Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów

Castle Party 2012. Strona: 1

Artykuł: Castle Party 2012

Wysłany: 2011-09-03 12:21

Ja chcę Hyoscyamus Niger!!!


''Weź moją dłoń i zaprowadź mnie tam, gdzie złudzenie jest pożądanym pięknem''


Wysłany: 2011-09-03 16:31

Szczerze mówiąc to powinni bardziej się postarać,wszak bilet do tanich nie należy. :)


Jesteś tylko kupą mięcha wprawioną w ruch, którą prędzej czy później zeżrą robaki. Twój świat upada, nieuchronnie, przez cały czas!!!


Wysłany: 2011-09-03 18:10

Jak na razie nic, co by mnie skłoniło do wydania kasy na karnet.


Suffer the pain of discipline or suffer the pain of regret!


Wysłany: 2011-09-04 08:50

[quote:6844331501="DonVitteo"]Nie byłem na CP ani razu i z chęcią, bym się wybrał. Po zapoznaniu się z opiniami tyczącymi się organizacji festiwalu zastanawiam się czy warto, tym bardziej, iż jak słusznie zauważył lord_setherial bilety do najtańszych nie należą.[/quote:6844331501]
Echhhh... Warto! Skład się klaruje i oby w 2012 pogoda była łaskawsza.


Ten tekst staje się mrocznym łacińskim motto kiedy nie patrzysz.


Wysłany: 2011-09-04 20:17

[quote:069689c75f="Nadine1986"][quote:069689c75f="DonVitteo"]Nie byłem na CP ani razu i z chęcią, bym się wybrał. Po zapoznaniu się z opiniami tyczącymi się organizacji festiwalu zastanawiam się czy warto, tym bardziej, iż jak słusznie zauważył lord_setherial bilety do najtańszych nie należą.[/quote:069689c75f]

Warto, jak nie dla muzy to dla ludzi chociaż, ja raczej będę z moim facetem. Co do nazw zespołów, poza Hocico i Blutengelem nic mi one nie mówią. [/quote:069689c75f]
Ale jak muza nie podchodzi, to ludzie średnio to rekompensują. Zresztą, zawsze myślałem, że na festiwalach najważniejsza jest muzyka.


Suffer the pain of discipline or suffer the pain of regret!


Wysłany: 2011-09-04 21:15

to dopiero poczatek na razie ciekawe sie zaczyna , mama nadziejie ze Whispers ,Tiamat i Anathema dojdzie poczekamy zobaczymy ,bo w tym roku sklaadzik był słąbiutki z małymi wyjatkami oJ taK pogoda w piatek koszmar .


Chwytac chwile ?


Wysłany: 2011-09-05 08:08

black_gothic (Bicz)
black_gothic
Posty: 672
Lublin w pobliżu

Tak , ale zespołom zapowiedziamym na piątek trzeba było zapłacić.
Przypomnijcie sobie , co było w Stanach , jak scena runeła na ludzi.Uważam , że organizatorzy wykazali sie rozsądkiem .Pamiętam te kosze w całym Bolkowie pełne połamanych parasoli. I jak dwa lata temu scena zawinęła sie na murach.
I nigdy w życiu nie chodziłam zawinieta w folie malarska a tam tak ,przezycie bezcenne.
Duzo zespołów przyjemnie słuchajacych się z płyt daje fatalne koncerty, tak mnie zawiódł Covennant w tamtym roku.W tym roku podobał mi sie koncert Umbra Et Imago i Dioramy i Diary of Dreams, i bardzo Bratrstva Luny ale taki styl mi sie podoba.


Bo ja z przeklętych jestem tego świata, Ja bywam dumny i hardy


Wysłany: 2011-09-06 17:50

[quote:92ac934cbf="CruelCat"]Nie za dużo tego electro znowu?? [/quote:92ac934cbf] Też mam wrażenie, że proporcje są nierówne.


Suffer the pain of discipline or suffer the pain of regret!


Wysłany: 2011-09-11 09:56

Nie ma to jak dobry rasizm muzyczny. Ale co ja tam wiem. Całkowite zelektronizowanie CP wróży mu niechybny upadek, ale to tylko moja skromna opinia. Więcej gitar, w dowolnej formie. A jedna metalowa kapelka, oczywiście w klimatach mroczno-gotyckich, raczej nie powinna zaszkodzić, może wręcz przeciwnie.


Prawda jest córą czasu poczętą w przypadkowym i krótkotrwałym romansie ze zbiegiem okoliczności.


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło