Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów

Gitarzysta System Of A Down w solowym projekcie. Strona: 1

Artykuł: Gitarzysta System Of A Down w solowym projekcie

Gitarzysta System Of A Down w solowym projekcie Wysłany: 2006-11-02 22:50

marker (Anciliae)
marker
Posty: 1
Warszawa Polska xD

Hmm...lubie SOAD, ale głos Darona, mnie z leeka wpieniaXD Już sie boje, jak zacznie śpewać solo....brrrr 8O


Jestem: Black :D, Cffffffana, chytra, Denerwująca, dziwna Elastyczna :D:D, Fajna, Głupia :D Krótka :D, Lojalna,Mądra:D,Negatywna Otwarta (podobno),Ponura,Rysująca,Skryta,Taka se Utalentowana, wychowana normalnie :D zarąbista :D


Wysłany: 2006-11-15 21:55

To moze być nawet ciekawe. Mi w sumie jego wokal imponuje bo od niskiego ryku potrafi przejść w drażniacy uszy pisk :D I to jest piękne... a znając jego poschizowanie i walniete zachowanie to ten projekt moze być czymś niepowtarzalnym... i moze okaże się być czyms ciekawszym niż Serart.. który miło jest posłuchać ale nie jest niczym wyjatkowym niestety :/



Wysłany: 2006-11-19 15:11

dymek (Anciliae)
dymek
Posty: 270
Ludomy (tudzież Poznań)

Czekam... :D
Daronowi nie można odmówić talentu, jego projekt może być interesujący.
[quote:f4f878716f="SoulHunter"]...i moze okaże się być czyms ciekawszym niż Serart.. który miło jest posłuchać ale nie jest niczym wyjatkowym niestety :/[/quote:f4f878716f]
Nie spodziewam się, żeby można było projekty Serja i Darona porównywać- panowie, przynajmniej wg mnie, różnią się prezentowanym stylem. Zakładam, że Scars On Broadway będzie mocniejsze niż Serart.


[img:c20ec57fc2]http://images21.fotosik.pl/277/bb0cde48e364092a.jpg[/img:c20ec57fc2]


Wysłany: 2006-11-19 15:19

poczekamy - zobaczymy.
Ale podejrzewam że ten projekt spełni oczekiwania fanów Darona. Sam nie moge się doczekac... z czystej ciekawości i sentymentu do SOAD.


Użytkowniku! Nie bój się używać linku "Zgłoś moderatorowi"! :D


Wysłany: 2006-11-19 16:07

Też jestem ciekawy. Daron źle nie śpiewa, choć z pewnością ustępuje Serj'owi. Poczekamy, zobaczymy...


W krainie ślepców jednooki jest królem.


Wysłany: 2006-11-21 09:38

[quote:6685dbe488="Caleb"]Też jestem ciekawy. Daron źle nie śpiewa, choć z pewnością ustępuje Serj'owi..[/quote:6685dbe488]
Nie zgodiłbym się do konca z tym stwierdzeniem. Panowie prezentują kompletnie odmienne style w SOAD i każdy z nich jest dobry w czymś innym... Daron popisał się przy "Lonely Day" na którym pokazał jak bardzo się rozwinął woklanie. Bo tam juz nie skrzeczy i nie drze ryja tylko śpiewa czysto i melodyjnie podobnie jak Serj.

Ale jak już pisałem każdy z nich jest inny i ciekawego wokalu Serja nie da się podrobić



Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło