Wracać wciąż do domu Le Guin
Paradoks

Ulubione postacie z gier. Strona: 2

Artykuł: Ulubione postacie z gier

Wysłany: 2011-12-31 17:08 Zmieniony: 2011-12-31 17:12

Julie z Heavy Metal FAKK2.

[img:c3784f651f]http://pics.mobygames.com/images/covers/large/973393102-00.jpg[/img:c3784f651f]

Suffer the pain of discipline or suffer the pain of regret!

Wysłany: 2012-02-04 20:28

Isaac Clarke - Dead Space

[img:2d3266f9b1]http://www.clanofxymox.com/images/xydial.gif[/img:2d3266f9b1]

Kochaj bliskich twemu sercu,tak szybko odchodzą...

Wysłany: 2012-02-04 20:40 Zmieniony: 2012-02-04 20:40

Raziel - Legacy of Kain

[img:1249cdef3c]http://bestgamewallpapers.com/files/legacy-of-kain-defiance/raziel.jpg[/img:1249cdef3c]

"Im gorzej jest tym lepiej - Pora uwierzyć w siebie"

Wysłany: 2013-10-09 13:13

Yngwie (Diabolista)
Yngwie
Wrocław / Częstochowa

(odświeżam temat, bo warto)

- piłka nożna: Thomas Brolin, Mikael Laudrup, Jari Litmanen, Gianluca Vialli, Zbigniew Boniek
(tutaj jest tego znacznie więcej, ale to popularna dyscyplina)
- hokej: Jaromir Jagr, Peter Forsberg, Mats Sundin, Mikael Granlund
- czarny sport - żużel: Tony Rickardsson, Hans Nielsen, Tomasz Gollob, Rune Holtański
- koszykówka: Drazen Petrovic, Arvydas Sabonis, Dirk Nowitzki, Marcin Gortat
- siatkówka: Bartosz Kurek, Dawid Murek i z pań Magdalena Śliwa, Katarzyna Skowrońska
- tenis: Stefan Edberg, Andre Agassi i z pań Caroline Wozniacki i Anna Kournikova, mmmm :-)

Offtopowo:
- lekka atletyka: Marcin Urbaś (100m, 200m i Sceptic) oraz Aurelia Trywiańska-Kollasch (100m przez płotki, z tym, że z zastrzeżeniem za dyskwalifikację za niedozwolony doping)

od czasu do czasu warto wrócić do źródła

Wysłany: 2013-10-12 00:58

Tommy Vercetti - Gta Vice City
Dante - DMC
Agent 47 - Hitman
Kazuya Mishima,King,Steve Fox,Feng Wei - Tekken 5
Noob Saibot,Scorpion,Quan Chi,Motaro - Mortal Kombat
Johnny Gat,Maero - Saints Row 2
Zimos,Angel De La Muerte,Killbane -Saints Row The Third
Rayne,Ephemera - BloodRayne 2
Frank Castle - The Punisher
Dude - Postal 2
Zangief,Chan Li,El Fuerte,M.Baison - Street Fighter IV
Max Payne - Max Payne

"Każdy inny Wszyscy równi" "Nie oceniaj książki po okładce"

Wysłany: 2016-08-31 09:35

Nathan Drake, Sully - Uncharted
Joel - The Last of Us
Solid Snake, Naked Snake - Metal Gear Solid
Frog - Chrono Trigger
Zack - Crisis Core: Final Fantasy VII
BJ Blazkovicz - Wolfestein
Bezimienny - Gothic
Geralt z Rivii - Wiedźmin
Asher Forrester - Game of Thrones
Eddie Riggs - Brutal Legend

"If the radiance of a thousand suns were to burst at once into the sky that would be like the splendor of the Mighty One... Now I am become Death, the destroyer of worlds"

Wysłany: 2016-09-04 22:23

Diarmad (Anciliae)
Diarmad
Terriblis Locus

Argmator Napisał:
April Ryan i Kruk z The Longest Journey

No... niesamowicie realna postać April... aż chce się powtórzyć przygodę z tą grą, ale ani czasu, ani gry znaleźć nie umiem, a gdzieś miałem w wersji PL i była świetna

Nauka uczyniła z nas Bogów, zanim jeszcze zasłużyliśmy na to by być Ludźmi...

Ulubione? Wysłany: 2019-10-09 02:31

Hmm...

Yuna i Lulu z FFX
Envy z FFA (tak była i gra)
Yennefer wiadomo skąd..
Tifa Lockhart z FFVII

"Ciało puszczona raz, puszcza się cały czas"

. Wysłany: 2019-10-09 19:03

Yngwie (Diabolista)
Yngwie
Wrocław / Częstochowa

hmmm... kojarzę Final Fantasy a na Wiedźmina straciłem kilkaset chyba godzin życia oglądając gameplaye. O wiele za duża brutalność wciskana fanom na siłę jako coś fajnego - oczywiście to tylko moje zdanie, heh.

Udaje mi się ograniczać siedzenie w necie i oglądanie telewizji krok po kroku, zwłaszcza do:

- koszykówka: Lucy (Częstochowa, Widzew Łódź, Wisła Płock) - siostra żony kolegi z klasy z podstawówki, który gdy podesłał mi linka do konkursu rzutów za 3 pkt w topowej amerykańskiej lidze, to akurat wtedy sam rzuciłem niewiele gorszy wynik od zwyciężczyni na niewiele mniejszym boisku

Ostatnio grywam w sumie kilka godzin rocznie z tym kolegą i z bratem i to są moje ulubione postaci z gier.

re: Yngwie Wysłany: 2019-10-09 20:35

Mannelich (Bicz)
Mannelich
Łęczna/Pojzn

Yngwie Napisał:
hmmm... kojarzę Final Fantasy a na Wiedźmina straciłem kilkaset chyba godzin życia oglądając gameplaye.

Ja osobie moge powiedzieć, że też przeszedłem "Wiedźmina 3" za pomocą gameplaya. Scenariuszowo ciekawy ale nie chciałoby mi się bawić w cały ten system walki.

re: Mannelich Wysłany: 2019-10-15 17:46

Yngwie (Diabolista)
Yngwie
Wrocław / Częstochowa

Mannelich Napisał:
Ja osobie moge powiedzieć, że też przeszedłem "Wiedźmina 3" za pomocą gameplaya. Scenariuszowo ciekawy ale nie chciałoby mi się bawić w cały ten system walki.

No jak dla mnie to każda walka, która nie zaczyna się i nie kończy szacunkiem dla przeciwnika jest bezsensowną stratą czasu życia, może bardzo boleć i się mścić - świat fantasy jest tym bezmyślnie przesiąknięty niestety, realny też

A co do gier:
- hokej na lodzie: mój tata (Boruta Zgierz), unihokej: kilku kolegów z klasy z technikum (TZN Częstochowa) i dwóch ze studiów (PWr Wrocław)

re: Yngwie Wysłany: 2019-10-15 20:07

Mannelich (Bicz)
Mannelich
Łęczna/Pojzn

Nie zapominajmy o najlepszym bohaterze wszech czasów - długi klocek z "Tetrisa". :D

re: Mannelich Wysłany: 2019-10-16 03:42

Yngwie (Diabolista)
Yngwie
Wrocław / Częstochowa

Mannelich Napisał:
Nie zapominajmy o najlepszym bohaterze wszech czasów - długi klocek z "Tetrisa". :D

Z tym, że w realu dolne rzędy pudeł po sprzęcie w magazynie nigdy mi nie znikały :-/

A z oglądania żużla przerzuciłem się na o wiele bezpieczniejszy rower stacjonarny,
zainstalowałem w nim prądnicę z silnika od pralki i m.in. dzięki temu spadło mi (z 80W do 10W mocy ciągłej) zużycie prądu, który marnowałbym m.in. na gry video i TV :-D

re: Yngwie Wysłany: 2019-10-16 12:06

Mannelich (Bicz)
Mannelich
Łęczna/Pojzn

Yngwie Napisał:

Z tym, że w realu dolne rzędy pudeł po sprzęcie w magazynie nigdy mi nie znikały :-/

Zawsze można pomyśleć o składowaniu kartonów w stylu matrioszki. O ile jest taka możliwość. ; )

re: Mannelich Wysłany: 2019-10-16 17:40

Yngwie (Diabolista)
Yngwie
Wrocław / Częstochowa

Mannelich Napisał:
Zawsze można pomyśleć o składowaniu kartonów w stylu matrioszki. O ile jest taka możliwość. ; )

Wciąż nie zaszła taka potrzeba Do tego trzeba by te kartony naprawdę dobrze zgrać, wtedy mogłyby tak postać, heh.

Login

Password

Załóż konto / Odzyskaj hasło