Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin

Dream Theater - A Dramatic Turn Of Events. Strona: 1

Artykuł: Dream Theater - A Dramatic Turn Of Events

Dream Theater - A Dramatic Turn Of Events Wysłany: 2011-09-14 08:36

Zgadzam się z recenzentem w 100%! Chłopaki sięgnęli z każdej strony po to, co w flagowych ich albumach było najlepsze, a na szczęście nie wyszedł z tego bezsensowny zlepek "wszystkiego". Widać Jasiu i Dżordan nie zapomnieli jak pisać piosenki, a i brzmienie albumu wyszło całkiem spoko.


"Wszystko co dziwne,musi być dobre!"


Wysłany: 2011-09-14 08:44

Ja sie bardzo ciesze, bo to zdecydowanie najmilsze tegoroczne zaskoczenie jak dla mnie. Prawe mówiac chciałem tylko tyle, aby płyta była lepsza od słabego porpzednika. Udało sie z nawiązką :)


.


Wysłany: 2011-09-16 12:46

No i będziemy mieli (kolejną) okazję usłyszeć nowy materiał na żywo! Tym razem już po premierze albumu.

29.01.2012 POZNAŃ, ARENA 20:00

Bilety, od środy (14.09) są już w sprzedaży!


Wierzę w Boga, Ojca Wszechmogącego ...


Wysłany: 2011-09-16 13:15

Yngwie (Primogen)
Yngwie
Posty: 2293
Wrocław / Częstochowa

Byłem po Octavarium i zdążyłem przybyć na tyle wcześnie, żeby zająć najlepsze miejsce - na wprost sceny w jednym z pierwszych rzędów, ale nie za nisko - widok zarówno na scenę jak i sporych rozmiarów konsoletę dźwiękowca, na pewno będą mieli własną. Zgarnąłem nawet z kumplem setlistę, z której korzystali .

Kurczę, fajnie tam macie w Posen. Jak dla mnie Arena to jeden z lepszych obiektów na tego typu koncerty w PL.


od czasu do czasu warto wrócić do źródła


Wysłany: 2011-09-16 14:06

No to bylismy na tym samym evencie :)) ja siedziałem na schodach i tez wszystko swietynie widziałem :)) tyle, ze uwazam, że Arena raczej nei ma dobrej akustyki szkoda

Bajdałej - do zobaczyska 29 stycznia ]:->


.


Wysłany: 2011-09-16 14:44 Zmieniony: 2011-09-16 14:45

Yngwie (Primogen)
Yngwie
Posty: 2293
Wrocław / Częstochowa

Akustyka jest tam wystarczająco dobra, a już na pewno potencjalnie dobra. Przy odrobinie inwencji można zrobić dobrą akustykę nawet w piwnicy . Oczywiście nie na Dream Theater, hehe. Poza tym są dobrze rozmieszczone miejsca siedzące (nawet na schodach widać ), możliwość instalacji np. świateł itp. i dobra ekipa techniczna.

DT praktycznie zawsze wybiera Poznań i Arenę na koncerty w PL, a nie Warszawę czy Kraków, nawet w Łuczniczce w Bydgoszczy bywają częściej, bo pasują im możliwości hal o charakterze widowiskowo-sportowym.

Bajdełej mnie nie będzie, co nie znaczy że może kiedyś indziej do zobaczyska :).


od czasu do czasu warto wrócić do źródła


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło