Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów

Ino-Rock Festival 2011 - Teatr Letni, Inowrocław (10.09.2011. Strona: last

Artykuł: Ino-Rock Festival 2011 - Teatr Letni, Inowrocław (10.09.2011

Ino-Rock Festival 2011 - Teatr Letni, Inowrocław (10.09.2011 Wysłany: 2011-09-11 13:32

Przyjechalem na Ino tylko dla Pain of Salvation. Fajnie,ze nie trzeba bylo gnac na koncert przez 3/4 Polski. Niestety nie zgodze sie z tym,ze koncert byl pod koniec nudny. Set wybrali na ten koncert taki, a nie inny. Wiadomo,ze kazdy ma swoje ulubione kawalki, ale ja osobiscie kocham ich za caloksztalt i na kazdy koncert podazam z rumiencem na twarzy. Nie rozumiem dlaczego twierdzisz,ze przekombinowali. Byc moze byl to Twoj pierwszy koncert. Potrafia "kombinowac",ale na pewno na tym tego nie robili az tak bardzo. Niestety nie zgodze sie z tym,ze naglosnienie bylo ok. Takie sa niestety uroki imprez plenerowych, ale moglo byc lepiej. Fakt, stalem pod sama scena, ale poczatek koncertu draznil mnie basowym "charczeniem". Jednak mozliwosc ogladania Daniela na zywo, zamazala wszystkie niedociagniecia. :)



Wysłany: 2011-09-11 13:38

Tak, pierwszy raz widziałam POS na żywo, nie do końca wiedziałam czego się spodziewać, ogólnie koncert super, ale to nie do końca mój klimat. Ale na plus. Warto zobaczyć to show nawet jak się nie jest fanem :-) Na początku nagłośnienie było ok, później zaczęło szwankować, niestety na gwiazdach właśnie.



Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło