Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin

Within Temptation - Enter. Strona: 1

Artykuł: Within Temptation - Enter

Within Temptation - Enter Wysłany: 2011-05-28 20:25

Miły, zaangażowany tekst, ale... czy Autorka ma czytającego za indolenta? Czy trzeba tłumaczyć co to EP-ka, w dodatku nieco niedokładnie, bo i singiel może być długi- oficjalny czas nie może przekroczyć...=> http://pl.wikipedia.org/wiki/EP

Poza tym: zbyt duże powtarzanie danego terminu, pisanie recenzji pod obraną tezę, to szkoda czasu, bo tu chyba chodzi o przyjemność, nie zaś udowadnianie elokwencji?

Poza tym- brak growlingu to komercja??? Właśnie odejście od ówczesnej sztampy było odważniejsze niż klepanie tego co wychodziło wtedy masowo...


Krótki opis, nie mający powiązania z Właścicielem profilu;)


Wysłany: 2011-05-30 08:32

Dodam, że najnowsza jest naprawdę miła porcja muzy na poprawienie humoru.


Krótki opis, nie mający powiązania z Właścicielem profilu;)


Wysłany: 2011-05-30 09:39

ravenheart99 (Diabolista)
ravenheart99
Posty: 1382
Kotlina Kłodzka/Wrocław

Zgadzam się z wami :) WT słucham od ładnych paru lat i chyba nigdy mi się nie znudzą. Każda płyta jest inna i za to ich najbardziej cenię, przynajmniej wprowadzają jakieś urozmaicenia a nie bez przerwy trzymają się jednego. A co do najnowszej płyty to jest ona dla mnie zaskoczeniem, ale oczywiście na plus.


Muminki Cię widzą, Muminki Cię śledzą, Muminki Cię dorwą, zabiją i zjedzą


Wysłany: 2011-05-30 18:16

Within Temptation jest moim ulubionym obecnie zespołem:) Wybieram się na koncert na jesieni. Ktoś jeszcze się wybiera?:) Można się zgadać i spotkać w gronie darkplanetowym:) Co Wy na to?


"Życie ma smak jedynie dla szaleńców" "Twórczość to umiejętność nowego spojrzenia na starą wiedzę"


Within Temptation - Enter Wysłany: 2011-05-31 17:12

[quote:bdab4ab07d="zsamot"]Miły, zaangażowany tekst, ale... czy Autorka ma czytającego za indolenta? Czy trzeba tłumaczyć co to EP-ka, w dodatku nieco niedokładnie, bo i singiel może być długi- oficjalny czas nie może przekroczyć...=> http://pl.wikipedia.org/wiki/EP

Poza tym: zbyt duże powtarzanie danego terminu, pisanie recenzji pod obraną tezę, to szkoda czasu, bo tu chyba chodzi o przyjemność, nie zaś udowadnianie elokwencji?

Poza tym- brak growlingu to komercja??? Właśnie odejście od ówczesnej sztampy było odważniejsze niż klepanie tego co wychodziło wtedy masowo...

[/quote:bdab4ab07d]


W sumie to się zgadzam. Poza tym na końcu obszernej (jak na darkplanetowe standardy) recki, spodziewałem się jakieś konkluzji... Mnie recka absolutnie do niczego nie zachęca, jest przeładowana informacjami i (bez urazy) nie podoba mi się ten "szkolny" styl pisania, tak jakby tekst był wypunktowany a poszczególne akapity byłyby schematycznymi i napisanymi bez dystansu rozwinięciami tych punktów.


Człowiek jest jedyna istotą, która nie godzi się być tym czym jest.


Wysłany: 2011-06-01 17:40 Zmieniony: 2011-06-01 17:52

[quote:94d280fdc0="CatGirl"]ja byłam na ich koncercie i było cudnie, niestety to się chyba już nie powtórzy [/quote:94d280fdc0]

Ostatnio czytałam, że ma być ich koncert w Stodole. Bodajże w październiku tego roku z tego, co pamiętam:) Mam nadzieję że dotrę na niego:)


..::† Są chwile, które w pamięci pozostaną i choć czas leci, one nie mijają, więc żyj marzeniami, wewnętrznymi marzeniami , po prostu uczyń życie takim, jakim chciałbyś, aby było † ::..


Wysłany: 2011-06-01 18:21

Tak,koncert ma się odbyć na jesieni. Miał być wcześniej,ale wokalistka nie dała rady przez ciążę.


"Życie ma smak jedynie dla szaleńców" "Twórczość to umiejętność nowego spojrzenia na starą wiedzę"


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło