy "gwiazdy" które odwołujemy, a potem łączymy dwie odwołane połówki (co z tego że w różnych miastach), dodajemy coś tam i mamy nową jakość, yeah, a ty zwykły zjadaczu chleba koncertowego martw sie, czy bilet który kupiłeś w ogóle ma jakąś wartość, haha!

tak to widzę... totalne poplątanie.


"Make Foch Not War" "Nic nie może się zmarnować"


Wysłany: 2011-11-22 10:37

bedzie ogien :)) kit a amon amarth, only coroner is real :)


.


Wysłany: 2011-11-22 10:38

Krasnal - to chyba nie do końca tak. Owszem zadanie Knockouta to nie wtopić na koncercie, ale oni by i tak ten koncert zrobili podejrzewam. Akurat ich nie podejrzewam o żadne kręcenie wałów tym bardziej że to zespoły same odwołay te koncerty w Polsce i w Czechach a nie organizator zjebał jak w przypadku Coronera. Tak więc nie ma tutaj co filozofować za bardzo. Bardziej żal mi osób, które teraz być może nie odzyskają kasy z Live Art.


pozamieniałam się z amebą na rozum.


Wysłany: 2011-11-22 12:48

ticketpro ogłosiło juz na swojej stronce że można zwracać bilety z coronera w miejscu zakupu, więc niech ticketpro pałuje sie z lvie artem i dogaduje.

Swoja droga to dziwie sie, że ktokolwiek odwazył sie wchodzić w konszachty z Pioną.


.


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło