Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin

Ewa Barańska - Pierwiastek zero. Strona: 1

Artykuł: Ewa Barańska - Pierwiastek zero

Ewa Barańska - Pierwiastek zero Wysłany: 2011-10-25 17:27

[quote:6a5e11a2f4="baranska"] by czytelnik przedzierał się przez niego jak Frodo z Tomem przez bezdroża Mordoru.[/quote:6a5e11a2f4]
Raczej z Samem


“History,Stephen said, is a nightmare from which I am trying to awake”


Ewa Barańska - Pierwiastek zero Wysłany: 2011-10-25 21:06 Zmieniony: 2011-10-25 21:15

[quote:9bf620c288="baranska"]Zdaje się, że nieopatrznie wdepnęłam na teren zarezerwowany dla znawców wiedzy wyższej, zrozumiałej tylko dla wybranych (jakaś biochemia alternatywna?), przekonanych, że dobry technothriller może stworzyć wyłącznie „zagraniczny” autor o brzmiącym z angielska nazwisku, akcja obowiązkowo musi być zlokalizowana za granicą, a tekst tak „prosty”, by czytelnik przedzierał się przez niego jak Frodo z Tomem przez bezdroża Mordoru. O gustach się nie dyskutuje. Może Pan pogardzać klarownym stylem, literaturą dla dzieci (piszę dla młodzieży), może powątpiewać w moją wiedzę (jestem chemikiem po politechnice), może drwić z łysego mężczyzny w masce na okładce i w ogóle wypisywać, co mu ślina na język przyniesie. Wisi mi to, mam ogromną rzeszę życzliwych Czytelników. Będę jednak wdzięczna za informację, kim Pan jest z wykształcenia bądź z zawodu. [/quote:9bf620c288]

Biotechnologiem z wykształecenia. Bioinformatykiem z zawodu. Jest coś takiego jak google - mozna nawet liste publikacji znalezc. Proszę nie obrażać technothrillerów


Life is complex: it has both real and imaginary components


Wysłany: 2011-10-29 20:04

Na mnie nie ma co liczyć. Więcej recenzji nie będzie.


Life is complex: it has both real and imaginary components


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło