Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin

Anthrax na Przystanku Woodstock 2012. Strona: 1

Artykuł: Anthrax na Przystanku Woodstock 2012

Anthrax na Przystanku Woodstock 2012 Wysłany: 2011-11-06 11:26 Zmieniony: 2011-11-06 11:27

[quote:ad17a185cd] tak zwanej "wielkiej czwórki" trash metalu [/quote:ad17a185cd]
Boże- [color=RED:ad17a185cd]trash [/color:ad17a185cd]metalu, kto to pisał?????


Krótki opis, nie mający powiązania z Właścicielem profilu;)


Wysłany: 2011-11-06 12:06

Oj czepiasz się,każdemu może zdarzyć się pomyłka :)


Jesteś tylko kupą mięcha wprawioną w ruch, którą prędzej czy później zeżrą robaki. Twój świat upada, nieuchronnie, przez cały czas!!!


Wysłany: 2011-11-06 13:08

Ludzka rzecz pomylić się czasem :)

[img:43b4c25860]http://www.clanofxymox.com/images/xydial.gif[/img:43b4c25860]


Kochaj bliskich twemu sercu,tak szybko odchodzą...


Wysłany: 2011-11-06 13:49

minawi (Moderator)
minawi
Posty: 6188
Poznań / Iława

rzeczywiscie, fatalny błąd - poprawione

jak to nie znacie "trash" metalu - to metal śmietnikowy


"Make Foch Not War" "Nic nie może się zmarnować"


Wysłany: 2011-11-06 14:49

Takim "trash metalem" jest choćby nowa płyta KAT-a albo "World Painted blood" Slayera;D


Wszystko się kiedyś kończy


Wysłany: 2011-11-06 16:57

[quote:0cf4415a76="jedras666"]Takim "trash metalem" jest choćby nowa płyta KAT-a albo "World Painted blood" Slayera;D[/quote:0cf4415a76]

Nie wiem co wy chcecie od tego nowego Kata...rozumiem produkcja-gówniana (wersja limitowana z bonusami jest w lepszej jakości-sam byłem zaskoczony) ,ale płyta sama w sobie jest naprawdę dobra.


"Wolność, Prawda, Stal"


Wysłany: 2011-11-06 21:58

Anthrax bedzie w pełnym składzie-to trzeba zobaczyć,jak zagrają to będzie wszystko ok


wystarczy to wszystko nadmuchać a wszystko samo sie rozpierdoli c fs


Wysłany: 2011-11-06 22:54

FAFAL (Anciliae)
FAFAL
Posty: 1330
Piekary Śląskie

i pan Belladonna bydzie zas ryczeć?? No prosze bardzo już sie podoba


Wódki nie pij, trawy nie pal, słuchaj tylko HEAVY METAL


Wysłany: 2011-11-07 15:59

lacrima (Bicz)
lacrima
Posty: 113
Oborniki/Poznań

Przyznaję, ja pisałam, a nie znam zbyt dobrze grupy i nie jestem jej wielką fanką..I pomyłka..Choć na usprawiedliwienie swoje mogę dodać, że na Wikipedii (tak, wiem) też tak określono ich muzykę, na paru innych portalach - w tym anglojęzycznych - też...I parę osób też mi tak powiedziało, że to grają..Ech, ok przepraszam, moja pomyłka..A jakby nie patrzeć, są też w ich muzyce elementy trash metalu..
Co tam pomyłka w nazwie gatunku muzyki wykonywanej przez zespół..Najgorszy jest ten błąd stylistyczny na samym początku...Ja wprawdzie zauważyłam błąd wcześniej, wysłałam poprawioną wersję, ale zaakceptowana została ta..
Cóż, pierwsze śliwki robaczywki, jak mawiał mój dziadek, jedząc śliwkę z robaczkiem na obiadek..

P.S. A jakby nie patrzeć po raz drugi..to w muzyce Anthrax są też elementy speed metalu..wspomnianego trash metalu..i innych metali..:-)...Jeśli już rozpatrywać to drobiazgowo..to chyba takiego czystego, surowego jak mięso metalu to chyba nie grają??


"Beata est vita conveniens naturae suae"... (Najszczęśliwsze, najlepsze jest życie w zgodzie z własną naturą)


Wysłany: 2011-11-07 19:59

FAFAL (Anciliae)
FAFAL
Posty: 1330
Piekary Śląskie

[quote:33deee3e91="lacrima"]

P.S. A jakby nie patrzeć po raz drugi..to w muzyce Anthrax są też elementy speed metalu..wspomnianego trash metalu..i innych metali..:-)...Jeśli już rozpatrywać to drobiazgowo..to chyba takiego czystego, surowego jak mięso metalu to chyba nie grają??[/quote:33deee3e91]
EEEEE a jak brzmi czysty surowy jak miecho metal. Tak z ciekawości pytam;]


Wódki nie pij, trawy nie pal, słuchaj tylko HEAVY METAL


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło