Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin

Arkona - Slovo. Strona: 1

Artykuł: Arkona - Slovo

Arkona - Slovo Wysłany: 2011-08-24 15:01

Mam nadzieję, że będzie lepsza od "Goi! Rode Goi!"...tamta jakoś mnie nie zachwyciła. Nie ma tom jak stare dobre "Od Serdsa' Kak Nebu".


"Wolność, Prawda, Stal"


Wysłany: 2011-08-24 15:52

3 nowe kawałki które są na youtube wchodzą gładko, więc pewnie cała płyta będzie dobra:) Już sama EPka była świetna więc zobaczymy co nowego stworzyli. A Goi Rode Goi to swoją drogą bardzo rozbudowany i urozmaicony album, tylko ma to do siebie że bardziej się podoba im dłużej się go słucha



Wysłany: 2012-02-21 00:49

Vammp (Diabolista)
Vammp
Posty: 843
Wszedzie i nigdzie

Dość spokojny album, szczerze mi sie podoba w całości dobrze sie go słucha i melodje z łatwością wpadają w ucho, ale chyba wyjątkowo tutaj wolę [color=BLUE:052a8cb6e7]Goi Rode Goi![/color:052a8cb6e7] od [color=YELLOW:052a8cb6e7]Slovo[/color:052a8cb6e7]


Czasami warto uciec od zycia...


Wysłany: 2012-03-03 01:17

Ten album mi się bardzo podoba,jest zrównoważony-bo i ma folkowe przyśpiewki [ktoś zapomniał dodać o 'Odnie'],i ma dużą dawkę energii ['Leshiy'].Może w niektórych momentach brakuje jeszcze odrobiny kopa,ale ten album jest akurat bardzo dobry. :)


Be hard and fucking heavy-ludzie nie lubią,gdy odnosisz sukces.


Wysłany: 2012-03-04 12:04

Mnie z kolei ta płyta podoba się kompleksowo, no może jedyne co bym zmieniła to okładka... Świetny klimat i doskonała produkcja.


Per Aspera Ad ASTRA


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło