Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin

Dark Planet - siedziba satanistów. Strona: 1

Dark Planet - siedziba satanistów Wysłany: 2011-05-28 01:08 Zmieniony: 2011-05-28 01:10

http://www.kosciol.pl/article.php/20101216194513359

Cytuję:

Listy od czytelników

Chciałabym poruszyc tutaj wazny problem, a mianowicie portal spolecznosciowy o nazwie wwww.darkplanet.pl, gdzie satanizm i anty klerykalizm szerzy sie pelnymi garsciami.

Portal ten w zamierzeniu mial byc portalem gdzie grupa ludzi wywodzaca sie z tej samej subkultury(tzw. gothci) miala rozmawiac o rzeczach zwiazany z wymieniona tutaj subkultura, jednak tak nie jest. Portal ten jest bardzo niebezbieczny, propaguje satanizm w najczystszych postaciach, wystarczy kliknac na forum strony by przeczytac szereg artykulow w ktorych to urzytkownicy nasmiewaja sie z katolikow i symbolow religijnych, a do tego wychwalaja imie Szatana.

W galerii zdjec widac mase perfersyjnej golizny, nagie dziewczyny fotografuja sie na cmentarzach albo trzymajac w rekach krzyze, nikt na to nie reaguje, a nawet rpzeciwnie namawiaja sie wazajemnie do złego. Portal ten jest w szczegolnosci niebezbieczny gdyz moze sie na nim zalogowac kazdy nawet dzieci w wieku 12-16 lat ktorych tam nie brakuje swoja droga, nie musze mowic ze takie dzieci maja skutecznie prany mozg przez starszych doswiadczonych w manipulacji satanistow. Chcialabym aby Pan Ryszard Nowak z Ogolnopolskiego Komitetu przed Sektami cos z tym zrobil bo portal jest naprawde szczegolnie niebezpieczny.

Koniec cytatu.

............................

Autorka jest chyba jakaś wróżką, która używa czarnej magii... o, ironio, skoro nie znając mnie, tak wiele o mnie - użytkowniku tegoż serwisu - wie. Odkryła przede mną to, o czym ja sama na swój temat nie wiedziałam, nie znając przy tym podstawowych zasad ortografii, o ironio :D


- Nie dasz rady! - Nie? No to patrz!


Wysłany: 2011-05-28 01:24


Wysłany: 2011-05-28 08:34 Zmieniony: 2011-05-28 08:35

[quote:31f8961ae1="Reddishhh"][quote:31f8961ae1="yggdrasil"]AVE SATAN !!![/quote:31f8961ae1]
niezwykle poziomowy komentarz. właśnie przez takowe ludzie mają nas za skretyniałych wyznawców "szatana". ...[/quote:31f8961ae1]
Komentarz na tym samym poziomie co sam artykuł.
Takie newsy mają swoje miejsce w piachu.
Ave Satan.



Dark Planet - siedziba satanistów Wysłany: 2011-05-28 09:22

[quote:80d1718655="harmonium"]http://www.kosciol.pl/article.php/20101216194513359

Cytuję:

Listy od czytelników

Chciałabym poruszyc tutaj wazny problem, a mianowicie portal spolecznosciowy o nazwie wwww.darkplanet.pl, gdzie satanizm i anty klerykalizm szerzy sie pelnymi garsciami.

Portal ten w zamierzeniu mial byc portalem gdzie grupa ludzi wywodzaca sie z tej samej subkultury(tzw. gothci) miala rozmawiac o rzeczach zwiazany z wymieniona tutaj subkultura, jednak tak nie jest. Portal ten jest bardzo niebezbieczny, propaguje satanizm w najczystszych postaciach, wystarczy kliknac na forum strony by przeczytac szereg artykulow w ktorych to urzytkownicy nasmiewaja sie z katolikow i symbolow religijnych, a do tego wychwalaja imie Szatana.

W galerii zdjec widac mase perfersyjnej golizny, nagie dziewczyny fotografuja sie na cmentarzach albo trzymajac w rekach krzyze, nikt na to nie reaguje, a nawet rpzeciwnie namawiaja sie wazajemnie do złego. Portal ten jest w szczegolnosci niebezbieczny gdyz moze sie na nim zalogowac kazdy nawet dzieci w wieku 12-16 lat ktorych tam nie brakuje swoja droga, nie musze mowic ze takie dzieci maja skutecznie prany mozg przez starszych doswiadczonych w manipulacji satanistow. Chcialabym aby Pan Ryszard Nowak z Ogolnopolskiego Komitetu przed Sektami cos z tym zrobil bo portal jest naprawde szczegolnie niebezpieczny.

Koniec cytatu.

............................

Autorka jest chyba jakaś wróżką, która używa czarnej magii... o, ironio, skoro nie znając mnie, tak wiele o mnie - użytkowniku tegoż serwisu - wie. Odkryła przede mną to, o czym ja sama na swój temat nie wiedziałam, nie znając przy tym podstawowych zasad ortografii, o ironio :D
[/quote:80d1718655]

to jest sprawa sprzed roku a może i dalej.


pozamieniałam się z amebą na rozum.


Wysłany: 2011-05-28 11:15 Zmieniony: 2011-05-28 11:18

http://www.darkplanet.pl/forum/posts/7420/page:1


[img:22ca02a2b4]http://www.eiaonline.com/uploaded_images/captobvious-738633-747223.jpg[/img:22ca02a2b4]


Wszystko się kiedyś kończy


Wysłany: 2011-05-28 13:05

Drathir (Diabolista)
Drathir
Posty: 133
Lublin/radom(rzadko ;p)/czasami krako...

hehe...uwielbiam czytac takie artykuly, kiedy wydaje mi sie, ze ludzie juz zaczynaja myslec, pojawia sie jakis katol i psuje to. Niebezpieczne dla dzieci 12-16...sekta powiada...ummm...no tak! to w koncu jedna wielka sekta jaka jest ten portal... ale chwilka... to w koncu nie my wcielamy do swojej sekty dzieci zaraz po narodzinach i kazemy im uczestniczyc w ich obrzedach co jakis czas. Ale wracajac do takich katoli, wypowiadaja sie stojac po jednej strony barykady, nigdy nie wchodzac, a zagladajac na 2ga strone. Nie staraja sie nic zrozumiec tylko zaraz satanizm i satanizm... Jesli Twoje dziecko ma konto na dp - WIEDZ ZE COS SIE DZIEJE !


CARPE NOCTEM***do everything what you want...but please, don't look into my eyes...*** fata viam invenient***"Od muzyki piekniejsza jest tylko cisza"***"a pitiful person, allowing her soul to be manipulated with an illusion called love"


Wysłany: 2011-05-28 13:21

Szmytu (Matuzalem)
Szmytu
Posty: 765
Rumia/Wejherowo

[quote:25c11fb907="DonVitteo"]
Wszyscy jesteśmy potępieni xd[/quote:25c11fb907]

Ja nie chce

I wiecie co sataniści..? Ja chyba przejdę na Epulsa


Noc jest ciemna i pełna strachów.


Wysłany: 2011-05-28 18:54 Zmieniony: 2011-05-29 00:45

[quote:f3332a5229="Reddishhh "]
A wogoóle słyszeliście o tym księdzu, co teraz głośno jest, że zawieszony w księdzowaniu został, bo dzikie wyczyny wyprawiał? xD[/quote:f3332a5229]

Ja nie slyszalam, o co chodzi?


"Czy chcesz aby zabrała Cię ze sobą do miejsca w tym mieście, gdzie spełniają się marzenia..."


Wysłany: 2011-05-29 11:39

[quote:c11a38381b="Doriana86"]Nawet na youtubie pod filmikiem z jego kazania jest napisane, że nie przedstawia on oficjalnych poglądów Kościoła Rzymskokatolickiego. [/quote:c11a38381b]

Podejrzewałbym go o lefebryzm. :P


"The fear is not the fate I seek. My destiny will build upon, the mighty turbulence beyond. If I fall I will rise again"


Wysłany: 2011-05-29 22:04

[quote:f9b81bb77d="Doriana86"][quote:f9b81bb77d="diabelecke"][quote:f9b81bb77d="Reddishhh "]
A wogoóle słyszeliście o tym księdzu, co teraz głośno jest, że zawieszony w księdzowaniu został, bo dzikie wyczyny wyprawiał? xD[/quote:f9b81bb77d]

Ja nie slyszalam, o co chodzi?[/quote:f9b81bb77d]

Nawet na youtubie pod filmikiem z jego kazania jest napisane, że nie przedstawia on oficjalnych poglądów Kościoła Rzymskokatolickiego. [/quote:f9b81bb77d]

na youtube nie obejrze chyba ze ma napisy


"Czy chcesz aby zabrała Cię ze sobą do miejsca w tym mieście, gdzie spełniają się marzenia..."


Wysłany: 2011-05-30 08:56

Bez napisow nie bede miala zadnej akcji, tak czy siak i tak sie nie dowiem o co chodzi chyba, ze ktos bedzie tak mily i mi stresci


"Czy chcesz aby zabrała Cię ze sobą do miejsca w tym mieście, gdzie spełniają się marzenia..."


Wysłany: 2011-05-30 16:29

Widze, ze to kazania, ale chodzi mi o to co on w tym kazaniu takiego strasznego mowi.
Niestety sama sie nie dowiem.


"Czy chcesz aby zabrała Cię ze sobą do miejsca w tym mieście, gdzie spełniają się marzenia..."


Wysłany: 2011-08-06 00:43

Krwawy (Anciliae)
Krwawy
Posty: 169
Poznań || Konin

Od jakiego czasu znam ten portal, niczego nie świadomy zacząłem się udzielać na forum. Teraz dowiaduję się takich rzeczy. Aż strach się brać... szataniści jedni. Swoją drogą ciekawe czy by się znalazł jeden teista, bo od LaVeya na pewno ktoś się znajdzie.


http://pantheion.pl/


Wysłany: 2011-08-08 23:50

oj dzieje się, dzieje, haha
jeszcze trochę uzna ten zamęt dziejowy za zwiastun apokalipsy !


'trwający chaos poczeka, posłuchaj jak noc szepta'


Wysłany: 2011-08-13 21:30

taaa...koniec świata się zbliża..



Wysłany: 2011-10-02 19:32

Krwawy (Anciliae)
Krwawy
Posty: 169
Poznań || Konin

Ostatnio co się udzielam na jakimś forum, to ludzie z zewnątrz, że sataniści, że masoni, że finansowani przez tajne organizacje itd Co jest? xD


http://pantheion.pl/


Hmm Wysłany: 2012-09-18 14:07

Ja dobrze rozumiem srodowisko katolickie i koscielne (sama jestem katolikiem) i ich obawe przed szerzeniem satanizmu w internecie, ale nie koniecznie zgodze sie z tym, ze takie tresci sa propagowane na DarkPlanecie. Nie mowie, ze nie ma tu tematow "pochodnych" dla katolików, ale dziwi Mnie, czemu nie odniesli sie do stron, gdzie satanizm czy inne kure*two z wywieszonym jezykiem glosi te czy tamte idee... Kosciol jest nieomylny! Ale sursum corda!


She sleeps in her coffin in an ancient cementery.


Hmm Wysłany: 2012-09-19 13:08

[quote:0052f49e4e="LadyVampyria"]sursum corda![/quote:0052f49e4e]

Tak sie nazywała nasza drużyna na turnieju halówki :P


.


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło