Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin

Kreator - Cause For Conflict. Strona: 1

Artykuł: Kreator - Cause For Conflict

Kreator - Cause For Conflict Wysłany: 2011-10-18 21:10

Podzielam opinię, że płyta rady nie daje. W moim odczuciu nawet dość nudna, słabsza od eksperymentalnego "Renewal" i słabsza od niedoskonałego lecz odważnego "Outcast". W sumie obiektywnie rzecz biorąc to obok "Endoramy" jest to chyba najsłabsza pozycja w dorobku grupy.


.


Cause for Conflict Wysłany: 2011-10-18 21:33

Wg. mnie płyta jest bardzo dobra. Świeża i agresywna. Nie powiedziałbym, że zespół zmienił na tej płycie styl, dodał po prostu kilka nowych elementów, nie wychodząc poza ramy gatunku, a wręcz go rozwijając. Może jestem jakiś inny, ale bardzo sobie cenię płyty, które nagrywały stare thrashowe kapele w latach 90tych, a które zostały zjechane przez krytyków i fanów za zbyt duże wpływy hard core np. Forbidden "Green", Slayer "Diabolus in Musica" i później "God Hates Us All" czy właśnie płyta Kreatora. Ta muzyka jest bardziej agresywna i mniej przewidywalna. Np. ostatni Kreator jest w porządku, ale nie zaskakuje, podobnie jak ostatni album Slayer, który wg mnie jest słaby.



Wysłany: 2011-10-19 11:12

Fajna płytka do samochoduLeci, jest energia, ale można się skupić na drodze, bez obaw że się człowiek "zasłucha". Do Pleasure To Kill i Violent Revolution jest jej niestety daleko i denerwuje mnie brzmienie garów troche. \,,/


"Wszystko co dziwne,musi być dobre!"


Wysłany: 2011-10-19 12:22

kocham Endoramę
a ta płyta ma fajny pierwszy utwór, kurcze ile razy próbowałem zakrzyczeć jak on, normalnie gubiłem język w ustach, facet nawija jakby był raperem z Busta Rhytms



Wysłany: 2011-10-23 01:19

Dla mnie to dobry album, ma sporo naprawdę genialnych momentów- choćby Lost, z rewelacyjnym klipem...Renewal to coś innego, ale mnie urzeka za każdym razem. Outcast- nie rozumiem tej płyty. Niestety.


Krótki opis, nie mający powiązania z Właścicielem profilu;)


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło