Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów

Riverside - Reality Dream Trilogy. Strona: 1

Artykuł: Riverside - Reality Dream Trilogy

Riverside - Reality Dream Trilogy Wysłany: 2011-08-15 19:43

Samurai (Anciliae)
Samurai
Posty: 282
Dąbrowa Górnicza

Panowie by nagrali nową płytę a nie odgrzewali kotlety po pierdyliard razy


"umysł jest jak spadochron, działa tylko wtedy gdy jest otwarty"


Riverside - Reality Dream Trilogy Wysłany: 2011-08-15 20:48

minawi (Moderator)
minawi
Posty: 6188
Poznań / Iława

[quote:0596483302="Samurai"]Panowie by nagrali nową płytę a nie odgrzewali kotlety po pierdyliard razy [/quote:0596483302]

Racja. Najlepiej z "powrotem do korzeni". Ale zaraz będzie gadka o samorozwoju i takie tam. Nie lubię jak się zmienia coś co jest dobre!


"Make Foch Not War" "Nic nie może się zmarnować"


Wysłany: 2011-08-15 20:54

cHrzanek (Bicz)
cHrzanek
Posty: 46
Wrocław / Środa Śląska


Uważam, że box jest świetnym pomysłem, dodatkowo są tam 2 płyty których nigdzie nie można dostać. Osobom które zarzucają zespołowi, że nic nie robi przypominam, że niedawno wyszła całkiem nowa ponad 30 minutowa EPka.



Riverside - Reality Dream Trilogy Wysłany: 2011-08-16 11:41

[quote:122571ff84="minawi"][quote:122571ff84="Samurai"]Panowie by nagrali nową płytę a nie odgrzewali kotlety po pierdyliard razy [/quote:122571ff84]

Racja. Najlepiej z "powrotem do korzeni". Ale zaraz będzie gadka o samorozwoju i takie tam. Nie lubię jak się zmienia coś co jest dobre![/quote:122571ff84]





O Reality Dream Trilogy Box wszystko jest powiedziane wywiadzie z przed trasy jubileuszowej

http://muzyka.wp.pl/interviewId,618406,title,Jakis-fajniejszy-klimat-jest-rozmowa-z-Riverside,wywiad.html

Warto posłuchać, później się wypowiadać...
co do płyt-wydali świeżą EP-kę- Memories in My Head gdyby ktoś nie był zorientowany w temacie. Po za tym chłopaki pracują nad nową płytą, która ma się ukazać w 2012 roku. Wystarczy od czasu do czasu zajrzeć na ich stronę.


"Wolność, Prawda, Stal"


Wysłany: 2011-08-17 14:07

Dokładnie tego,że chłopaki coś odgrzewają i obijają się nie możemy im zarzucić.


Jesteś tylko kupą mięcha wprawioną w ruch, którą prędzej czy później zeżrą robaki. Twój świat upada, nieuchronnie, przez cały czas!!!


Wysłany: 2011-08-26 10:55 Zmieniony: 2011-08-26 10:56

Zamówienie złożone. Teraz tylko wyczekiwać 5 (ew. 6) września.

"Rapid Eye Movement" mam (wszystkie późniejsze wydawnictwa również). "Out of Myself", "Second Life Syndrome" oraz "Voices in My Head" prędzej czy później i tak chciałem kupić. Rzeczony BOX, to okazja ku temu najlepsza z możliwych. Kupując brakujące wydawnictwa, dostaję jeszcze bonus (z doświadczenia wiem, że wszystko będzie ładnie opakowane).

To, co zespół prezentuje muzycznie oraz szata graficzna wydawnictw sprawiają, że nazwa Riverside stała się synonimem jakości.


Wierzę w Boga, Ojca Wszechmogącego ...


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło