Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów

Vader - Welcome to the Morbid Reich. Strona: 1

Artykuł: Vader - Welcome to the Morbid Reich

Vader - Welcome to the Morbid Reich Wysłany: 2011-07-28 01:34

Ja tam czekam.


Krótki opis, nie mający powiązania z Właścicielem profilu;)


Wysłany: 2011-07-28 10:53 Zmieniony: 2011-07-28 10:54

Krwawy (Anciliae)
Krwawy
Posty: 169
Poznań || Konin

Ja też. Świetny jest utwór, który wypuścili już do sieci: Come And See My Sacrifice Jeśli cały album będzie taki, to szykuje się porządny kawał dobrego Vadera.


http://pantheion.pl/


Wysłany: 2011-07-28 10:59

Widzialem ich po długiej przerwie na żywca,było na co popatrzeć,a wiec też poczekam.



Wysłany: 2011-07-28 16:05

Jest na co czekać, tymbardziej że do daty wydania albumu dzielą nas już tylko dni.


a Jack of all trades is master of none


Wysłany: 2011-07-28 22:33

Neron_Kesar (Bicz)
Neron_Kesar
Posty: 18
Bergen/Warszawa

Fakt, Come and see my sacrifice zapowiada album na prawdę dobrze, podoba mi się też bardzo (jak nie bardziej) kawałek który leci jako podkład do tego co Peter mówi o płycie w Album Trailer pt. 1. Tym bardziej cieszy mnie fakt, że do premiery zostało ciutkę więcej jak 2 tyg a na płycie znajdzie się aż 14 numerów, nie mogę się doczekać!


Ukrutt forgår ikke så lett...


Wysłany: 2011-07-29 20:18

XQWZSTZ (Bicz)
XQWZSTZ
Posty: 69
Spychowo/Poznań

Nie mam nic przeciwko wtórności, ani tym bardziej powrotom do korzeni w muzyce, zwłaszcza deathmetalowej,pod warunkiem, że są one wynikiem faktycznej radości grania, pasji, zaangażowania itd. W takim przypadku jeżeli zespołowi udaje się mimo ograniczonej formuły lub dość trudnych prób "powrotu do przeszłości" skrzesać dawny ogień i młodzieńczą werwę, wówczas zasługuje to na niemałe uznanie. No ale jeżeli wspomniane wyżej zjawiska są rezultatem zimnej kalkulacji, tzw. odcinania kuponów albo nawet zwykłego rzemieślnictwa to przeważnie wychodzi z tego bezjajeczna papka, pozbawiona wspomnianych kilka wiadomości wyżej jebnięcia i pazura. Szkoda że spora cześć rodzimych (ale nie tylko - vide wspomniane cannibal corpse) kapel, których nazwy, choćby z sentymentu, litościwie pominę wybiera tę drugą drogę:).


Nigdy nie rób tego, co może zrobić ktoś inny


Wysłany: 2011-07-29 23:37

[quote:68261db0f8="cellar_door"]miłe uczucie wiedzieć, że na tym portalu są jeszcze ludzie, dla których muzyka jest ważna i daje im solidnego emocjonalnego kopa ( chociażby do polemiki o niej :-) ) że nie wszyscy zatopili się w gównie celebracji morza sera..
[/quote:68261db0f8]

Morze sera to TY masz pod napletkiem bambusie
Chowałes sie po krzakach,a teraz wyskoczyłes z listą ktora była aktualna pół roku temu,hehehe.



Wysłany: 2011-07-30 00:02

[quote:6380371d2f="cellar_door"][quote:6380371d2f="DEMONEMOON"][quote:6380371d2f="cellar_door"]miłe uczucie wiedzieć, że na tym portalu są jeszcze ludzie, dla których muzyka jest ważna i daje im solidnego emocjonalnego kopa ( chociażby do polemiki o niej :-) ) że nie wszyscy zatopili się w gównie celebracji morza sera..
[/quote:6380371d2f]

Morze sera to TY masz pod napletkiem bambusie
Chowałes sie po krzakach,a teraz wyskoczyłes z listą ktora była aktualna pół roku temu,hehehe.[/quote:6380371d2f]

chciałem przywołać stare demony, jak Peter :-D
[/quote:6380371d2f]

Brakuje Swinskiego Łba,wyluzował troche ostatnio.




Wysłany: 2011-07-30 08:12

[quote:d5c87768f9="cellar_door"][quote:d5c87768f9="DEMONEMOON"][quote:d5c87768f9="cellar_door"]miłe uczucie wiedzieć, że na tym portalu są jeszcze ludzie, dla których muzyka jest ważna i daje im solidnego emocjonalnego kopa ( chociażby do polemiki o niej :-) ) że nie wszyscy zatopili się w gównie celebracji morza sera..
[/quote:d5c87768f9]

Morze sera to TY masz pod napletkiem bambusie
Chowałes sie po krzakach,a teraz wyskoczyłes z listą ktora była aktualna pół roku temu,hehehe.[/quote:d5c87768f9]

chciałem przywołać stare demony, jak Peter :-D
[/quote:d5c87768f9]

Arise !

Ano Świński Łeb zluzował, bo już jest zmęczony DP i pierdoleniem o kotach, o gejach i o zdjęciach z pozycji gały :) ale na gadke o DM zawsze miejsce sie znajdzie :))

Na nowego wiadera nie czekam z wypiekami, bo w ostatnich 10 latach wydali tylko 1 dobry album - "Impressions in blood". Do tego teraz nazwa płyty nawiązujaca do kuultowej demówki nie tylko zaostrza apetyty, ale i chyba nieświadomie podnosi wiadrowi poprzeczke jeszcze wyzej. Jeśli płyta okaze sie mało interesujaca to psy będą wieszane podwójnie - za słaby album i za obrazę kultu. Zapewne posłucham sobie, ale jakoś nie spodziewam się fajerwerków

Co do odgrzewania kotletów sojowych w DM to w 90% zgadzam sie z Cellarem - mi też to przeszkadza z zdecydowanie przważajacej częsci. Nakurw nakurwem, ale nahoi mi kapela, kóra brzmi jak co najmniej 50 innych. Ok, w death metalu growlingu sie moze juz nie wymyśli, ale są jeszcze kapele, które oferują cos świeżego (szkoda tylko, że w większosci przypadków pomysłów starczy tylko na 1 płytę):

Opeth, Ulcerate, Mitochondrion, Portal, Necros Christos

a tak swoją drogą, to mam wrażenie, że DM sie mocno wyeksploatował wałkowałem ostatnio Dismę i jest to co najwyzej bardzo smaczny, ale mocno odgrzewany kotlet.


.


Wysłany: 2011-07-30 12:54

moze tak MORTIS DIE


Kropla drąży skałę


Wysłany: 2011-08-01 07:13

:) :)

MITOCHONDRION i ULCERATE. Dwie ekipy żerujące na zgoła odmiennych polach ladunku emocjonalnego,dwie ekipy podczas odsłuchu których nie mam irytujacych miejscami porównan i koneksji(odgrzewany kotlet),dwie ekipy które podniosły poprzeczke gatunku na poziomie emocjonalnym i instrumentalnym na tyle wysoko,ze sa obecnie nie do przeskoczenia!

Oczywiscie Vader w tym przypadku jest poza skala oceny.



Wysłany: 2011-08-02 08:01

[quote:0f5e8f6069="Masterdeath"]Powyżej ktoś umieścił Opeth jako death metalowy zespół- jak dla mnie kwestia dyskusyjna - ja uważam że tam death metalu nie ma nic - jest to [u:0f5e8f6069]black metal[/u:0f5e8f6069]zmieszany z metalem progresywnym, nei wiem skąd ta deathmetalowa łątka.[/quote:0f5e8f6069]

LOL, black metal... uargumentuj, bo ja tu za chiny black metalu nie słysze - ani muzycznie, ani tym bardziej wokalnie 0____________o


.


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło