Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin

Cradle of Filth - Evermore Darkly... okładka + tracklista. Strona: 1

Artykuł: Cradle of Filth - Evermore Darkly... okładka + tracklista

Cradle of Filth - Evermore Darkly... okładka + tracklista Wysłany: 2011-09-14 17:47

Kiedyś czekałem na płytki Kredek, przedostatni album to utwierdził, ale ostatni znów zniżył loty. EP-ka- dziwny zlepek utworów. Wolałbym 3 nowe utwory, dwa covery, a nie jakieś remiksy i sruty pierduty.


Krótki opis, nie mający powiązania z Właścicielem profilu;)


Wysłany: 2011-09-15 09:01

Ale to prawda, że to całkiem interesujace zjawisko jakim w latach 90. było COF mocno zmiękczyło sie na etapie "Midian" i to co w tym zepsole było takie unikatowe zaczęło od pewnego momentu mocno walic infantylizmem. I nawet niezły, ale wybitnie wtórny "Godspeed..." nie zmieni tego faktu


.


Wysłany: 2011-09-15 11:53

[quote:5d62a5f41b="zsamot"]Kredki grają swoje, znajdźcie drugą kapelę jak oni. [/quote:5d62a5f41b]

Hecate Enthroned :) klon bo klon, ale grają mocno w stylu COF :)


.


Wysłany: 2011-09-15 14:52

Dani z pewnością się cieszy bo nie ważne jak, ważne by o celebrytach mówiono/pisano


kąt padania równa się kątowi odbicia


Wysłany: 2011-09-15 15:07

Yngwie (Primogen)
Yngwie
Posty: 2293
Wrocław / Częstochowa

Nigdy nie mogłem przetrawić COF. Na pewno jest to dla mnie kapela z czołówki najbardziej nielubianych subiektywnie rzecz biorąc, ale popieram apel o nieatakowaniu czegokolwiek bez sensownych argumentów. Jak coś to polecam wsadzić sobie mrożone warzywa pod kask dla schłodzenia głowy - to sprawdzona metoda.


od czasu do czasu warto wrócić do źródła


Wysłany: 2011-09-16 09:00

[quote:b47da5580b="Harlequin"][quote:b47da5580b="zsamot"]Kredki grają swoje, znajdźcie drugą kapelę jak oni. [/quote:b47da5580b]

Hecate Enthroned :) klon bo klon, ale grają mocno w stylu COF :)[/quote:b47da5580b] I kto tam grał obsada starych Kredek. Mówię o innej kapeli, a nie o podzielonej kapeli...


Krótki opis, nie mający powiązania z Właścicielem profilu;)


/m/ Wysłany: 2011-11-11 08:45

Moim zdaniem "Evermore Darkly" jest rewelacyjnym tworem :)"Thank Your Lucky Scars",kawałek zabija arcydzieło.Szata graficzna to majstersztyk !!! kapitalna okładka !!! cof rules!!!


Ciò che non ti uccide ti rende più forte


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło